Sedat Peker "O" isimleri ifşa etti

Sosyal medyada paylaştığı videolarla yeni iddiaları gündeme getiren Sedat Peker, sosyal medyada birkaç gündür kendisine yönelik tehditlerin arttığını belirtti.

Peker eski JÖH komutanı olduğu söylenen savaş Ç. Ve ‘hanımağa’ lakaplı Güniz A.’ya da yanıt verdi.

Videoda, devlet yetkililerine de seslenen Peker, savaş Ç. Ve Güniz A. Adlı şahısların kesinlikle araştırılması icap ettiğini belirterek, emniyet teşkilatı içerisinde oluşturulan bir yapının devletin kademelerini kullanarak, kendisine tuzak kurmaya çalıştığını iddia etti.

İşte Peker’in o açıklamaları…

“bundan önceki çektiğimiz videoda hatırlayacağınız üzere yurtdışına çıkışımın gerçek sebebini anlatmaya gayret etmiştim. Kıymetli dostlarım, bu videoda da daha sonraki gelişmeleri anlatacağım gününde size söz vermiştim. Kıymetli dostlarım hatırlayacağınız üzere kendini yurtsever polis olarak adlandıran bir kişinin şahsıma bir telefona çekilmiş kamerayla, hakkımda hazırlanan örgütü suç dosyasının resimlerini, videosunu çekip yollamıştı demiştim. Bu şahıs kendisini hiç göstermemişti. Bir muamma olarak içimde ve aklımda kalmıştı.

Sadece daha sonraki zamanlarda bana yollamış olduğu telefon parasını da istemedi, kendisini de göstermedi. Bu telefonun fiyatı normal polis memurunun aldığı maaş kadar… Bu polis memuru, bunu maaşıyla alıp iyi mi yollayabilir. Ancak benim işime yaradığını düşündüğüm için, bana faydalı olduğunu planladığım için bunu sorgulamayı bırakmıştım.

Daha sonrasında tam uçak havalanacakken, durdurulup, orada 1 saat bekletildiğimden bahsetmiştim. Bu vakalar ve daha sonraki süreçleri diğer videoda daha uzun ve detaylı bir şekilde anlatmıştım kardeşlerim… Kıymetli arkadaşlarım, bu vakaların neticesinde şahsımı, ailemi, sülalemi ve beni seven milyonlarca, layık mıyım, değil miyim bilmiyorum fakat şahsıma sevgisini esirgemeyen milyonarca kardeşimin şahsına niçin peki özellikle Bakan Berat Albayrak Bey’e yönlendiriliyorlar diye de düşünmeye başladım.

Normalinde benim hala devlet koruma sonucum devam etmektedir. Terör örgütleri listesinde bulunmuş olduğum için… ancak yanımdaki polis memuru arkadaşı birkaç gün sonrasında geri çağırdılar. Dediler ki, ‘Dışişleri Bakanlığından şöyle bir yazı, böyle bir yazı olması gerekiyormuş.’ aslen ben prosedüre baktım, uygulamaya baktım, normalinde 3 ay boyunca koruma polisi benim yanımda burada kalması gerekiyordu. Sadece göndermediler…

Hiç önemli değil, samimiyetimle söylüyorum, bizi allah korur. Ancak kafamda bunların sebebi, ‘niçin her insana farklıyken, bana farklı uygulanıyor?’ diye planladığımde, bir de bizler bu örgütlerin tam göbeğine geldik. Kalmış olduğumız ülkeler bu örgütlerin özellikle FETÖ’nün en güçlü olduğu yer… Koruma polisi burada lazım olmayacaksa, nerede lazım olacak? Sadece koruma polisini çağırdılar.

‘Korumayı Berat Albayrak Geri Çektirdi’ Dediler

sonrasında gene benim arkadaşlarım vasıtasıyla, bana not ilettiler. Dediler ki, ‘Korumayı Berat Albayrak geri çektirdi.’ Tüm bu olayları toparladığımda aklımda şunu net olarak oluşturdum. Ekonomide, maliyede başarılı mıdır diye buna girmiyorum, herkesin kendince bir fikri var.

“Bizi Berat Albayrak’a Düşman Etmek İsteyen FETÖ’dür”

sadece şundan inanırım. Bizi ve sevdiklerimizi Berat Albayrak’a düşman etmek isteyen güç, daha önceki anlattığım donelerden, birazdan anlatacağım donelerle mutlaka Fethullahçı Terör Örgütü’dür. Kendisiyle ne şeklinde bir düşmanlıkları var, bilemem. Hangi sebeplerden düşmanlıkları var vallahi onu da bilemem… sadece bizi kendisine düşman ederken veya devletin gücü karşı tarafta olduğu için, bizi kazanmamız zorluk derecesi yüksek bir savaşa sokarlarken, bize verecekleri zarar kadar, kendisine zarar vermeyi düşündükleri konusunda artık hiçbir şüphem yok.

