MHP'li Oturak'tan yeni yıl mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak yeni yıl mesajı yayınladı.

MHP Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak yeni yıl mesajında;

"Bir miladi yılı daha geride bırakırken, geçmişe duyduğumuz özlem ile güçlendirdiğimiz sinelerimizi, yarınlardan emin olacak şekilde fikirlerle yüklediğimiz akıllarımızla birleştirip, geleceğe daha güvenli şekilde yürümeye devam ediyoruz.

Merhum Peyami Safa’nın “milli menfaatini başa, şahsi menfaatini aşağıya alan, milli bir ahlaktan başka can kurtaran aramayınız” ifadesinin teşkilatlanmış hali olan Milliyetçi-Ülkücü Hareket, geride bıraktığımız 2019 yılını da, kurulduğu günden bugüne olduğu gibi, yine tarihe geçecek fedakarlıklarla kapatmıştır.

Memleketimizin caddelerinde, sokaklarında, sınır boylarında, sınır ötesinde, kamu kurum ve kuruluşlarında, belediye meclislerinde, Türkiye Büyük Millet Meclisi’inde milli vicdanın sesi ve tepkisi olan ülkücülerin verdiği mücadeleler; din, devlet, vatan ve millet düşmanlarının hesaplarının tutmasına, bir miladi yıl daha engel olmuştur.

Türk milletine düşman olanların, hasetlik çekenlerin, memleketi bölge bölge ayırmaya çalışanların, kendi şehrini diğerine üstün tutmaya çalışanların bütçeleri, bu miladi yılda açık vermiş, yalnızca Allah’ın rızasını gözeten ülkücülerin heybesi yine mazlumların, kimsesizlerin duaları ile dolmuştur.

Milliyetçi Hareket’e gönül vermiş her bir dava arkadaşımızın gerek maddi gerek manevi olarak teşkilatlarına sahip çıkarak ortaya koydukları bu irade, hiç şüphe yok ki yarın vatan toprakları üzerinde hayat sürecek olan evlatlarımız tarafından minnetle yad edilecektir.

Bu kutlu yolda birlikte görev yaptığımız başta ilçe yönetim kurulu üyelerimiz, meclis üyelerimiz, mahalle başkanlarımız, kayıtlı üyelerimiz olmak üzere; isimli, isimsiz binlerce Türk İslam Ülkücüsü, Milliyetçi Hareket Partisi gönüllüsü dava arkadaşlarımıza verdikleri mücadeleler sebebiyle Adapazarı ilçe teşkilatı adına teşekkür ediyor. Saygılarımı sunuyorum.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi, Türk kültürünün ve İslam ahlakının miladının dolduğunu düşünenlere karşı mücadelemiz yeni miladi yıl olan 2020 yılında da devam edecek Başbuğumuzun izinde, Bilge Liderimizin emrinde yaklaşan Türk asrına kavuşmak için son gücümüzle çalışacağız. 

2020 yılı milletimize ve memleketimize hayırlı olsun.

Varlığımız Türk Dünyasına
İslam Alemine armağan olsun.
Ne mutlu Türk’üm diyene!" ifadelerini kullandı31 Aralık 2019 Sakarya- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.933.612 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?