Kocaali Belediyesinden, Karasu CHP İlçe Başkanı Aydın’a Cevap!!

Karasu CHP İlçe Başkanı Nurhan Aydın’ın son günlerde basına verdiği açıklama sonrasında Kocaali Belediyesinden cevap geldi.

Kocaali Belediye Başkanlığından yapılan açıklama şöyle:

“Karasu Belediyesi 31 Mart YerelSeçimleri sonrasında uyum içerisinde, kardeşçe hizmet ürettiğimiz bir belediyemizdir. Yazaylarında yaşadığımız sel felaketi sonrasında Karasu Belediyesi iş makinaları ve personelleriylebizlere destek vermiş, yeri geldiğinden bizden destek almışlardır. Son günlerde Karasu CHP İlçe
Başkanı Nurhan Aydın’ın basına verdiği açıklamayı detaylı bir şekilde okuyup gözden geçirdik.
CHP’li İlçe Başkanının elinde böyle bir belge var mı, yok mu diye cevabımızı bilinçli olarak birkaç gün beklettik. “Kocaali’ye dökülmesi gereken asfalt Karasu’ya döküldü” başlıklı açıklamaları uzaktan yakından doğruyu yansıtmamakla birlikte kesinlikle bir karalama operasyonudur. Gerçekten uzak, kayıtsız, belgesiz yapılan bir açıklamadır. Bu açıklamayla birlikte Sayın Aydın, kendisine ve partisine yakışmayan bir tavrı sergilemiştir.

“Getirim Yaratmaya Çalışıyorlar”

Kocaali ve Karasu’da yapılan hizmetleri tüm ilçe halkı yakında görüyor, takdir edip, takip ediyor. Bir ilçe başkanının, ilçesine yapılan hizmetleri alkışlaması gerekirken algıyı farklı yönlere çekmesinin nedenini Kocaali Belediyesi olarak anlamış değiliz. Bu kişiler, yaptıkları boş açıklamalarla bulundukları kurumu lekeliyor, halkın beğenisini toplamaya devam eden Karasu ve Kocaali Belediyelerinin üzerinden kendilerine getirim yaratmaya çalışıyorlar. Biz, iki ilçe belediyesi olarak tek yürek olduk. Halkımıza hizmet etmek amacıyla çıktığımız bu yola, yine halkımızdan aldığımız güç ile devam ediyoruz ve devam edeceğiz. Başarılı hizmetler üretirken bu
tarz olumsuz yargıların yaratılacağının farkındaydık. Fakat içi boş bu tavırlar bizleri halkımıza hizmet aşkından asla uzaklaştıramaz. Sayın Aydın’ı, kendisine ve partisine yakışmayan bu tavırları ve asılsız açıklamalarından sebep kınıyor, halkın büyük bir çoğunluğunun oyunu almış, disiplinli bir şekilde hizmetlerini halkı için yapan Karasu ve Kocaali Belediyelerini takdir etmeye davet ediyoruz.

21 Kasım 2019 Sakarya/ Kocaali- Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.979.239 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?