Sakarya için asayiş raporu

Valilik 9-12 Nisan tarihleri arasında emniyet ve jandarma bölgesinde meydana gelen olayların listesini açıkladı.

EMNİYET BÖLGESİ

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
Polis merkezimize intikal eden adli vaka raporunda Z.B.P. isimli çocuğun bisikletten düşme dolayısıyla yaralandığı anlaşılmış. Tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
07.01.2020 günü saat 19.00 sıralarında Semerciler Mahallesinde belediye otobüsü içerisinde seyahat eden M.U. isimli şahsın, araç hareket halinde iken araç içinde hareket etmesiyle düştüğü ve bu düşmeye bağlı olarak yaralanması olayı ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :İŞ KAZASI
Olay Özeti :
Polis merkezimize intikal eden olayda Ö.D. isimli şahsın iş kazası geçirdiği ve yaralandığı anlaşılmış. Şahıs ifade için polis merkezimize davet edilmiş Covid 19 sebebiyle ifade vermek için gelemeyeceğini beyan etmiş. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
M.S.S. isimli şahsın 06.01.2020 günü idaremiz Yağcılar Mahallesi 1371 Sokakta bulunan ikametinde sobayı yakmak isterken maydana gelen parlama ile yüzünde meydana gelen yaralanma olayı ilgili olarak gerekli tahkikata başlanmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
09.04.2020 günü saat:17.00 sıralarında Polis Merkezimize gelen S.Ç. isimli şahsın alınan ifadesinde; cep telefonunu kaybettiğini beyan etmiş. Konu ile ilgili olarak tahkikat devam etmektedir.

Birimi :SAKARYA - ERENLER
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti :
09.04.2020 günü saat 17.00 sıralarında Yeni Mahalle 2020 Sokak No:** sayılı adreste ikamet eden Müşteki N.D. kızı Y.D.'ın evden ayrıldığını ve bir daha geri gelmediğini kızının kayıp olduğunu beyan etmiş. Müşteki S.D. isimli şahsın alınan beyanında, S.D. kendisinin öz kızı olduğunu ve Y.D. isimli eltisinin kızı ile birlikte evden ayrıldıklarını öğrendiğini ve kızının nereye gittiğini bilmediğini beyan etmiştir. Tahkikat başlatılmıştır.

Birimi :SAKARYA - GEYVE
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
09.04.2020 günü saat 02:21'de Alifuatpaşa Mahallesi D650 Karayolu Geyve-Taraklı kavşağında sürücülüğünü C.F.'nin yaptığı çekici plakası 42 KR **, dorse plakası 42 KR ** olan tırla bayiyerlere ve yol tabelasına çarpması sonucu tek taraflı yaralamalı trafik kazası meydana gelmiş. Kazada yaralanan C.F. Geyve Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalesinden sonra ileri tetkikler için Adapazarı Yenikent Devlet Hastanesine sevk edilmiştir. Şahsın bilinci açık olup tedavisi devam etmektedir. Tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SAPANCA
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
09.04.2020 günü saat 04:10 sıralarında idaremizde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki M.Ö. isimli şahsın alınan ifadesinde; kendisinin beyan ettiği adresinde 09.04.2020 günü saat 04:10 sıralarında uyurken yatağının baza tarafında bulunan ranzanın başlığındaki sivri uçlu profile kendisinin uykunun vermiş olduğu dikkatsizlikle boğazının sol alt tarafından kesik olduğunu beyan etmiş. Konu ile ilgili tahkikate başlanmıştır

Birimi :SAKARYA - ERENLER
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
10.04.2020 günü Müşteki U.A.(E.1979) isimli şahıs yaya olarak Orhangazi Caddesi üzerinde yürümekte iken bir aracın kendisine çarparak yaralanmasına sebebiyet verdiğini, olay ile ilgili şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ERENLER
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti :
10.04.2020 günü Müşteki A.Ö.(E.1998) isimli şahıs kardeşi M.Ö.(E.2004) nün kayıp olduğunu, kardeşinin hayatından endişe ettiğini ve polis marifeti ile bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - GEYVE
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti :
10.04.2020 günü H.S.(E.1986) isimli şahıs eşi A.S.’(K.1987) nin kayıp olduğunu, eşinin hayatından endişe ettiğini ve bulunmasını istediğini beyan etmesi üzerine konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - KARASU
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
09.04.2020 günü Müşteki T.D. isimli şahıs iş yerinde çalışırken bileğinin ağrıdığını daha sonra kontrol amaçlı hastaneye gittiğini, kimseden şikayetinin olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - KOCAALİ
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
10.04.2020 günü Mehmet akif Ersoy Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan 54 NB ** plaka sayılı araç sürcüsü Şüpheli S.D.(E.1964) isimli şahsın 2,40 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - PAMUKOVA
Olay Adi :İŞ KAZASI
Olay Özeti :
09.04.2020 günü meydana gelen İş Kazası ile ilgili Müşteki M.M.(E.1997) isimli şahıs inşaat alanına taşıdığı cam'ın elinden kayması sonucu elinde kesik oluştuğunu, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :MALA ZARAR VERME
Olay Özeti :
10.04.2020 günü Müşteki Y.G. isimli şahıs 34 ADK ** plaka sayılı aracını Camili Mahallesi Beyazıt Caddesi üzerinde park ederek ayrıldığını. Aracının yanına geldiğinde aracın sol ön ve arka kapıların birleştiği yerlerde kaporta üzerinde çökme ve çiziklerin olduğunu gördüğünü beyan etmiş. Olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

