Ali Dayıoğlu toplantıya davet etti

S.S. Doğu Marmara Kamyoncu Birliği Üst Birlik Başkanı Ali Dayıoğlu ‘Taşıma Süresi’ ve ‘Taşınan Malın Teslim Süresi’ konulu toplantıya meslek mensuplarını davet etti.

S.S. Doğu Marmara Kamyoncu Birliği Üst Birlik Başkanı Ali Dayıoğlu “Karayolu Taşıma Kanunu” ile ilgili olarak, S.S. Doğu Marmara Kamyoncu Birliği’nin ev sahipliğinde düzenlenecek olan toplantıda, 2020 yılı itibariyle uygulamaya konulacak olan ‘Taşıma Süresi’ ve ‘Taşınan Malın Teslim Süresi’ konulu toplantıya davet ediyor. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşecek. Düzenlenecek toplantıya, ilgili olan tüm kuruluş ve meslek mensuplarından katılımını bekliyoruz.

Ali Dayıoğlu, "2020 itibariyle yapılacak olan kanun değişikliklerinin tüm yönleriyle ele alınacak, ayrıca meslek mensuplarının sorunları ve sıkıntılarının görüşüleceği bu toplantıya, tüm Taşımacılık Kooperatif üyelerini bekliyoruzUlaştırma Bakanlığı’nın yaptığı kanun düzenlemelerinin taşımacılık sektöründe çalışanları nasıl etkileyeceği konusu görüşülecektir. Bu durumdan etkilenecek olan şehrimizde yaşayan 5.000’e yakın meslek mensubunu, meslek kuruluşlarını ve şehrimizin ileri gelen isimlerinin katılımını bekliyoruz." dedi.

Toplantı Skarya Ticaret ve Sanayi Odası'nda 28 Aralık tarihinde 12.00-16.00 arasında gerçekleşecek.

19 Aralık 2019 Sakarya- Yaşam --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 4.114.625 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?