65 yaş üstü vatandaşlara evlere servis yapacaklar

Pamukova Kaymakamı Recai Karal Başkanlığında toplanan Pamukova Vefa Sosyal Destek Grubu 65 yaş ve üstü ile kronik hastalara bedeli karşılığında ihtiyaç duyacağı malzemeleri ulaştırmak üzere hizmet verecek..

İsmail  Çetintaş
İsmail Çetintaş Tüm Haberleri

Vefa Sosyal Destek Grubu, Pamukova Kaymakamı Recai Karal Başkanlığında, Belediye Başkanı Güven Övün, İlçe Emniyet Müdürü Esma Yavaşca, Jandarma Komutanı Mustafa Alpaydın, İlçe Özgür Özcan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, İlçe Sağlık Grup Başkanı Merve Kahraman, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Burak Baş, İlçe Müftüsü Celil Şimşek ve Sivil Toplum örgütü temsilcilerin katılı ile Kaymakamlık toplantı salonunda toplandı.


Yapılan toplantıda alınan kararların uygulanmasına istinaden, tek başına yaşayan ihtiyaç sahipleri ve ihtiyaçlarını karşılayacak kimsesi olamayan 65 yaş ve üzeri ile kronik hastalığa sahip vatandaşların, bedelini karşılamak suretiyle ihtiyaç duyabilecekleri ilaç, gıda ve temizlik malzemelerinin ulaştırılmak üzere, kriterlere uygun vatandaşların mesai saatleri 09:00 – 17:00 saatleri arasında Vefa İletişim Merkezine ait 0 (264) 551 44 88 – 0 (264) 551 30 20 nolu (Bu telefon hattı hafta içi hizmete girecektir) telefonları arayarak hizmet alabilecekler.


İhtiyaçlarını karşılamakta güçlük çekecek bu yurttaşların içerisindeki yoksulların durumu SYDV tarafından değerlendirilecek.
Ayrıca bu saatler dışında acil durumlarda 112 acil durum numarası ile İlçe Emniyet Müdürlüğüne ait 0 (264) 551 34 81, Pamukova Jandarma Komutanlığına ait 0 264 551 30 29 nolu telefonları arayabilecekler.

22 Mart 2020 Sakarya/ Pamukova- Güncel --- Okunma

Muhabir İsmail Çetintaş

medyabar.com son bir ayda 5.108.986 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?
403 Erisim Engellendi

Error 403 Erisim Engellendi

Erisim Engellendi

Guru Meditation:

XID: 6991067


Varnish cache server