O markadan açıklama var. 'Bizde mağduruz'

Tarım ve Orman Bakanlığı, gıda ürünlerine dair taklit ve tağşiş listesini açıkladığı listede yer alan Sakmar 'Tusem et firması fason üretim yapıyordu.Bizde mağdur olduk' diye açıklama yaptı. O açıklamada Tusem hakkında dava açacakları belirtilerek analiz raporlarını da açıkladı. İşte açıklama..

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Değerli Sakarya halkına duyurudur

Yakın zamanda Gıda Bakanlığınca 2018 ait yılına ait yayınlanmış olan Sakmar markalı ısıl işlem görmüş sucuk ürünü bilgisi denetimimiz ve yetkimiz dışında başka kişilerin yönetiminde imalat yapan Tusem et firması nın hileli yöntemiyle üretilip tarafımıza fason markalı satışı gerçekleşen sadece tek bir çeşit ürünü kapsamaktadır ve üretici Tusem Et firması hakkında marka ve firmamıza zarar verip zor durumda bırakmasından dolayı yetkili kurumlara şikâyette bulunulmuştur bununla birlikte 1,5 sene den bu yana hiçbir şekilde Tusem Et firmasından ürün temin edilmemektedir.

Böyle bir haber sonrası bize duyduğunuz güvene karşılık olarak şüpheleri net şekilde giderebilmek adına şimdiye kadar hiç yayınlamaya gerek görmediğimiz Gıda Bakanlığı İl Tarım Müdürlüğünün geçmiş yıllarda ki denetimi sonrası kendi imal ettiğimiz ürünlerimize ait Dana Kıyma ve Dana Kasap Köfte ürünlerinin olumlu analiz sonuç belgelerini de sizlerle paylaşıp markamıza yapılan suçlamaları her daim tümüyle reddettiğimizi belirtmek isteriz. Yaşanılan bu üzücü olaydan dolayı müşterilerimize ve kamuoyuna özürlerimizi sunarız içiniz rahat olsun Sakmar Kırmızı Et kalitesinden asla taviz vermedik vermeyiz.

SAKMAR Yönetim Kurulu

16 Ekim 2019 Sakarya/ Adapazari- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.987.019 kez ziyaret edildi.

Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?