Trabzonlular Derneği'nde yeni dönem

Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneğinin 15.Olağan Genel Kurulu yapıldı. Prof. Dr. Fehmi Çelebi yeni dönemde dernek başkanı seçildi. Kongreye siyasiler yoğun ilgi gösterdi.

+5
Haber albümü için resme tıklayın

  Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yönetim, Disiplin ve Yüksek İstişare Kurullarının oluştuğu genel kurula AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Pamukova Kaymakamı Recai Karal, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ve Serdivan İlçe başkanı İbrahim İskender, geçmiş dönem dernek başkanları ile davetliler katıldı. Divan Başkanlığını Yavuz Müftüoğlu’nun yaptığı kongrede Zeynep Öz görevi Fehmi Çelebi’ye devretti.

 Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanlığına seçilen Fehmi Çelebi görevi devraldığı Zeynep Öz’e plaket vererek yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti. Kongrede Fehmi Çelebi yeni dönem hedeflerini açıklayan bir konuşma yaptı.

Başkan seçilen Prof. Dr. Fehmi Çelebi ise yaptığı konuşmada geçmiş dönemlerde derneğe hizmet eden, tek gayesi aldığı sorumluluğun gereği hizmet üreten, tüm başkan ve üyelere bu çabalarından dolayı teşekkür ederek; “Bir bayrak değişimi aşamasındayız. Birlikte çalıştığım sayın Zeynep başkanımın özverili ve gayretli çalışmaları oldu. Hızlı geçen bir dönemi yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yaşadık. Kendilerine ve yönetim kurulu üyelerine huzurlarınızda tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nde, kurulduğu 1991 yılından beri her kongre döneminde hizmet yarışına tanıklık edildiğini de ifade eden Çelebi, şöyle devam etti:


“Yeni dönemde görev alan arkadaşları seçmede çok zorlandım. Çünkü sayısız alternatifler içinde, 25 kişiyi belirlemek kolay bir iş değilmiş bunu gördüm. Umarım isabetli kararlar vermişimdir. Görev alamayan, bu göreve layık birçok değerli hemşerimizin olduğunu bilmenizi isterim. Derneğimizle ilgili görüşleri ve önerileri her zaman bizim için çok değerli olacaktır. Eminim bir başka bayrak değişiminde mutlaka görev alacaklardır. Arkadaşlarımızla birlikte amacımız; hizmet bayrağını üstlenip, her zaman olduğu gibi, Sakarya Trabzonlular Derneği’ni doğru temsiliyetle bir adım daha ileriye taşımaktır. Beraber, birlikte, ortak aklın hakim olduğu anlayış, bu ekibin de şiarı olacaktır. Trabzonspor olmazsa olmazımızdır. Bir o kadar da önemli olan Sakaryaspor’umuzdur. Her iki takıma da başarılar diliyorum.”.

Konuşmaların ardından üyeler yeni yönetim için oy kullandı.

TRABZONLULAR KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİNİN YÖNETİMİ ŞÖYLE;

