Başkan Şener Söğüt'ten Başkan Ahmet Acar'a iade-i ziyaret

Kocaali Belediye Başkanı Acar'a iade-i ziyarette bulunan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt'e yapmış olduğu ziyaret için teşekkür etti. Söğüt, işbirliklerinin devam edeceğini belirtti.

Haber albümü için resme tıklayın

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt daha önce kendisine ziyarette bulunan Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar'a iadeyi ziyarette bulundu.
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, “Kocaali Belediyesi ve Körfez Belediyesi Kardeş Belediye kapsamında; Körfez Belediye Başkanımız Sn. Şener Söğüt, hem iade-i ziyarete, hem de Yeni Mahalle’de birlikte yapımını tamamladığımız “Yeni Mahalle Millet Bahçesi ve Dostluk Parkı’nı inceledi. Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederim. Bu vesile ile çalışmalarımızın en başında bizlere destek veren, önceki dönem Körfez Belediye Başkanımız İsmail Baran’a ve Belediye Başkanımız Sn. Şener Söğüt’e şahsım ilçem adına teşekkür ederim. Bu vesile ile Başkan Söğüt’e işlerinde kolaylık, hizmetlerinde başarılar dilerim” dedi.

İşbirliğimiz artarak devam edecek

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, "Kocaali Belediyesi ve Körfez Belediyesi iş birliği ile Yeni Mahalle’de çok güzel bir park yapıldı. İki Belediyemizin ortak noktası hizmet etmek. Bunun içinde bizim Kocaali Belediyemizle olan iş birliğimiz artarak devam edecek. Bu vesile ile misafir perverliği için Başkanımıza ve ekibine, İlçemize böyle güzel bir tesisi kazandıran önceki dönem Belediye Başkanımız Sn. İsmail Baran’a Belediye Başkanımız Ahmet Acar’a teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Başkan Acar, “Körfez Belediye Başkanımız Sn. Şener Söğüt’e yapmış oldukları ziyaret için teşekkür ederim " derken,  Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt,  “Başkanımız Sn. Ahmet Acar misafir perverliğinden dolayı teşekkür eder, Güzel ilçemiz Kocaali’ye yaptıkları ve yapacak oldukları hizmetler için başarılar dilerim” dedi.

01 Kasım 2019 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.000.844 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?