Duman, "Gerileme ne zaman duracak"

İyi Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman, Belediye Başkanı Fevzi Kılıç'a ilçe ile ilgili sorular sordu. Duman sık sık Kılıç'a sorduğu sorularla gündeme gelirken, son olarak çöp konteynırlarına değindi. 

İyi Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman yaptığı yazılı açıklamada;

"Geçen dönem benimde içinde bulunduğum meclis kararı ile eski çöp konteynırlarının yenilenip modernleşmesi için başlatılan çalışma durdurulup yeni modern çöp konteynırlarını toplayıp eksi çöp konteynırlarını koymanın espirisini anlayamadık.

Modern çöp toplama aracı bir tane olduğu için ve çok sık arıza yapıyor gerekçesi ile bu uygulamanın durdurulmasının açıklaması varmıdır. Araç bir tane ve sık arıza yapıyorsa, kaliteli araç alınıp araç sayısını arttırmanız gerekirken kolay yolu seçmeniz çok mantıklıca iş değildir.

Bence bu hizmeti kaldırmanızın bir tek izahı vardır. Eski tip çöp konteynırları elinde kalan yandaşın stoktaki mallarının eritilmesi ihalesidir. Zaten belediyenin arkasındaki araç parkının mezbelelik durumu da oraya Çevre ve şehircilik bakanlığından hibe gelen eski tip çöp konteynır ’larıda olayı ortaya koyuyor.

Dünyanın her tarafında belediyeler modernleşirken sizin eskiye dönüş yapmanız madem beni istemediğim yere belediye başkanı yaptınız alın size belediyecilik hemde gönül belediyeciliğimi demek istiyorsunuz?

Allah Aşkına yapmayın sayın KILIÇ amatörce belediyeciliği bırakın ilçemize modern belediyeciliği getirin bizde sizi alkışlayalım.
Sakarya’nın en stratejik konumda olan ilçemiz hizmet bekliyor.

Ya adam gibi hizmet edin , yada bu iş benim işim değilmiş diyerek istifa edin"dedi.

23 Aralık 2019 Sakarya/ Erenler- Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 5.108.986 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?
403 Erisim Engellendi

Error 403 Erisim Engellendi

Erisim Engellendi

Guru Meditation:

XID: 34495464


Varnish cache server