SAÜ'lü öğrenciler Akyazı belediye meclisinde

Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü öğrencileri Akyazı Belediye meclis toplansına katıldı.

Alaattin Onur
Alaattin Onur Tüm Haberleri

Akyazı Belediye Meclisinin Kasım ayına ait olağan toplantısını Murat Aydın, Mehmet Emin Kaya, Hümeyra Akkaya ve Muhammed Surol isimli Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü öğrencileri de izledi.

10 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıyı dikkatli bir şekilde izleyen ve sık sık da not alan Sakarya Üniversitesi öğrencileri özellikle Meclis Üyelerinin yaptıkları konuşmalar ve toplantıyı yöneten Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın gerek oylamalarda ve gerekse gündem dışı yapılan konuşmalara verdiği cevaplara pür dikkat kesildiler ve aldıkları notlarıyla da toplantıda edindikleri bilgileri hem hafızalarına hem de notlarına dahil ettiler.

Toplantıdan sonra Belediye Başkanı Bilal Soykan’la da tanışma fırsatı bulan Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü öğrencileri, takip ettikleri toplantıda çok şeyler öğrenme şansı bulduklarını söylediler ve Başkan Soykan’ı da başarılı yönetiminden ötürü tebrik ettiler.

Belediye Başkanı Bilal Soykan’da, "yarınlarımızı emanet edeceğimiz gençlerimizi Meclis toplantımızda görüyor olmamız bizleri sevindirmiştir. Kendilerine hem eğitim yıllarında hem de eğitimlerini tamamladıktan sonra ki yaşamlarında üstün başarılar ve mutluluklar diliyorum" diyerek öğrencileri tebrik etti.

06 Kasım 2019 Sakarya/ Akyazi- Güncel --- Okunma

Muhabir Alaattin Onur

medyabar.com son bir ayda 2.988.285 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?