Isır, o haberlere sitem etti "Haberler gerçeği yansıtmamaktadır"

Cumhuriyet Halk Partisinde mahalle delege seçimleri devam ediyor. CHP İl Başkanı Erdoğan Isır konuyla ilgili açıklama yaparken, son günlerde medyada yer alan kazandı ya da kaybetti gibi haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi, " Başkanlık olarak, hiçbir ilçemizin, hiçbir mahallesinde bu güne kadar liste çıkarılmamıştır, bundan sonrada çıkarılmayacaktır" dedi.

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır yaptığı açıklamada, "Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya ilçelerinde 9 Kasım Tarihi itibarıyla mahalle delege seçimleri yapılmaya başlanmıştır. İlçelerimizde devam eden mahalle delege seçimleri, mahallede yaşayan üyelerimiz kendi mahallelerinde ilçe seçimlerinde oy kullanacak ilçe kongre delegelerini seçmektedirler.

Mahalle Delege seçimlerine İl Başkanlığı olarak gözlemci gönderme zorunluluğumuz vardır. Delege seçimlerimiz İlçe örgütlerimiz tarafından belirlenen gün, saat ve yerinde yapılmaktadır.

İki gündür değerli basınımıza servis edilen, kazandı ya da kaybetti türü haberler gerçeği yansıtmamaktadır. İl Başkanlığı olarak hiçbir İlçemizin hiçbir mahallesinde bu güne kadar liste çıkarılmamıştır, bundan sonrada çıkarılmayacaktır. Cumhuriyet Halk Partisi olarak böyle bir uygulama zaten yoktur.

Mahallerimizde yaşayan üyelerimiz kendilerini İlçe Kongrelerinde temsil edecek Mahalle Delegelerini kendileri belirlemektedirler.

Değerli Basınımıza servis edilen haberler örgütümüzü üzmektedir. Örgüt üyelerimiz asla bir yarış içerisinde değildirler, Mahallelerinde yaşayan üyelerimiz,  mahallelerinde çalışan üyelerimize, çalışmak isteyen üyelerimize danışarak karar vermektedir.

Örgütlerimizi, çalışan üyelerimizi ayrıştırmak isteyen zihniyete her zaman karşı olduk, bundan sonra mücadele etmeye devam edeceğiz.

Cumhuriyet Halk Partisini ilimizde temsil eden her üyemiz bizler için değerlidir" ifadelerini kullandı.

11 Kasım 2019 Sakarya- Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.940.703 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

04

Sedat H. - Bilip bilmeden konuşmayın adapazarı büyük ilçe tabiki orada olacak yöneticiler erenlerde durum belli karasu uzak oyüzden gidilmedi

Yanıtla . 0Beğen . 2Beğenme 12 Kasım 10:24
05

Serdivanlı - @Sedat H. 04 nolu yoruma cevabı: Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;

O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 12 Kasım 13:12
03

Hikmet Metin Çavdar - Delege seçimlerinde gözlemci olmak zorunda..İl yönetimi adına Adapazarı ilçesinde İdris Karaman var...Peki Anıl Özkan, Sedat Turgay, İdris Karaman, Doğu Sarı, İbrahim Bircan, Hüseyin Kurt, Zülkani Cıran , İl Kadın kolları başkanı Azize Çeroğlu, bu kişiler İl yöneticisi değil mi sayın başkan..Bu isimlerin tümü Adapazarı İlçede seçim anında orada ne işleri vardı? Yine insanları yanıltmaya çalışıyorsunuz? Diğer ilçelerde delege seçimleri yapılmıyor mu? Neden diğer ilçelere bu il yöneticileri gitmiyorlar.

Yanıtla . 8Beğen . 2Beğenme 11 Kasım 13:01
02

Eskigenç - Engelsiz kafede üyelerle görüs, parti maaşlı çalışanini ve yegenlerini istediğin yere oy vermeye teşvik et. Sonra da bu haberi yaptır. Yazık çok yazık

Yanıtla . 6Beğen . 2Beğenme 11 Kasım 12:34
01

Eskigenç - Üye olarak buna inanmamızı mı bekliyorsunuz. Parti adamı olarak yola çıkıp sonradan birilerinin adamı olmak ? Partiyi bi yere getirmek yerine koltuk derdine düşmek ? Sizin seçilmeniz için yaptığım emeklere üzülüyorum

Yanıtla . 6Beğen . 2Beğenme 11 Kasım 12:24Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?