Gazeteciler Günü kutlama mesajları...

Şehir Protokolü 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlama mesajları yayımladı. İşte o mesajlar...

Vali Ahmet Hamdi Nayir’in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Basın mesleğinde çalışanlarla, çalıştıranların arasındaki ilişkiyi düzenleyen ve çalışanlarına ekonomik ve sosyal haklar sağlayan ”10 Ocak 1961 tarihinde yürürlüğe giren 212 Sayılı Yasa”nın kabul edilmesinin ve bugünün “Çalışan Gazeteciler Günü” olarak kutlanmaya başlanmasının 59. yıldönümünü coşkuyla kutluyoruz.
Demokratik toplum olabilmenin en önemli unsurlarından biri olan basın kuruluşlarımız, kuşkusuz ki bireylerin haber alma, bilgilenme ve öğrenme haklarının en etkili araçlarıdır.

Teknolojinin hızla geliştiği dönemde yeni iletişim imkanları artarken toplumun doğru bilgilendirilmesi ihtiyacı da daha fazla önem kazanmıştır. Dolayısıyla yazılı, görsel ve işitsel kitle iletişim araçlarının, toplumsal gelişmişliği sağlamadaki rolü ve önemi her geçen gün hepimizin gözlediği gibi artmaktadır.
Bilişim ve teknolojik gelişmelere paralel olarak özellikle internet kullanımıyla birlikte zenginleşen iletişim dünyasında toplum ile devlet arasında köprü olma görevini üstlenen basın mensuplarımız, her türlü zorluklara katlanarak, gerektiğinde hayatlarını tehlikeye atarak görevlerini büyük bir özveriyle yerine getirmektedirler. Hiç kuşkusuz bu çabalar takdire şayandır.

Bu duygu ve düşüncelerle; Basın Meslek İlkeleri doğrultusunda görev yapan tüm basın-yayın çalışanlarına sağlık, mutluluk ve başarı dolu uzun bir meslek yaşamı diliyor; iyiye doğruya, güzele, barışa ulaşmak için, insanlığa hizmet etmek için çalışıp normal yaşam ve görev başında ebediyete intikal eden kıymetli basın çalışanlarımızı da şükranla ve rahmetle anıyor, “Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutluyorum.

SYKD Başkanı Necmettin Kırık'ın Çalışan Gazeteciler günü mesajı

''Demokrasının temel taşlarından olan basın düşünce anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkılı aracıdır. kurumlarla vatandaş arasında bılgı akışını sağlayarak demokrasının korunmasında ve ışleyışınde önemlı bır görev üstlenmektedır.

ülkemızın ve şehrımızın sorunlarını kamuoyuna aktaran çözüm önerılerıyle toplum mekanızmasının daha sağlıklı bır şekılde çalışmasına yardımcı olan yapmış oldukları haberlerle halkımıza önemlı faydalar sağlamaktadırlar.

basın günümüzde geleneksel yazılı yayın organlarının yanısıra ınternet medyası ve sosyal medya ıle yelpazesını genışleterek çok yönlü bılgı paylaşımına ulaşmıştır.

ilkelı doğru ve tarafsız bır şekılde çalışarak halkımızın haber alma özgürlüğüne gece gündüz demeden fedakârca destek sağlayan basınımız mılletımızın ortak sesı olmaya devam etmektedır.

ilımızde görev yapan yerel ve ulusal medya mensupları sakaryamızın sosyal kültürel ve ekonomık yönden gelışmesı ıçın yürütülen çalışmalarda projelerın paylaşılmasında ve kamuoyu tarafından sahıplenılmesınde çok büyük katkı sunmaktadır.

bu vesıleyle ılımızde halkımızın gözü kulağı olan ılkelı ve tarafsız yayıncılık anlayışı ıle görev yapan tüm basın mensuplarımıza teşekkür edıyor 10 ocak çalışan gazetecıler gününü kutluyoruz.''

