SAÜ tarafından otomotiv zirvesi düzenlendi

SAÜ Kültür ve Kongre Merkezinde dördüncüsü düzenlenen zirvede etkinliğine konuşmacı olarak Audi Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Ercan Alpay Suzuki Bölge Müdürü Ayhan Serhan Atasoy ve Tofaş Teknik Eğitim Uzmanı Yasin Çat katılım sağladı.

+9
Haber albümü için resme tıklayın

SAÜ Kültür ve Kongre Merkezinde dördüncüsü düzenlenen zirvede etkinliğine konuşmacı olarak Audi Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Ercan Alpay Suzuki Bölge Müdürü Ayhan Serhan Atasoy ve Tofaş Teknik Eğitim Uzmanı Yasin Çat katılım sağladı.

OTOMOTİV EKONOMİNİN LOKOMOTİFİDİR

Suzuki Bölge Müdürü Ayhan Serhan Atasoy konuşmasında öğrencilere deneyimlerini aktardı. Dünyada en büyük yatırım yapılan sektörün otomotiv olduğunu belirten Atasoy Otomotiv sektörü Türkiyenin de en gelişmiş sektörüdür ve bu sektörün ekonomiye katkısı büyüktür dedi. Otomotiv sektörünün önümüzdeki 20 yılının 4 ana temel üzerine kurulduğunu kaydeden Atasoy bunların otonom sürüş araç paylaşımı elektrikli araçlar ve konnektif otomatik vites olduğunu söyledi. Atasoy konuşmasının devamında otomotiv sektörünün gelişimini günümüzdeki ve gelecekteki seviyelerini anlattı.

KENDİNİZİ MUTLU ETTİĞİNİZ SÜRECE BAŞARILISINIZ

Tofaş Teknik Eğitim Uzmanı Yasin Çat da otomotiv sektöründe öğrenilecek çok şey olduğunu dile getirerek hitap edilecek hedef kitlenin doğru belirlenmesi gerektiğini söyledi. Otomotiv sektörünün sayısal verilerinden ve kuşakların tercihlerinden bahseden Çat otomotivin geleceğinin teknolojinin gelişimi ile ihtiyaçların ve taleplerin değişmesi üzerinde etkisi olduğunu söyledi. Müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğunu söyleyen Çat müşteri memnuniyeti üzerine tavsiyelerde bulundu. Çat Hedefleriniz olsun kendinize hedefler belirleyin. Kendinizi mutlu ettiğiniz sürece başarılısınız. Her şey sizinle başlar dedi.

KARİYER HIRSINIZ OLMASIN İŞ HIRSINIZ OLSUN

Audi Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Ercan Alpay konuşmasında otomotivin geleceğinden bahsetti. Öğrencilere Türkiyedeki otomotiv satış pazarı verileri üzerinden bilgiler veren Alpay Keyif alacağınız işi yapın. Aldığınız ücret bir yere kadar önemli. Asıl önemli olan sizsiniz. Kariyer hırsınız olmasın iş hırsınız olsun. Kariyer hırsıyla kendinizi yıpratmayın. Zaten iş hırsınız sizi istediğiniz konuma getirecek. Mutlu olabileceğiniz işi yapın. Size mutluluk sağlayacak geliri elde ederseniz sizden zengini yok diye konuştu.

01 Kasım 2019 Sakarya- Eğitim --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.988.285 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?