Şehirde bu olaylar oldu

Valilik emniyet ve jandarma bölgelerinde 21-23 Şubat tarihleri arasında meydana gelen olayların listesini açıkladı.

JANDARMA BÖLGESİ


ASAYİŞ OLAYLARI :

1. İŞ KAZASI
Sapanca-Akçay Mahallesinde, 21 Şubat 2020 Cuma günü saat:12.00 sıralarında, tünel inşaatında çalışan M.Ş.(1986’d.lu/E) ayağına demir parçası düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

2. İŞ KAZASI
Akyazı-Dokurcun Mahallesinde, 21 Şubat 2020 Cuma günü saat:13.00 sıralarında, A. isimli işyerinde çalışan Z.U.(1977’d.lu/E) elini çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

3. İŞ KAZASI
Kaynarca-Kayacık Mahallesinde, 22 Şubat 2020 Cumartesi günü saat:08.00 sıralarında, K. isimli işyerinde çalışan İ.Ç.(1999’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle ayağının kayarak düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

4. İŞ KAZASI
Karasu-Kuyumculu Mahallesinde, 22 Şubat 2020 Cumartesi günü saat:16.00 sıralarında, su deposu inşaatında çalışan N.B.(1965’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle elini tahta kalıp arasında sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

5. İŞ KAZASI (2 OLAY)
Erenler-Çaybaşıyeniköy ve Ekinli Mahallelerinde, 21 Şubat 2020 Cuma günü, çeşitli iş yerlerinde çalışan (2) kişi vücudunun çeşitli bölgelerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

6. İŞ KAZASI (2 OLAY)
Hendek-Kargalıhanbaba Mahallesinde, 21 Şubat 2020 Cuma günü, çeşitli iş yerlerinde çalışan (2) kişi vücudunun çeşitli bölgelerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

7. İŞ KAZASI (5 OLAY)
Hendek-Kargalıhanbaba Mahallesinde, 23 Şubat 2020 Pazar günü, çeşitli işyerlerinde çalışan (5) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

8. İŞ KAZASI (4 OLAY)
Söğütlü-Soğucak Mahallesinde, 21 Şubat 2020 Cuma günü, çeşitli iş yerlerinde çalışan (4) kişi vücudunun çeşitli bölgelerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

EMNİYET BÖLGESİ


Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
Polis merkezimize gelen H.F. isimli şahıs, çantasının içinde cüzdanında bulunan küpelerinin ve 2 adet çeyrek altınının yerinde olmadığını, kayıp ettiğini, tama olarak nerede düşürdüğünü bilmediğini beyan etmesi üzerine tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
20.02.2020 günü saat 16.00 sıralarında K.A.'ın kullanmakta olduğu 54 DZ *** plakalı araç ile T.M.Y.'in kullandığı motorsiklet arasında meydana gelen trafik kazasında T.M.Y. hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış olup tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI - Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
Polis merkezimize intikal eden olayda E.S. isimli şahsın 277 promil alkollü olarak araç kullandığı anlaşılmış konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
20/02/2020 günü saat 22:00 sıralarında Polis Merkezimize gelen Y.K. isimli şahıs S. B. B. U.D. kontrol görevlisi olarak görev yaptığını ve üzerine zimmetli olan seri numarasını bilmediği el telsizi kaybettiğini beyan ederek müracaatta bulunmuş. Tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI - Yenikent Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
20.02.2020 günü saat 00:30 da 15 Temmuz Camili Mah. 1553 * Evleri No:* Kapı No:* da meydana gelen Taksirle Yaralanma Olayı ile ilgili olarak M.Ç. isimli şahsın alınan ifadesinde; gece dışarıda alkol aldığını eve döndüğünü alkollü olduğundan dolayı kafasını mutfak kapısına çarparak yere düştüğünü ve burnunun kanadığını beyan etmiştir.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti :
19.02.2020 günü saat 20.00 sıralarında Camili Mah. Ç.E. S. Adapazarı adresinde meydana gelen Kayıp Şahıs Olayı ile ilgili olarak, F.A. isimli şahsın alınan ifadesinde; Ç. E. S.e öğretmen olarak görev yaptığını. 19.02.2020 günü saat 20.00 sıralarında yurtta kalan, M.A.B. isimli şahsın yurtta olmadığını kaybolduğunu fark ettiğini beyan ederek, müracatçı olmuştur.