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'un Çalışan Gazeteciler günü mesajı

“Basın, milletin genel sesidir. Bir milleti aydınlatma ve uyarmada, bir millete gereksindiği fikrî gıdayı vermekte, özet olarak bir milletin mutluluk hedefi olan ortak doğrultuda yürümesini sağlamada, basın başlı başına bir kuvvet, bir okul, bir rehberdir.”

 Mustafa Kemal ATATÜRK

 Kurtuluşumuz ve mutluluğumuz, millî birlik ve dayanışma içerisinde olmamıza bağlıdır. Bu noktada en mühim görev; milletimizin beynine, yüreğine ve vicdanına ulaşacak basınındır.

 Haber alma, insanların en temel ihtiyaçlarından biridir.  Gazetecilik; fedakârlık ve sorumluluk isteyen, zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Basının demokratik hak ve özgürlükler çerçevesinde ifa ettiği bu hizmet, zorlukları nedeniyle her türlü takdiri hak etmektedir.

 Kamu yararına hizmet veren gazeteci arkadaşlarımız, ülkemizde olduğu gibi ilimizde de sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmeye önemli katkılar sağlamaktadır. Gazetecilerin, milletimizi gelişen olaylar hakkında zamanında ve en doğru şekilde bilgilendirmek için ortaya koydukları emek kutsaldır.

 Toplumun haber alma ihtiyacını yerel ve ulusal platformda zor şartlarda fedakârca karşılayan; doğru, ilkeli ve tarafsız habercilik yapan, özellikle şehrimizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminin tanıtılmasında aktif olarak görev alarak mesleğini onurla icra eden tüm basın mensuplarının  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, meslek hayatlarında başarılar dilerim.

Baro Başkanı Abdurrahim Burak'ın Çalışan Gazeteciler günü mesajı

Kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla doğru ve tarafsız bir şekilde hareket ederek fikirlerini özgürce paylaşmak için mücadele veren tüm emekçi gazetecilerin zor şartlarda çalıştığını kaydeden Başkan Abdurrahim Burak, mesajda şu ifadelere yer verdi:

 “Basın mensuplarımız, halkımızın kanaat ve beklentilerini tarafsız bir şekilde gündeme taşıyıp kamuoyu ile paylaşarak çok önemli bir görevi, büyük bir özveri ile zaman mefhumu gözetmeksizin yerine getirmektedirler. Ülkemizin her köşesinde özverili çabaları ile insanlara haber ve bilgi akışı sağlamak üzere görev yapan basın çalışanlarımız; vatandaşlarımızın gözü, kulağı ve sesi olma konusundaki misyonunu, ilkeli ve sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde başarıyla yerine getirerek, düşünce hürriyeti ile hak ve adaletin sağlanmasında etkili bir araç olmuştur. Doğru, dürüst ve tarafsız olarak kamuoyunu bilgilendiren, halkın doğru haber alma hakkı için her şartta ve her tehlikeyi göze alarak mücadele eden, başta ilimizde görev yapan basın mensuplarımız olmak üzere tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.

Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül'ün Çalışan Gazeteciler günü mesajı

Tüm Sakaryalı basın mensupların 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutlayan Başkan Ergül,” Unutulmamalıdır ki basın mensupları halkın gören gözü, işiten kulağı, konuşan dilidir. Onlar, toplumu aydınlatmak ve bilgilendirmek adına kamu görevi yapmaktadır. Basının çalışmasını zorlaştıran onu baskı altında tutmaya çalışan iktidarların, ifade ve düşünce özgürlüğüne dolayısıyla demokrasiye tahammül edemedikleri ve bir başka rejimi arzuladıkları bilinmektedir. Milletçe birlik, beraberlik,güven ve istikrarı korumak ve devam ettirmek, basın camiamızın önderliğinde hepimizin en önemli görevidir. Basın mensuplarımızın, her konuda yapıcı,toplumu doğru bilgilendirme amaçlı olarak, sorumluluk bilinciyle hareket edeceklerine ve başarılı olacaklarına inanıyorum."

