Şehirde bu olaylar oldu

Valilik 14 Kasım tarihinde emniyet bölgesinde meydana gelen olayların listesini açıkladı.

EMNİYET BÖLGESİ

Birimi     : SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti:                                

14.11.2019 günü Cumhuriyet Mah. Dr. Nuri Bayar Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan araç sürücüsü Şüpheli S.Ç.(E.1985) isimli şahsın 1,08 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi:SAKARYA - ADAPAZARI  

Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti:

14.11.2019 günü D.Ç.(E.1964) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 J ** plakalı araç ile yaya H.A. isimli şahsa çarpması sonucu meydana gelen kazada H.A. nın hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı bildirilmiş, tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI  

Olay Adi:TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti:

14.11.2019 günü Çukurahmediye Mah. Orta Sokak üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan 34 KV ** plaka sayılı araç sürücüsü E.Ç.(K.1984) isimli şahsın 1,09 promil alkollü olduğu anlaşılmış konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI  

Olay Adi:TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özet:                               

14.11.2019 günü Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan araç sürcüsü Şüpheli M.B.(E.1976) isimli şahsın 1,23 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi:SAKARYA - SERDİVAN

Olay Adi:TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti:                               

14.11.2019 günü Beşköprü Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan 11 SB ** plaka sayalı araç sürücüsü Şüpheli Y.F. isimli şahsın 1.64 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

 Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI

Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti:                                

14.11.2019 günü Müşteki F.N.K.(K.2002) Yenigün Mah. 15 Temmuz Bulvarında karşıdan karşıya geçerken 54 ER ** plaka sayılı aracın kendisine çarpması sonucu yaralandığını, olay ile ilgili araç sürücüsünden davacı ve şikâyetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

 Birimi :SAKARYA - HENDEK

Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti:                                         

14.11.2019 günü Kargalıhanbaba Mah. Sayılı yerde durumundan şüphelenilerek durdurulan 54 E ** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli C.T.(E.1995) isimli şahsın 1.82 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - KARASU

Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti:                             

14.11.2019 günü M.Y. isimli şahsın yüksekten düşme şikâyetiyle hastaneye geldiği şahsa gerekli müdahalenin yapıldıktan sonra hayati tehlike kaydının olmadan bir üst kurula sevk edildiğinin bildirilmesi üzerine konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SAPANCA

Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti:                                          

14.11.2019 günü Güldibi Mahallesi Anadolu Otoyolu Ankara istikametinde B.Ö. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 BD ** plaka sayılı aracın karıştığı kazada araçta bulunan D.B. ve İ.G. isimli şahısların hafif şekilde yaralandığı anlaşılmış, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

18 Kasım 2019 Sakarya- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.940.703 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?