Birimi :SAKARYA - ERENLER
Olay Adi :KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
19.02.2020 günü Müşteki F.T. 19.02.2020 günü saat:16.00 sıralarında alış veriş yapmak için Hacıoğlu Mah. M. Akif Ersoy Caddesi üzerinde kurulan çarşamba pazarına gittiğini. Alışveriş yapıp eve gideceği sırada mantosunun cebine koyduğu ve bir ara oğluyla görüşme yaptığı 0542****** numaralı hattının takılı olduğu cep telefonunu bulamadığını. Alışveriş yaptığı tezgaha bırakıp bırakmadığını hatırlamadığını, telefonunun bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş olup, tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

Birimi :SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti :
19.02.2020 günü müracaatta bulununa D. Ö. kızı T.B.'ın ikametinden ayrıldığını ve kızından haber alamadığını, kızının bulunduğunda tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş. 20.02.2020 günü tekrar müracaatta bulunan D.Ö. isimli şahıs kızı T.B.'ın eve geldiğini, ve kızının kayıp olduğu süre zarfında herhangi bir suça marzu kalmadığını kızından öğrendiğini, kızının sağlık durumunun iyi olduğunu, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi :SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
Müşteki S.N.N. ifadesinde S. T. S. Acil Y. Hastanesinde Stajyer öğrenci olduğunu. G. C. Polikliniğinde Hepatit B Teşhisi konan bir hastaya pansuman yapılırken elinin üzerine hastanın apsesinin bulaştığını. Bunun üzerine Acil serviste tekiklerinin yapıldığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi :SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
20.02.2020 günü Şüpheli V.K. isimli şahıs 54 EZ ** plaka sayılı aracıyla yolda seyir halindeyken Polisleri kendisini durdurup alkolmetre ile yaptıkları alkol ölçümünde 1.99 promi alkollü çıkması üzerine önce hastaneye ardından da konuyla ilgili olarak ifade vermeye Serdivan Polis Merkezi'ne getirildiğini, alkollü araç kullandığı için pişman olduğunu, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi :SAKARYA
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
20/02/2020 günü saat:18.30 sıralarında Yağcılar Mahallesi Reis Sokak üzerinde bisikmletle seyir halinde bulunan Mağdur E.E. plakasını alamadığı aracın çarpıp kaçması neticesinde meydana gelen kazada Mağdur E.E. hafif şekilde yaralanmış. Tahkikata başlanmıştır.