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç'ın Çalışan Gazeteciler günü mesajı

“Kamuoyunun bilgilendirilmesi ve aydınlatılmasını sağlamak için gece gündüz, yağmur çamur demeden emek veren tüm basın mensubu büyüklerimin ve kardeşlerimin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü gönülden tebrik ediyor ve kutluyorum” dedi.

Medya ve basının önemine değinen Başkan Kılıç, “Medya gelişmiş ülkelerde toplumun geniş kesimlerini bir tuşla etkileyebilmekte ve yönlendirebilmektedir. Bu noktada basın kuruluşlarımızın, özgür, tarafsız, objektif bir şekilde görevlerini yerine getirmeleri, başta ülke menfaatlerimiz olmak üzere kamu düzenini, toplumsal dinamikleri ve mesleğin getirdiği ahlaki değerleri göz ardı etmemeleri büyük önem taşımaktadır” ifadelerini kullandı.

İlimizin her alanda hedeflenen başarıya ulaşmasında basın mensuplarımızın da gösterdikleri duyarlılık son derece önemlidir. Şimdiye kadar oluğu gibi bundan sonraki süreçlerde de basın mensuplarımızın aynı hassasiyet ile göreve devam edeceklerine gönülden inanıyor bu duygu ve düşüncelerle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.

Karasu Kaymakamı Aziz Mercan'ın Çalışan Gazeteciler günü mesajı

 “10 Ocak, basın çalışanlarına, ekonomik ve sosyal haklar sağlayan 212 sayılı Kanunun yürürlüğe girdiği 1961 tarihinden bu yana Ülkemizde “Çalışan Gazeteciler Günü” olarak kutlanmaktadır.

Çağdaş demokrasinin tüm kuralları ve kurumlarıyla yerleşmesi, iyi işleyen bir basın yapısıyla mümkündür. Basının sağlıklı çalışması gerek ifade özgürlüğünün temini, gerek kamuoyunun istek ve taleplerinin doğru yansıtılması bakımından hayati önem taşımaktadır. Bundan dolayı gazetecilik, içinde bulunduğumuz iletişim çağının en önemli mesleklerinden biridir.

Olayları, ilkeli yayıncılık anlayışının bir gereği olarak tarafsız, doğru, objektif, özel hayata ve kişilik haklarına saygı çerçevesinde, halkın gözü, kulağı ve sesi olarak halka aktarmak, basının başlıca görevi, doğru ve zamanında bilgi almakta vatandaşın en doğal hakkıdır. Bu nedenle toplumun bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi yolunda önemli bir görevi ifa eden basın mensuplarının çalışma koşullarını kolaylaştırmak hepimizin görevidir.

Yerel basınımız ilimizde olan gelişmeler konusunda halkımızı bilgilendirmekte, vatandaşlarımızla devlet arasında köprü görevi yaparak, ilimizin kalkınma ve gelişmesinde etkin bir rol üstlenmektedir. Basın meslek ilkeleri doğrultusunda ve çeşitli zorluklar içinde, toplumun bilgilendirilmesi, ışık tutulması, İlimiz ve ülke yararına yönlendirilmesi ve aydınlatılması, sorumlu ve bilinçli gazetecilik anlayışı gibi kutsal bir görevi yerine getirmektedir.

Bu duygularla, kamuoyuna haber ve bilgi akışını sağlamak için, gece gündüz demeden görevini sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde zor şartlar altında başarıyla yerine getirmeye çalışan tüm basın mensuplarımızın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlar, sağlık ve huzur temenni ederim” dedi.

İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya'nın Çalışan Gazeteciler günü mesajı

Kamuoyunun eksiksiz, tarafsız ve doğru bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevlerini yapanmuhabirinden, sayfa editörüne, yazarlarından, matbaa çalışanına kadar tüm basın emekçilerinin 10Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, bu önemli gün vesilesiyle görevi başında hayatını
kaybedenleri saygı ve rahmetle anıyorum.

