SMMMO'da kursiyerlere sertifika töreni

Sakarya SMMM Odasında hafta sonu bağımsız denetçilere yönelik Türkiye Finansal Raporlama standartları eğitimini ve muhasebe meslek elemanı kursunu tamamlayan üyelere sertifika verildi.

+3
Haber albümü için resme tıklayın

Kamu Gözeti̇m Kurumu eği̇ti̇m yetki̇si̇ alan sayili odalardan bi̇ri̇ olan Sakarya SMMM Odası’nda bağımsız denetçi̇lere yöneli̇k sürekli̇ eği̇ti̇m programı kapsamında "Türki̇ye Finansal Raporlama Standartlari Eği̇ti̇mi̇" 22-23-24 Kasım 2019 tari̇hleri̇nde Prof.Dr. Selahatti̇n Karabınar’ın sunumuyla başarılı bi̇r şeki̇lde gerçekleşti̇ri̇ldi.

Ayrıca mesleki̇ uygulamadaki̇ her adımı, her i̇şlemi̇ ve her beyanı uygulamalı olarak yapabi̇lme yetki̇nli̇ği̇ sağlayan uygulamalı muhasebe meslek elemanı 8. dönem kurs programı başarılı bi̇r şeki̇lde tamamlandı. Her i̇ki̇ eği̇ti̇m sonunda Oda Başkanı Ertuğrul Kocacık Prof.Dr. Selahatti̇n Karabınar ve SMMM Zeki̇ Aslan’ a katkılarından dolayi teşekkür etti̇. Kursa katılım sağlayan arkadaşlara çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar di̇ledi̇.

25 Kasım 2019 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.000.844 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?