Selçuklu Ocakları Geyve İlçe Başkanlığına Ejder Avcı atandı

Selçuklu Ocakları Geyve İlçe Başkanlığına Ejder Avcı atandı.Avcı yetki belgesini Teşkilatlanmadan sorumlu Genel başkan yardımcısı Şenol Akyol'dan aldı.

Teşkilatlanmadan sorumlu Genel başkan yardımcısı Şenol Akyol,Ejder Avcı'ya yetki belgesini taktim eti ve ardından kısa bir konuşma yaptı.

Akyol, Türkiye'nin her yerinde hızla teşkilatlarımızı kurmaya devam ediyoruz selçuklu ocaklarımız ülkemizdeki en büyük ülkücü oluşumlardan biri olmayı kısa zaman içerisinde başarmıştır inşallah hedefimiz ülkemizin tamamında kısa sürede teşkilatlanmamızı tamamlamaktadır bu vesileyle kalemizi olan sakaryamızda da eksik ilçelerimizin atamalarını ivedili bir şekilde yapıyoruz Geyve ilçemizde de artık bir sancaktarımız vardır. Bu göreve yeni atanan Ejder başkanımıza  başarılar diliyor ve Allah’ın yar ve yardımcıları olmasını niyaz ediyorum” dedi.

İlçe Başkanı Ejder Avcı da, “Şahsıma bu ulvi görevi tevdi eden başta Genel Başkanım Eyüp Yılmaz olmak üzere genel başkan yardımcım Şenol Akyol'a teşekkürlerimi sunuyorum. Geyve ilçe teşkilatını en dinamik şekilde hazırlayacağımızı bunun için mücadele edeceğimizi bilmenizi isterim. İlk hedefimiz kısa bir süre içerisinde kongremizi yaparak güçlü ve kudretli bir şekilde hedefimize adapte olmaktır.herkese şükranlarımı sunuyor ve hepinizi Allah'a emanet ediyorum” dedi.

08 Mart 2020 Sakarya/ Geyve- Sağlık --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 4.421.377 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?