Şehirde bu olaylar oldu

Valilik emniyet bölgesinde 25 Aralık tarihinde meydana gelen olayların listesini açıkladı.

EMNİYET BÖLGESİ

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti :
25.12.2019 günü Müşteki S.S. isimli şahıs oğlu E.S.'in kayıp olduğunu, oğlunun hayatından endişe ettiğini ve oğlunun bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
25.12.2019 günü saat:08.00 sıralarında 18 KY ** plakalı Yarı römorklu Çekicinin Yan yattığı yaralamalı trafik kazası ile ilgili olarak sürücü S.A. isimli şahsın ifadesi alınarak tahkikata başlanmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
25.12.2019 günü polis merkezimize gelerek Bulundurma Silah ruhsatını kaybettiği gerekçesiyle müracaatçı olan E.B. isimli şahsın ifadesi alınarak tahkikata başlanmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti :
25.12.2019 günü müracaatta bulunan M.D. isimli şahıs kızı M.N.D.'nun 25.12.2019 günü saat 15:00 sıralarında evden ayrıldığını bu saate kadar gelmediğini kızının kayıp olduğunu beyanla müracaatta bulunmuş gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti :
25/12/2019 günü müracaatta bulunan İ.U. isimli şahsın oğlu M.K.U.'ın kayıp olduğunu ve oğlunun bulunmasını istediğini beyan etmesi üzerine tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
25/12/2019 günü saat: 17.00 sıralarında Korucuk Mah. B. Sitesi E. Market yanında alkollü olan H.K. isimli şahıs oğlu E.O.K. ile tartıştığı esnada E.O.K. isimmi şahıs kendiliğinden dengesini kaybedip yere düşmüş. Yere düşen şahsın eline yerde önceden kırılmış olan cam parçasının batması neticesinde E.O.K. elinden hafif yaralanmış. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi :SAKARYA - ERENLER
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
25.11.2019 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki F.S.A. olay günü kullandığı araçla seyir halinde iken başının ağrıdığını, aracını yol kenarına çekip inmek istediği sırada dengesini kaybedip düşerek yaralandığını, hastaneye giderek tedavi olduğunu, kimseden dava ve şikayeti olmadığını beyan etmiş olup, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi :SAKARYA - FERİZLİ
Olay Adi :KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
25.12.2019 günü müracatta bulunan S.A. isimli şahıs kendi üzerine kayıtlı yivsiz tüfeğini 3 Şubat 2012 yılında vekaletname ile babası T.A.'a devrettiğini, bu tarihten itibaren tüfeğin babasında olduğunu, 19.11.2019 günü babasının vefat ettiğini, babasına ait başka bir otomatik tüfeği üzerine almak için 11.12.2019 günü Polis Merkezine geldiğini burada yapılan incelemelerde 2012 yılında vekaletle babasına verdiği tüfeğin hala kendi üzerinde olduğunu,babasının kendi adına ruhsat çıkarmadığını öğrendiğini, sonrasında babasının ikametine gidip gerekli araştırmayı yaptığını ancak tüfeği bulamadığını, tüfeğin kayıp olduğunu beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - HENDEK
Olay Adi :KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
25.12.2019 günü Polis Merkezimize gelen A.P. isimli şahıs kendisine ait av tüfeğinin ruhsatını evinde tadilat yaptığı sırada kaybettiğini beyan etmesi üzerine tahkikata başlanmıştır.

Birimi :SAKARYA - HENDEK
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
25.12.2019 günü Dereboğazı Mah. D-100 Karayolu üzerinde Y.Ç. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 FR ** plakalı aracın çarpması sonucunda F.K. isimli şahsın hafif yekilde yaralandığı anlaşılmış olup, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

Birimi :SAKARYA - KARASU
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
25/12/2019 günü saat 15:30 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili 54 B** plaka sayılı araç sürücü F.T. ,virajda dönerken yerlerin ıslak olmasından dolayı direksiyon hakimiyetini kaybettiğini ve yolun ortasındaki bariyerlere çarptığını. Kazada araç içerisinde bulunan H.Y.'ın ve araç sürücüsünün yaralandığı ve Karasu Devlet Hastanesine gittiği. H.Y.'ın ileri tetkik ve tedavi için Adapazarı Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk olduğu, genel sağlık durumlarının iyi olduğu anlaşılmış olup, konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi :SAKARYA - KARASU
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
25/12/2019 günü saat 10:30 sıralarında Karasu-Adapazarı yolu Üçyol Kavşağında 54 PF ** plaka sayılı araç ile İstiklal Caddesinden Üçyol Kavşağına doğru seyir halinde olan 38 ADB * plaka sayılı araçların kavşakta çarpıştığı, kazada araç sürücüsü H.K. ile araç içerisinde bulunan A.K.'in hastaneye gittiği ve tedavi olduğu genel sağlık durumlarının iyi olduğu, diğer araç sürücüsü şahıs G.K.' ın olayda yaralanmadığı ancak araç içerisinde bulunan annesi M.K. ile babası A.K.' ın yaralandığı ve genel sağlık durumlarının iyi olduğu anlaşılmış olup, konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi :SAKARYA - KAYNARCA
Olay Adi :KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
25.12.2019 günü müracaatta bulunan Müşteki M.D. isimli şahıs adına kayıtlı 96-11704 seri numaralı av tüfeğini bulumadığnıı beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

26 Aralık 2019 Sakarya- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 4.114.625 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?