İl Sağlık Müdürülüğü laboratuvar binası için ihaleye çıkıyor

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Korucuk L1 Tipi Halk Sağlığı Laboratuvar Binası yapımı işi için 20 Nisan tarihinde ihale yapılacak.

İl Sağlık Müdürlüğü 1 adet bodrum 2 katlı betonarme bina yapımı için ihaleye çıkıyor.

Korucuk L1 Tipi Halk Sağlığı Laboratuvar Binası yapımı işi için 4734 sayılı kamu ihale kanununun 19'uncu maddesine göre açık ihale gerçekleştirilecek.

20 Nisan'da saat 14.30'da gerçekleştirilecek ihale 15 Temmuz Camili Mahallesi Resmi Daireler Kampüsü C blok İl Sağlık Müdürlüğü Merkez Satın Alma birimnde yapılacak.

İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler:

Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren İmza Beyannamesi veya İmza Sirküleri.

 Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi.

Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,

 Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat.

İhale konusu işte idarenin onayı ile alt yüklenici çalıştırılabilir. Ancak işin tamamı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

Tüzel kişi tarafından iş deneyimi göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, ticaret ve sanayi odası/ticaret odası bünyesinde bulunan ticaret sicil memurlukları veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belge.

27 Mart 2020 Sakarya- Sağlık --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 4.137.803 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

03

Demir - Hazır binalar var yenikent bölgesinde boş virane çuruyorlar devletin kaynaklarını çar çur etmeyin buraları değerlendirin

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 27 Mart 13:46
02

gereksiz - karamanda bir sürü iş merkezi boş. Onları değerlendirseniz

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 27 Mart 12:47
01

Ihale - adrese teslim ihale olmasında bu konuda mahir arkadaşlar var piyasada

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 27 Mart 11:11


Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?