Duman ilçe binasına yapılan o harekete tepki gösterdi

Son günlerde yaptığı açıklamalarla gündeme gelen İyi Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin duman, yaptığı açıklamalardan dolayı parti binasının anahtar deliklerine Japon yapıştırıcı döküldüğünü söyledi, "bizleri muhalefet olarak göstermeye çalışıyorlar" dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

İyi Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman son günlerde yaptığı açıklamalarla gündeme geliyor. Duman geçtiğimiz günlerde Erenler'de bulunan yaşam merkezi ve kentsel dönüşüm konularını gündeme getirmiş ve Belediye Başkanı Fevzi Kılıç'a bu konularla alakalı sorular yöneltmişti.

Bu açıklamalarının ardından İyi Parti ilçe binasının anahtar deliklerine japon yapıştırıcısı döküldüğünü söyleyen Duman, "bizleri muhalefet olarak göstermeye çalışıyorlar" diyerek tepkisini dile getirdi. 

Duman, "Biz İyi Parti Olarak Erenler' de muhalif olmak için değil; İktidarın ensesinde nefesimizi hissettirip her türlü adımdan haberdar ve sorunları araştırıp inceleyerek gündeme taşımak ve Erenlere gelecek hizmetlerin aksamaması, her yanlışın anında uyarıcısı, tespitçisi, ısrarcısı, isyancısı, takipçisi olacağız. Tüm imkânları kullanarak önleyicisi, günlük hayata dokunan, yaşamı kolaylaştıran, temel ihtiyaçları ve ekonomik durumu iyileştiren bir yönetim anlayışı için erenler halkının bize verdiği muhalefet görevi için yolumuza devam edeceğiz.Hiçbir siyasi partinin güdümünde olmadan kimseyle sürtüşmeden erenler halkının bize verdiği görevi yerine getirme gayretindeyiz. Birileri bizi görmezden gelse de biz Erenlerde İyi Parti bayrağını dikip halkla iç içe olmaya devam edeceğiz" dedi.

Yaptıkları açıklamaların Erenleri daha iyi bir konuma getirmek için olduğunu söyleyen Duman, "Yolsuzluk, yanlış, eksik, olumsuzluk, iş bilmezlikle mücadele muhalefet anlayışımızın temeli olacaktır. Sorgulamak ve zorlamaktaki maksadımız  Yönetenlerin bizi balık hafızalı görmelerine karşı çıkmak içindir. bugün birçok konu ve sorumlusu unutulmasın unutturulmasın diye olacaktır. Bugüne kadar siyasetin önceliği hep siyasetçinin korunması oldu.Biz  Küpçüler, yeni mahalle, hacıoğlu, bağlar, merkez mah. ve köylerde sorunlar var, iş bilmezlik var dedikçe konu kapatılmaya çalışıldı. Şimdi bütün bunları sorduğumuz ve sorguladığımız için Muhalefetlik mi yapıyoruz" ifadelerini kullandı.

18 Ekim 2019 Sakarya/ Erenler- Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.111.264 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.