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever'in Çalışan Gazeteciler günü mesajı

Başkan Doğrusever, "Bir fotoğraf karesi için saatlerce en doğru anı bekleyen; bir satır haberle birçok hayata umut olabileceği gerçeğini unutmadan çalışan değerli basın mensupları ve basın gönüllülerimizin, basın yayın organları içerisinde çalışan muhabirinden, sayfa editörüne, yazarlarından, matbaasında çalışan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, hayatlarında sağlık ve başarılar dilerim" ifadelerine yer verdi.

Sakarya Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği Başkanı İrfan Demiray'ın Çalışan Gazeteciler günü mesajı

10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kamusal hizmet alanında en önemli görevi yerine getirdiklerini söyleyen Sakarya Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği Başkanı İrfan Demiray,“ Kamuoyunun doğru güvenilir bilgiye ulaşmasını sağlayan tüm gazetecilerin gününü kutluyoruz. Özellikle canla başla çalışan her zaman doğru habercilik için fedakarlık gösteren gazetecilere başarılar diliyoruz. Ve özellikle yaptığımız açıklamalarda bizlere destek verdiğiniz için Biz de Tavuk Eti Üreticileri Birliği olarak bu anlamlı günü kutlamak istedik.Her zaman güçlü ve olaylara objektif bakabilen bir basına ihtiyacımız vardır.Değerli basın mensuplarına sağlıklı huzurlu ve ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ediyoruz’’ dedi.

Memur-Sen Sakarya İl temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen Çalışan Gazeteciler günü mesajı

Bilgi toplumunda basın, temel insan haklarına, meslek etiğine dayanarak itibar kazanmış, demokratik iyileşmelere büyük katkıda bulunmuştur. Ülkemize özgü olarak önce ‘bayram’, sonra ‘gün’ adı altında 59 yıldır 10 Ocak’ta kutlanan ‘Çalışan Gazeteciler Günü’ de, çıkış sebebi, süreci, sonucu bakımından tam da bu farkındalık ve kazanımları içeren bir mahiyete sahiptir.

En yakın çevremizden en uzak coğrafyalara kadar eksiksiz, tarafsız, doğru haber almak, en temel insan hakkıdır. Doğru bilgi, egemenlik savaşlarının haber ve bilgi kirliliği ile daha fazla sürdürüldüğü günümüzde daha bir önem kazanır olmuştur. Basın, tam da bu noktada insanların doğru haber almasına aracılık etmesi yönüyle sosyal, kültürel, siyasal hayatımızda önemli bir işlev görmektedir.

Günümüzde ileri bilgi teknolojileri ve internet imkânları sayesinde, en şahsi olandan en genel ve sosyal olana kadar bütün olayların anında paylaşıldığı portal ve platformlar, hayatın sıradan realitesine dönüşmüştür. Bu çağa ismini verecek derecede önem kazanan bilginin, içerik, erişim ve paylaşımı, haberin nitelik ve etkisini hiç olmadığı kadar artırmış, değiştirmiştir. Artık haber de haberci de her yerdedir. Aslında basını ‘dördüncü kuvvet’ olarak güçlü kılan, halkın sesi, hak ve özgürlük taleplerinin karşılanmasını isteyen geniş kitlelerin haber ve bilgi kaynağı olmasıdır. O nedenle, demokratikleşme, basının özgürlüğünden ve rahat çalışma şartlarından bağımsız düşünülemez olmuştur. Başka bir ifadeyle, genelde bütün özgürlüklerin özelde basın özgürlüğünün sağlanma oranı, demokratik gelişmişliğin ve olgunluğun göstergesi sayılmıştır.