Birimi :SAKARYA - ARİFİYE
Olay Adi :MALA ZARAR VERME
Olay Özeti :
Müşteki S.S. alınan ifadesinde; 11.04.2020 günü saat:02:05 sıralarında kendi sevk ve idaresinde bulunan 07 HUP ** plaka sayılı aracı ile ile D-100 Karayolu Ankara istikametinde seyir halindeyken aynı yönde seyir halinde bulunan plakasını alamadığı açık kasa kamyonun kontrolsüz şerit değiştirdiğini ve kendi aracını çarparak yoluna devam ettiğini beyan etmiş. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
10.04.2020 günü saat:23.45 sıralarında Kemalpaşa Mah. Bağlar Cad. üzerinde maddi hasarlı kazaya karışan 54 AT** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli K.E.'in 1.31 promil alkollü olduğu anlaşılarak gerekli adli işlem yapılmış. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi :SAKARYA - HENDEK
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
11.04.2020 günü Bayraktepe Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde yapılan kontroller esnasında 77 BD ** plaka sayılı araç sürücüsü olan A.E. isimli şahsın 1,39 promil alkollü olduğu tespit edilmiş. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - KARASU
Olay Adi :HAKARET
Olay Özeti :
11.04.2020 günü saat 13:00 sıralarında İçişleri Bakanlığının korona virüs nedeniyle sokağa çıkma yasağı kapsamında Aziziye Mahallesi Hastane Caddesi üzerinde uygulama yapan görevli Polis Memurları A.K. ve Ş.Ç., uygulama noktalarından geçmekte olan 54 D** aracı durdurduklarını, aracın içinde bulunan A.Ö. isimli şahsın işlemler esnasında kendilerine hakarette bulunduğunu beyan etmişler. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - PAMUKOVA
Olay Adi :HAKARET
Olay Özeti :
11.04.2020 günü saat:15.30 sıralarında ihbar otomasyonuna gelen ihbarda Cumhuriyet Mahallesi Çiğdem Sokak No:** sayılı yerde hakaret olayı olduğu bildirilmesi üzerine ekibimiz olay yerine intikal etmiş. H.K. isimli şahıs ile yapılan şifai görüşmede E.K.'ın kendisine hakaret ettiğini şikayetçi olduğunu beyan etmiş. Konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

Birimi :SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
12.04.2020 günü Kemalpaşa Mahallesi Dağköy Sokak üzerinde 1,47 promil alkollü olarak araç kullanan sürücü E.C.H.(E.1993) isimli şahsa Trafik Güvenliğini Tehlikeye Düşürmek suçundan gerekli işlemler yapılmış, tahkikata başlanılmıştır.

JANDARMA BÖLGESİ

ASAYİŞ OLAYLARI :

1. İŞ KAZASI
Adapazarı-Budaklar Mahallesinde, 10 Nisan 2020 Cuma günü saat:09.30 sıralarında, otoyol inşaatında çalışan Y.Ç.(1992’d.lu/E) gözüne toz kaçması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

2. İŞ KAZASI
Pamukova-Gökgöz Mahallesinde, 10 Nisan 2020 Cuma günü saat:11.30 sıralarında, A. isimli işyerinde çalışan H.İ.K.(1996’d.lu/E) ayağının üstüne malzeme düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

3. İŞ KAZASI
Pamukova-Hayrettin Mahallesinde, 10 Nisan 2020 Cuma günü saat:13.50 sıralarında, A. isimli işyerinde çalışan E.A.(1969’d.lu/E) yıkama motoru hortumunun eline çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

4. İŞ KAZASI
Sapanca-Mahmudiye Mahallesinde, 10 Nisan 2020 Cuma günü saat:12.00 sıralarında, S. isimli işyerinde çalışan G.G.(1986’d.lu/E) asitten etkilenmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde zehirlenmiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

TRAFİK OLAYLARI :

1. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Karasu-İhsaniye Mahallesinde, 10 Nisan 2020 Cuma günü saat:17.30 sıralarında, E.K.(1998’d.lu/K) yönetimindeki araç ile seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle karşı istikametten gelen N.O.(1964’d.lu/E) yönetimindeki araca çarpması sonucu meydana gelen kazada (4) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

1. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Pamukova-Teşvikiye Mahallesinde, 12 Nisan 2020 Pazar günü saat:19.30 sıralarında, S.B.(1987’d.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hakimiyeti kaybederek orta refüje çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

13 Nis 2020 - 17:03 Sakarya- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.928.933 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket Covid-19 vakalarının arttığı Sakarya'da sizce ne yapılmalı!