Dikkat AGDAŞ artık bunu yapmayacak!

Daha önce herhangi bir nedenle değişimi yapılan ya da ilk gaz açımı sırasında yerinde bulunmayan kombi, soba, şofben gibi hermatik cihazların kontrol ve devreye alınması işlemleri 2 Aralık Pazartesi tarihi itibarıyla AGDAŞ tarafından değil Yetkili İç Tesisat Firmaları tarafından yapılacak..

Büyütmek için resme tıklayın

AGDAŞ, müşteri memnuniyetini artırmak ve işlemleri hızlandırmak için iş süreçlerinde değişikliğe gitti. Daha önce herhangi bir nedenle değişimi yapılan ya da ilk gaz açımı sırasında yerinde bulunmayan kombi, soba, şofben gibi hermatik cihazların kontrol ve devreye alınması işlemleri 2 Aralık 2019 Pazartesi tarihi itibarıyla AGDAŞ tarafından değil Yetkili İç Tesisat Firmaları tarafından gerçekleştirilecektir.

 AGDAŞ tarafından yapılan açıklamada süreç adımları aktarıldı. Cihaz açımı için;  cihazın sertifikalı firma tarafından montajı, sızdırmazlık kontrolleri, mahal ve menfez kontrolleri, cihaz bilgileri kayıt formunun firma tarafından gasline web sayfası üzerinden doldurulması ve AGDAŞ’ a gönderilmesi şeklinde olacaktır. Bu işlem olay mahallinde mobil olarak da yapılabilecektir. AGDAŞ’ın işlemi onaylamasından sonra, yetkili cihaz servisi tarafından cihazın devreye alınacaktır. Böylelikle cihazların daha hızlı ve emniyetli bir şekilde devreye alınması sağlanmış olacaktır.

 Güvenlik İçin Sertifikalı Firmalar İle Yetkili Servislerin Tercih Edilmesi Çok Önemli

Can ve mal güvenliği için, iç tesisat dönüşümlerinin mutlaka AGDAŞ tarafından yetkilendirilmiş sertifikalı iç tesisat firmalarına yaptırılması zorunlu ve gereklidir. Doğal gaz kullanımına geçildikten sonra yapılacak olan tesisat tadilatları da kesinlikle AGDAŞ’ın onayı ve olmadan yaptırılmamalıdır. Tüm bunlara ek olarak; doğal gaz cihazlarının devreye alınması, yıllık bakım ve onarımlarının mutlaka yetkili servisler tarafından yapılması gerekmektedir.

Ekli Dosyalar

26 Kasım 2019 Sakarya/ Adapazari- Ekonomi --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.000.844 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?