Basın, küresel, bölgesel, yerel, bireysel ve toplumsal ölçekte tüm farklılık ve çeşitliliğin kendisini ifade etme imkânı bulduğu en geniş, en sağlıklı iletişim ağı, alanıdır. İletişim imkân ve araçlarının gelişen teknolojileri ile basının etkisi daha da artmıştır. Basının desteği veya alacağı tavır bir politika veya programın başarılı olup olmamasında çok etkili olmuştur, olmaktadır. O nedenle, haberi çarpıtmadan, olduğu gibi aktarmak ve öğrenmek temiz bilgi ve temiz toplum adına hayati bir meseledir.

Basın mensuplarımız, kar kış, yağmur çamur, soğuk sıcak, demeden oldukça zor şartlarda, gece gündüz fedakârca çalışarak mesleklerini icra etmektedir. Doğal afetlere maruz kalmak, kaza geçirmek, hastalanmak, yaralanmak, kaçırılmak, tutsak edilmek, işkence görmek, rehin alınmak, hatta öldürülmek gibi tehlikeleri göğüsleyerek bize doğru haber ulaştırmak için ter akıtan basın çalışanlarımız, her kademede her türlü övgü ve takdiri hak etmektedir. Sağlıklı, doğru iletişim ve demokratik gelişme adına çok şey borçlu olduğumuz basın ve basın çalışanlarımızın şeffaf, özgür, özgürlükçü, çoğulcu, katılımcı bir anlayışla çalışması, mesleğe daha fazla saygınlık ve önem kazandırmıştır, kazandıracaktır.

Eğitim-Bir-Sen olarak, bugünün, meslek ilkelerine bağlı kalarak, toplumsal hassasiyet içinde çalışmalarını sürdüren gazetecilerin mali ve sosyal haklarının teslim edilmesine, mağduriyetlerinin giderilmesine, çalışma şartlarının iyileştirilmesine vesile olmasını temenni ediyor; vefat eden basın emekçilerine Allah’tan rahmet diliyor, bütün basın mensuplarının gününü tebrik ediyoruz.

SEDAŞ’tan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

SEDAŞ, gazetecilik mesleğini icra edenleri onurlandırmak için 1961’den bu yana Türkiye’de kutlanmaya başlanan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü için bir mesaj yayınladı.

Mesajda; basın yayın organlarında görev yapan muhabirinden, sayfa editörüne, yazarından, matbaasına kadar tüm medya sektörü çalışanlarının çok önemli bir kamu görevi üstlendiklerine vurgu yapılarak, şu ifadelere yer verildi;

“Kamuoyunun bilgilendirilmesi, tarafsız ve objektif habercilik ilkelerine bağlı kalarak toplumun bilinçlenmesine katkıda bulunmak için özveriyle çalışan tüm basın mensupları, çok önemli bir görevi başarıyla sürdürmekteler. Özellikle yerel basında görev yapan ve gece gündüz, sıcak ya da soğuk demeden gazetecilik mesleğine sahip çıkan, haber kaygısıyla güçlüklere göğüs geren basın mensuplarımızın koşullarının iyileştirilmesi hepimizin öncelikli dileğidir. Bu vesileyle, tarafsız ve objektif haberciliği ilke edinen, basın ve yayın kuruluşlarında mesleğini icra eden tüm emekçilerin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz.”

 Selçuklu Ocakları Genel Başkanı Eyüp Yılmaz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Değerli Basın Mensupları

Milletimizin ortak sesi olmanın ötesinde, kamuoyunun vicdanını temsil eden tüm basın mensuplarımızın Gazeteciler Gününü kutluyorum.

Demokrasimizin temel taşlarından biri olan basın, düşünce ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsız, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak, milletin vicdanına ses olmaktadırlar.

Gazetecilik, özellikle çok büyük fedakârlık isteyen ve zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşan gazetecilerimiz zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu bir taraftan gelişen olaylar karşısında aydınlatırken, bir taraftan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak, önemli bir kamu görevini yerine getirmektedirler.

