İşte CHP'nin yeni yönetimi...

İl Başkanlığı'na Ecevit Keleş'in seçildiği kongrede yeni yönetim kurulu da belirlendi. 24 kişilik yönetime, kaybeden adaylardan Reyhan Şahin'in listesinden 11, Erdoğan Isır'ın listesinden de 1 ismin girdiği belirtiliyor.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin hafasonu yapılan 3 adaylı kongresinde başkan adaylarından Ecevit keleş 133 oy alarak il başkanlığına seçildi.  Diğer adaylar  Avukat Reyhan Şahin 103 oy alırken, son başkan Erdoğan ısır 92 oy aldı..

Oyların kesinleşmesinden sonra Ecevit Keleş'in çarşaf listeden oluşan yönetimide şekillenmeye başladı. Yönetimde kura ile belirlenecek üye sayısı ve yönetime girenlerin listesi ise şöyle oluştu...

ECEVİT KELEŞ KİMDİR?

1973 Trabzon doğumludur. İlk ve Orta öğrenimimi Trabzonda tamamladı. Lise öğrenimini ise Sapanca Şehit Albay Güner Ekici Lisesi'nde bitirdikten sonra 1996 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Harita ve Kadastro Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İnşaat sektörü, Mühendislik sektörü ve Tavuk Üreticiliği alanlarında iş hayatı faaliyetlerini sürdürüyor 2004-2009 yılları arasında Cumhuriyet Halk Partisi'nden Sapanca Belediye Meclis Üyeliği yapan Keleş, 2011 yılında yapılan Genel Seçimlerde de Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı oldu. 29 Nisan 2012 yılında yapılan Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanlığı'na seçildi. Cumhuriyet Halk Partisi'nden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı olmak için 10 Temmuz 2013 tarihinde görevinden istifa etti. Keleş, evli ve 2  çocuk babasıdır. 

17 Şubat 2020 Sakarya/ Adapazari- Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 5.108.986 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?
403 Erisim Engellendi

Error 403 Erisim Engellendi

Erisim Engellendi

Guru Meditation:

XID: 7060732


Varnish cache server