ASİL ÜYELER

1 Fehmi Çelebi

2 Musa Kaim

3 Necati E. Güneş

4 Şenel Türkmen

5 Ömer Faruk Dilaver

6 Yusuf Atalay

7 Alattin Yeşilyurt

8 Erol Özkan

9 Hamit Çuhadar

10 Hasan Coşkun

11 Hasan Mert

12 Hüseyin Akyıldız

13 Alparslan Kartal

14 Hasan Özer

15 İmdat Taşkın

16 Fevzi Gürsoy

17 Mustafa Gönan

18 Engin Kaba

19 Savaş B. Peker

20 İlhami Açan

21 Doğan Çatalbaş

22 Mustafa Bektaş

23 Osman Şenel

24 Semra Çelik Ahmet

25 Cemile Eyupoğlu

YEDEK ÜYELER

1 Mustafa Berk

2 Erol Likos

3 Sait Kaya

4 Cem Uzun

5 Abdullah Aslantürk

6 Hulüsi Altınsoy

7 Erkan Yıldırım

8 Ali Can Akdoğan

9 Hakkı Atalı

10 Fatih Tunbul

11 Değer Uzun

12 Ramazan Karadayı

13 Osman Çakmak

14 Mustafa Özer

15 Celal Berk

16 Hüseyiin Halil

17 Müzellef Demirci

18 Coşkun Türkmen

19 Turan Yıldırım

20 Dursun Malkoç

21 Ahmet Bakkaloğlu

22 Murat Yıldırım

23 Yusuf Aydın

24 Mustafa Yaylaoğlu

25 Özer Reisoğlu

DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

ASİL ÜYELER

1 Sabih Özkurt

2 Adem Bilgen

3 Selçuk Aydemir

4 Adem Küçük

5 Abdullah Koç

YEDEK ÜYELER

1 Erdoğdu Öztürk

2 Fuat Koçmar

3 Hamza Küçük

4 İsmail Kocabaş

5 Hasan Akyüz

DENETLEME KURULU ÜYELERİ

ASİL ÜYELER

1 Salim Aydın

2 Fatih Pervan

3 Fevzi Deniz

4 Mehmet Çatalbaş

5 H. Filiz FidanoğluYEDEK ÜYELER

1 Sedat Malkoç

2 Veysel Tokal

3 Mehmet Civelek

4 Hüseyin Koz

5 Muhammet Öztürk

YÜKSEK İSTİŞARE KURULU ÜYELERİ

İsmail Kartal, Ahmet Gürsoy, Yavuz Müftüoğlu, Ergün Özkan, Zeki Çelebi, Erol Demircioğlu, Temel Gürdal, Yusuf Alemdar, Süleyman Kamacı, Musa Genç, İbrahim Müftüoğlu, Ali İnci, Tevfik Yıldırım, Sedat Yıldız, Tayyip Kaba, Alirıza Acartürk, İrfan Püsküllü, Eyup Tuncer, Ahmet Akyüz, Veysel Yıldırım, Mehmet Akif Çakar, Ahmet Karacan, Cengiz Aslan, Yusuf Bekircan, Mehmet İspiroğlu, İsmail Küçük, Azmi Reisoğlu, Mahmut Demirel, Murat Kefli, Hüseyin Haldızoğlu, Necdet Başoğlu, Muzaffer Kaim, İsmail Gündoğdu, Mustafa Kemal Cerrahoğlu, Eyüp Kuriş, Hasan Salih Sağlam, Yunus Zor, Bünyamin Müftüoğlu, Mustafa Say, Adnan Borazancı, Hasan Bektaş, Ali Bektaş, Murat Koçak, Kamil Köse, İzzet Dönmez, Fethi Güneş, Ahmet Kemiksizoğlu, Adnan Paşaalioğlu, Lütfü Bayrak, Şeker Afyon

02 Şubat 2020 Sakarya/ Adapazari- Yaşam --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 4.469.064 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

10

Patates Halinden Musta - ben şu yok trabzonlular derneği yok kastamonu derneği yok erzurumlular derneği yok ağrı yok van yok abaza yok çerkez yok manav derneği nedir bu yaaa ilk baştan insanlık derneği sakaryada önceden hastahanenin karşısında hayır sevenler derneği vardı şimdi esamesi okunmuyor hendeğe gitmiş.yaşlıya düşküne bakan yok gençler işsiz güçsüz sokaklarda kimse el ele verip çare üretmez zenginler dernek peşinde iş gördürme peşinde

Yanıtla . 4Beğen . 1Beğenme 03 Şubat 11:51
09

Insan Ol - Fehmi Çelebi önce hekimliğini insanca YAPSIN.

Yanıtla . 4Beğen . 1Beğenme 03 Şubat 09:22
08

omrgl54 - sadece sakarya değil memleket sorunudur mikro milliyetçilik. bu işi en çok yapanlar kimse kusura bakmasın, bir karadenizliler iki doğulular. abeycum abeycum

Yanıtla . 9Beğen . 2Beğenme 03 Şubat 08:12
07

Ah Sakaryam Ah - Tabiki yoğum katılım olacak Sakarya’da siyasetçilerimizin çoğu Trabzonlu tebrik ediyorum

Yanıtla . 5Beğen . 6Beğenme 03 Şubat 02:39
03

Tekçi Saban - Bu fotoğraf şahsen içimi incitti.Sakarya çaktırmadan çaktırmadan kimlerin elinde yönetiliyor çok net belli oluyor. Sakaryada yaşa Sakarya nin ekmeğini ye Sakaryadan nimetlen ama Trabzon milliyetçiliği. ....!Ekrem Yüce sevabıyla günahı yla bu sebepten desteklenmeli diyorum. Allah Ekrem Yuceye de akıl vede basiret versin bu arada. Yakında Sakaryaliyim diyenleri sanırım sadece Sakaryaspor maçlarında gorecez.

Yanıtla . 21Beğen . 6Beğenme 02 Şubat 20:35
01

Melih Kibar - Sakarya’nın bu statükodan kurtulması lazım Sakarya’ya gerçek Sakaryalılar yön vermeli. Yoksa yüz üstü sürünmeye devam.. öz yurdunda garipsin öz yurdunda parya..

Yanıtla . 39Beğen . 8Beğenme 02 Şubat 17:25


Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?