Yorgun ve yaşlı görünmeye son...

Göz kapağı estetik ameliyatlarıyla günlük hayatınızda yorgun bitkin ve yaşlı görünmekten kurtulabilirsiniz. Özel inci göz hastanesinden Opr. Dr Hulusi Doğan: Yaşla birlikte ortaya çıkan deformiteler direkt dikkat çekmekte ve sosyal hayatımızı etkilemektedir.

Büyütmek için resme tıklayın

Göz kapağı estetik ameliyatlarıyla günlük hayatınızda yorgun bitkin ve yaşlı görünmekten kurtulabilirsiniz. Özel inci göz hastanesinden Opr. Dr Hulusi Doğan: Yaşla birlikte ortaya çıkan deformiteler direkt dikkat çekmekte ve sosyal hayatımızı etkilemektedir.Alt ve üst gözkapağında bollaşma, torbalanma,sarkma, özellikle kaz ayağı dediğimiz kırışıklıklar, yağ fıtıklaşmasına bağlı torbalanma gibi yapısal bozulmalar kişiyi yorgun ve bitkin göstermektedir' dedi.

Gözkapağı estetik ameliyatlarında (blefaroplasti) genellikle gözkapağındaki deri yağ dokusu ve kaslara müdahale etmekteyiz. Alt ve üst kapaktaki fazla deri yağ ve kas dokularının çıkarılması ile göz çevresi gerginleştirilmekte , kişinin sarkmış yağ ve cilt dokusu nedeniyle yorgun ve yaşlı görünümü, genç ve dinamik bir görünüme dönüştürülmektedir.

Özel İnci göz hastanesinden Opr. Dr Hulusi Doğan Estetik göz kapağı ameliyatları genellikle 35 yaş sonrası ihtiyaç duyulan cerrahiler olup cerrahi riskleri çok az olan, lokal anesteziyle yapılabilen ve sonuçları çarpıcı derecede başarılı olan uygulamalardır. İyileşme süreleri kısadır. Göz kapağı estetiğinde iz; yapılan kesi izleri üst kapakta tam kapak kıvrım yerinde olacak şekilde, alt kapakta ise kirpik diplerinde kalır. Bu izler tam katlantı çizgisinde olduğu için göz açıkken asla görünmez. Dolayısıyla gözkapağı estetiği sayesinde daha genç ve daha diri bir görüntüye sahip olunabilir diyerek sözlerini tamamladı.

11 Kasım 2019 Sakarya/ Adapazari- Sağlık --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.979.239 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?