Etiketten, sektöründe marka oldu

Etiketten Endüstriyel Ürünler, sunduğu özel çözümler ve kalitesi ile bölgenin birçok önemli firmasına hizmet veriyor. Etiketten, ürün kalitesi ve sağlam hizmet anlayışı ile sadece Sakarya değil Türkiye’nin birçok iline sunduğu hizmetlerle de dikkat çekiyor.

Haber albümü için resme tıklayın

TEK ÇATI ALTINDA
Erenler ilçesinde bulunan modern fabrikasında üretime devam eden Etiketten Endüstriyel Etiket Üretimi, sektörünün önemli markalarından biri oldu. Etiketten Endüstriyel Ürünler, Traffolye Etiket, Alimunyum Etiket, Leksan Etiket, Damla Etiket, Çıkartma Etiket, QR Barkod Etiket ve Ürün Ambalaj Etiketleri üretimi gerçekleştiren Etiketten, büyük sanayi kuruluşlarının tüm baskı ve etiket ihtiyaçlarını tek çatı altında gerçekleştiriyor.


SEKTÖRÜN İHTİYAÇLARINI KARŞILIYORUZ
Etiketten Endüstriyel Etiket Üretimi Kurucusu İbrahim Arabul, Etiketten markası ile sektörün ihtiyaçlarını anlayarak bunlara uygun çözümler sunduklarını ifade ederek, “Etiketten Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan büyük sanayi kuruluşlarına kaliteli hizmet prensibi ile çözümler üretmektedir. Ürünlerimizin kalitesi ve vizyonel anlayışımız ile markalaşma sürecimizde kat ettiğimiz mesafe son derece sevindirici. Büyüme sürecimize devam ederek şehrimiz ve ülkemiz için üretmeye, yerli ve milli ekonomiye katkı sağlamayı sürdüreceğiz” dedi.


KALİTELİ ÜRETİM
SATSO ve MOBİSAD Yönetim Kurulu Üyesi de olan Arabul, Etiketten Endüstriyel Ürünlerin farklı etiket çözümleri sunduğunu belirterek, “Otomotivden iklimlendirmeye, ağır sanayiden elektronik ürünlere kadar birçok farklı üretim alanına özel etiket çözümleri sunuyoruz. Ürünlerin markalarında saklı olan ruhu yansıtacak kalitede üretim yapıyoruz” diye konuştu. Etiketten Endüstriyel Ürünler hakkında bilgi almak için www.etiketten.com.tr adresinde bulunan web sitesinden bilgi almak mümkün.

30 Kasım 2019 Sakarya- Ekonomi --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.940.703 kez ziyaret edildi.

Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?