Sedat Peker,"Rahat Uyu Atam"

Sedat Peker, Atatürk’ün 81. ölüm yıldönümü dolayısıyla sosyal medya hesaplarından açıklamalarda bulundu. Peker, Mustafa Kemal Atatürk’e “Rahat uyu Atam, bugün evlatların hikayemizi tüm dünyaya anlatmaktadır” sözleriyle seslendi.

Haber albümü için resme tıklayın

Sedat Peker, Mustafa Kemal Atatürk’ü ölüm yıldönümünde yayınladığı bir yazıyla andı. Peker yazısında hiçbir zaman Atatürk’ten nefret edenlerden olmamakla birlikte, O’nu Tanrı ya da Peygamber gibi görüp, toplumun bir kesiminin Atatürk’ten uzaklaşmasını sağlayanlardan olmadığını belirtti.

Peker, Atatürk’ün Gökbörü yani mavi yeleli kurt olduğunu ve tarihimizin en zor zamanında ortaya çıktığını ifade etti.

Peker açıklamasını Atatürk’e “Rahat uyu Atam bu ülkenin vatan evlatları sizi anlamaktadırlar ve yine bugün yüce milletimizin hikayesini tüm dünyaya doğru bir şekilde anlatmayı başarmaktadırlar...” şeklindeki duygu yüklü sözleriyle bitirdi.

İşte Sedat Peker’in O Sözleri;

Kıymetli dostlarım,

Bizler tarihsel gerçeklikten uzaklaşıp şu veya bu sebeple Büyük önder Atatürk’ten nefret edenlerden asla olmadık ve olmayacağız.

Büyük önder Atatürk’e haşa yarı Tanrı ya da Peygamber muamelesi yaparak toplumun bir kesiminin Atatürk’ten uzaklaşmasını sağlayacak sahte Atatürkçülerden  de asla olmayacağız.

Bizler Büyük önder Atatürk’ün tarihimizin en zor anlarında çıkarabilmeyi başardığı gökbörü olduğuna yani mavi yeleli bozkurt olduğuna inananlardanız.

Gökbörü eski zamanlarda yaşamış olan Türkler tarafından yüz yıl içerisinde bir veya iki kez ortaya çıktığı düşünülen Mavi yeleli bozkurt’tur.

Atatürk’ü kişisel zevklerinden dolayı günahkar olarak betimleyenlere (alkol gibi) şunu özellikle söylemek isterim ki bizler işgale uğramış ülkemizi kurtaracak bir lider arıyorduk. Sadece tek özelliği iyi olmak olan birilerini aramıyorduk. (Mesela Kazım Karabekir Paşa salt iyilik aranırsa Atatürk’ten çok daha iyi bir insandı ama ülkeyi kurtaracak lider asla değildi.)

Ne bileyim çok iyi insanlar cami hocası olsunlar, ilkokul öğretmeni olsunlar ancak ülkemizi emperyalist yılanların elinden kurtarması gereken liderlerimiz ise iyilik meleklerini kıskandıracak kadar masum yüce milletimizin haklarını korurken ise şeytanı dahi tedirgin edecek kadar tehlikeli olmak zorundadır.

Rahat uyu Atam bu ülkenin vatan evlatları size anlamaktadırlar ve yine bugün yüce milletimizin hikayesini tüm dünyaya doğru bir şekide anlatmayı başarmaktadırlar.

Bir umuttur yaşamak.

10 Kasım 2019 Sakarya- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.979.239 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?