Ülkemizin her köşesinde özveri ile görevlerini sürdürmeye çalışan değerli basınımızın daha güzel şartlarda halkımızı bilgilendirmesi adına önümüzdeki yılların daha umut verici olmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.İfadelerini kullandı.

  Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü mesajı

Başkan Babaoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi; Demokratik bir toplumun olmazsa olmazları arasında medyanın büyük rolü olduğunu gibi, yerel medya kentimiz için önem arz etmek etmektedir. Her türlü zorluğa rağmen büyük bir fedakârlıkla görev yapan basınımızın kıymetli temsilcilerini bu özel günde kutluyorum. İlkeli ve tarafsızlık anlayışıyla şehrimizin kalkınmasında ve ülkemizin aydınlık bir geleceğe erişmesinde büyük katkıları olan basınımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü kutlu olsun. Ayrıca görevlerini yaparken hayatını kaybeden basın mensuplarına da Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

 

10 Oca 2020 - 08:30 Sakarya- Medya --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.171.565 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.

01

Emekli Eğitimci - çoğu gazetecinin elinde hediyeler hadi bakalım gazeteciler gününüz kutlu olsun lakin doğru objektif ve tarafsız

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 10 Ocak 09:11

SERDİVAN'DA SATILIK TRİPLEKS

220 M2 arsa üzerine temel 85 m2 3 kat tripleks bahçe içi müstakil konut. Granit yerden ısıtma 4+1 bağımsız mutfak 2 banyo, ayrı giyinme odası, kiler,...

TURSAT GAYRİMENKUL

ERENLER'DE SATILIK TRİPLEKS

Erenler Bağlar Mahallesi Gökay Villaları Sitesi'nde 170 m2, 4 + 1 tripleks. 2 banyo, her katta tuvalet. Bahçeler bağımsız. Kendine ait garajlı, doğal...

TURSAT GAYRİMENKUL

GÖL MANZARALI ARSA

Sapanca İlmiye Mahallesi'nde 10+10 imarlı 6 dönüm arsa 4 milyon TL.

TURSAT GAYRİMENKUL

INFINITE CONCEPT

‘Enerjiniz güneşten, daireniz bizden’ sloganıyla yapılan INFINITE CONCEPT Serdivan, iki alışveriş merkezi arasında 25 bin m2 alanda 36 daireden oluşan...

TURSAT GAYRİMENKUL

Tekeler Mahallesi'nde Satılık dubleks

Tekeler Mahallesi’nde Boğaziçi Koleji karşısında site içi 138 m2 3+1 dubleks. Amerikan mutfak, 2 tuvalet, bir banyo. Önünde kendine ait bahçe.

TURSAT GAYRİMENKUL

Adapazarı merkez satılık bina

Adapazarı Orta Mahalle Mahmud’un fırınının arkasında 3 artı teras katı olan bina komple satılık. 160 m2 arsa üzerinde her katı 98 m2 olan 2+1 daireler...

TURSAT GAYRİMENKUL

Sapanca'da satılık daire

Sapanca merkezde sahile yürüme mesafesinde 3+1 daire satılık. 117 m2 iskanı alınmış sıfır daire 375.000TL.

TURSAT GAYRİMENKUL

INFINITE CONCEPT

‘Enerjiniz güneşten, daireniz bizden’ sloganıyla yapılan INFINITE CONCEPT Serdivan, iki alışveriş merkezi arasında 25 bin m2 alanda 36 daireden oluşan...

TURSAT GAYRİMENKUL

Akyüz Gold Serdivan

Serdivan’da iki AVM arasında merkeze yakın mesafede konumlanmış 18 daire, iki ana giriş ile birlikte site içerisinde yeraltı otoparkına sahip rezidans...

0530 6553183 TURSAT GAYRİMENKUL


Anket Vakalarının hızla arttığı Sakarya'da ne gibi önlemler alınmalı?