Osmaniye çalıştayına Sakarya damgası

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneğinin her bölge için ayrı ayrı düzenlediği Eğitimde Bölgesel Farklıların Azaltılması Akdeniz Bölgesi Çalıştayı Osmaniyede yapıldı.

+5
Haber albümü için resme tıklayın

Çalıştayın moderatörlüğünü EYUDER Sakarya İl Başkanı Cemil Kurt üstlendi. Akdeniz Bölgesinde görev yapan eğitimcilerin yoğun ilgi gösterdiği çalıştaya EYUDER Genel Başkanı Dr. Adem Çilek Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak Korkut ATA Üniversitesi öğretim üyeleri ile bölge illerinde çalışan öğretmenler katıldı.

Akademisyenleri ve öğretmenleri aynı çatı altında buluşturan İşimiz Eğitim Gücümüz Eğitim sloganıyla hareket eden EYUDERin 7. ve son bölge çalıştayının moderatörlüğünü yapan Sakaryalı eğitimci Cemil Kurt Osmaniye Çalıştayının çok verimli geçtiğini belirtti.

EYUDER Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi de olan Osmaniye Çalıştayının Moderatörü Cemil Kurt yedi bölgede yapılan çalıştay ortak sonuçlarının 28 Mart 2020 tarihinde Aydın ilinde düzenlenecek programla tüm kamuoyuyla paylaşılacağını ifade etti.

17 Şubat 2020 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 5.108.986 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?