Birimi :SAKARYA - SAPANCA
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
20.02.2020 günü saat 20:00 sıralarında İzmit Caddesi üzerinde gerçekleşen Taksirle Yaralama (Yaralamalı Tek Taraflı Trafik Kazası) olayı ile ilgili olarak Şüpheli Ç.T. isimli şahsın alınan ifadesinde; 06 AHN ** plaka sayılı araç ile Tem Otoyu üzerinde ilerlerken sağ arka tekerleğinde sıkıntı olduğunu farkettiğini. Aracını tamir ettirebilmek için Sapanca'ya girdiğini, İzmit Caddesi üzerinden Sapanca merkeze seyir halinde iken liseyi geçtikten sonra sağ arka tekerleğinin yerinden fırladığını. Kaldırımda yürüyen Ö.F.K. isimli şahsa çarptığını öğrendiğini beyan etmiştir. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti :
21.02.2020 günü Müşteki B.M.(E.1988) isimli şahıs eşi S.H.A.(K.1997)'nin kayıp olduğunu ve kendisinden haber alamadığını, eşinin hayatından endişe ettiğini ve bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
21.02.2020 günü Serdivan Arabacıalanı Mahallesi Mert Sokak üzerinde maddi hasarlı trafik kazasına karışan Şüpheli E.Y.(E.1975) isimli şahsın 1.35 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
20.02.2020 günü 32 Evler Mahallesi Beşköprü Caddesi üzerinde bulunan kavşakta T.A. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 GS ** plakalı araç ile Y.N. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 TC ** plakalı aracın karıştığı kazada Y.N.'nın hafif şekilde yaralandığı bildirilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.
Birimi :SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
21.02.2020 günü Otuz İki Evler Mahallesi Beşköprü Caddesinde Müşteki Ö.T. isimli şahıs karşıdan karşıya geçmek isterken 54 ABR ** plaka sayılı aracın kendisine çarptığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ERENLER
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
21.02.2020 günü Küpçüler Mah. Karasu Çevreyolu üzerinde B.Ş.(E.1972) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan araç ile karşıdan karşıya geçmeye çalışan E.A.(K.2011) isimli şaha çarpması sonucu meydana gelen kazada E.A.'nın hayati tehlike arzetmeyecek şekilde yaralandığı bildirilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - GEYVE
Olay Adi :İŞ KAZASI
Olay Özeti :
21.02.2020 günü Alifuatpaşa Mahallesi Adapazarı Caddesi üzerinde bulunan iş yerinde E.Y.(K.1992) isimli şahıs paketleme bölümünde bıçak ile malzeme kestiği esnada sol el işaret parmağından yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - HENDEK
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
21.02.2020 günü Yeni Mahalle Turgut ÖZAL Bulvarı üzerinde Maddi Hasarlı Trafik Kazası olayına karışan 34 VY ** plakalı araç sürücüsü B.İ.(K.1996) isimli şahsın 1,79 promil alkollü olduğu tespit edilmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - HENDEK
Olay Adi :MALA ZARAR VERME
Olay Özeti :
21.02.2020 günü A.M.(E.1974) isimli şahıs 54 ADM ** plakalı aracını Kemaliye Mah. Muammer Sencer Caddesi üzerine park ettiğini, daha sonra aracının yanına geldiğinde tampon kısmında sürtünme izi olduğunu gördüğünü, aracına zarar veren araç sürücüsünden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - KARASU
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
21.02.2020 günü Aziziye Mahallesi Hastane Caddesi üzerinde M.Y. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 BBZ ** plaka sayılı araç ile yaya H.Ö. isimli şahsa çarpması sonucu meydana gelen kaza olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - KARASU
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
21.02.2020 günü hastanece S.Ö. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 AAY ** plaka sayılı motorsiklet ile Aziziye Mah. ankara Caddesi üzerinde kazaya karıştığı ve hakkında adli rapor düzenlendiğini bildirilmesi üzerine konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SAPANCA
Olay Adi :İŞ KAZASI
Olay Özeti :
21.02.2020 günü Hasanpaşa Mahallesi Segman Caddesi üzerinde bulunan iş yerinde meydana gelen iş kazası ile ilgili Müşteki F.D. isimli şahıs peryodik bakım esnasında döküm makinasına sol iki parmağını sıkışması sonucu yaralandığını olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayteçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SAPANCA
Olay Adi :İŞ KAZASI
Olay Özeti :
21.02.2020 günü Müşteki Y.Ç.(E.1979) ismli şahıs Kırkpınar Soğuksu Mah. Mimar Sinan Caddesi üzerinde bulunan inşatın giriş katında çalıştığı esnada ayağına malzeme düşmesi sonucu yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SAPANCA
Olay Adi :İŞ KAZASI
Olay Özeti :
21.02.2020 günü meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Mağdur Y.B.A.(E.1995) isimli şahıs iş yerinde transpalet ile talaş kasası taşırken transpaletin kayması neticesi ayağının palet ile demir kasa arasında sıkıştığını, olay ile ilgili kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti :
23.02.2020 günü Müşteki R.B.(E.1974) isimli şahıs babsası D.B.(E.1950)'nin kayıp olduğunu beyanla müracaatta bulunmuş olup konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
23.02.2020 günü Şirinevler Mah. Adnan Menderes Caddesi üzerinde B.B.(E.2000) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ABM ** plaka sayılı araç ile yaya Ş.A.(K.1974) ve B.A.(K.1997) isimli şahıslara çarpması sonucu meydana gelen kazada yaya şahısların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları bildirilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
23.02.2020 günü Tığcılar Mahallesi Kavaklar Cad. üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan araç sürcüsü Şüpheli İ.Ç.(E.1976) isimli şahsın 1.06 Promil alkollü araç kullandığı tespit edilmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
23.02.2020 günü Karaman Mahallesi Sahra Caddesi Üzerinde H.Ö.(E.1975) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 E ** plakalı araç ile karıştığı tek taraflı maddi hasarlı trafik kazasında 1,15 promil alkollü olduğu tespit edilmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti :
22.02.2020 günü Müşteki F.S.(K.1978) kızı Z.S.'nın kayıp olduğunu, kızının hayatından endişe ettiğini, kızının polis marifeti ile bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

Birimi :SAKARYA - HENDEK
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
23.02.2020 günü Müşteki A.A.(E.1999) isimli şahıs Sarıdede Mahallesi 3504. Sokak üzerinde bulunan dere kenarında gezerken dengesini kaybederek yere düşmesi sonucu yaralandığını, olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - HENDEK
Olay Adi :TAKSİRLE ÖLDÜRME
Olay Özeti :
23.02.2020 günü Hendek İlçesi D-100 karayolu üzerinde İ.K.(E.1961) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 YM ** plakalı araç ile S.D.(E.1957) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 41 F ** plakalı çekicinin karıştığı kazada İ.K.'nin hastanede EKS olduğu bildirilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - HENDEK
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
23.02.2020 günü Köprübaşı Mah. 3***. Sokak D-100 karayolu üzerinde Ş.B. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 KC ** plakalı araç ile G.P. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 19 ABC ** plakalı aracın karıştığı kazada İ.P., H.P., M.P. ve S.B. isimli şahısların hafif şekilde yaralandığı bildirilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

24 Şub 2020 - 16:52 Sakarya- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.758.206 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket Covid-19 vakalarının arttığı Sakarya'da sizce ne yapılmalı!