Kıymetli arkadaşlarım bu konuya birazcık sonra değineceğim. Bakan beyle ilgili bu mevzuda işadamı dostumun böyle bir şey olmadığını söyleyip, araştırmalar neticesinde bu mevzuyu, bu konuyla ilgili herkesi yanımızdan kovduktan sonrasında şöyle bir gelişmeler oldu. Çeşit çeşit farklı insan türleri, ben onlara ‘Mahlukat’ demenin daha doğru olacağını düşünüyorum.

Yok, JÖH Komutanı falanca bir fert… Şahsıma hakaretler ediyor, ediyor, ediyor… Bu JÖH Komutanı olan kişinin resimleri var. Kurgu daha önceden ayarlanmış. Yanında subaylar, askerler, ağır otomatik silahlar, bunda askeri rütbeli kıyafetleri, birçok fotoğraf… Dedim ya bu kurgu daha önceden hazırlanmış…

Bakan beyle ilgili olan vaka neticeye varmazsa, devreye sokulmak üzere bu hazırlanmış. Bu şahıs kimdir diye, ‘Araştırın’ dediğimde daha önce bir iftar yemeğimde resim çekilmek için yanıma gelen bir kardeşi var. ‘Bu kardeşler kimler?’ diye araştırdığımda ortak özellikleri uyuşturucu kullanıyor olmaları, zaten sabıkası uyuşturucu satıcılığından sabıkası var. Ayriyeten de cinsel vakaların yaşandığı masaj salonlarıyla ilgili, internetten de arandığında görüleceği üzere kendisinin maceraları var. Dükkan kendisinin…

Şimdi siz bu adamı alıp, yanında birçok subay, JÖH giysisi ve Sedat Peker’e saydırıyor. Bu video yayınladığında ne düşünüyorsunuz, ‘askeriye Sedat Peker’e karşı…’ Bizi sevenlerle bunu yemezler, o ayrı fakat şimdi yapmak istedikleri minnacık, ceviz kadar beyinleriyle yapmak istediklerini anlatacağım.

Şempanzede olan beyin bu planları yapanlardan daha çoktur. Malzemeyi iyi bulamamışsınız. Fuhuş salonları çalıştıranlardan, uyuşturucu satıcısı olmaktan, sabıkalı olanlardan JÖH Komutanı olmaz. Ancak bir araştırdım. O resimlerde ağır silahlar, tüfekler, makineli tüfekler… Bunlarla ilgili tahkikat başlatılmış mı? Yok…

Garibim uzman çavuş arkadaşlar, garibim Mehmetçikler bizle ilgili iki tane güzel kelam ettiler diye, bütün hepsiyle ilgili tahkikat yapmış oldular biliyor musunuz? Çoğuna ceza verdiler benimle ilgili iyi şey söyleyen askerlere… Bunu biliyor musunuz? Bilmiyorsunuz, ben de söylemedim. Heyhat iki tane iyi söz söylediler diye onlara tahkikat, ceza; tüfeklerle, subay kıyafetleriyle askerlerin içinde, uyuşturucu satıcısı, fuhuş salonu çalıştırıcısı, buna soruşturma yok!

Sayın cumhurbaşkanımızın güze bir sözü var. Şöyle der: ‘Kimler, kimlerle birlikte?’ ben de gerçekten bu olaylarda, kimlerin, kimlerle beraber olduğunu anlayamıyorum. ‘Peki bu adam oraya iyi mi gitmiş?’ diye bunu araştırdım, FETÖ’den meslekten atılma bir tuğgenerali tanıyor, tümgeneral de olabilir. Bu generalle olan yakınlığından dolayı oraya gitmiş, bu resimleri çekilmiş.

Ya bunları Sedat Peker olarak, Sedat Peker’in gözle görülmeyen ordularının mensupları olarak hepimiz biliyoruz da koskoca yüce Türk Devleti, allah aşkına bilmiyor mu? Bilemiyor mu, bulamıyor mu? Bu tarz şeylerin cevabını da sizlere bırakıyorum.

“Polislikten Atılmış Bu bayan”

Kıymetli arkadaşlarım, bu videonun akabinde yeni bir video, bir kadın… Polislikten ayrılma diyorlar. Gayri etik yaşantısından dolayı polislikten atılmış, internetten araştırıldığında, nerdeyse porno filmi çıkacak kadar kendisinin cinsel sapkınlıkları olan bir birey, geceleyin kafası güzelken, uyuşturucu almak için milleti aradığı ses kayıtları…

Tamamıı ortada olan bir kişiyi, neymiş efendim falanca defa, o da vatanseverlere sesleniyor, ben izlemedim. Gittiğim mitinglerde 30 bin ferdin olduğu bölgelere gelip, saatlerce resim çekilmek için bekleyen bu kadın, benimle görüşmek için evimin önüne gelip, saatlerce bekleyen, görüşemeyen bu kadın vatanseverlere sesleniyor. Benimle ilgili ‘10 gün’ demiş.

Kıymetli arkadaşlarım, kıymetli kardeşlerim size bir şey söylemek isterim. Bu hanımefendiın o videosu yayınlanmadan 7 gün önce İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığında şikayet dilekçesi verdiriliyor. Yanında bazı polisler de var. Adliyede yoklar, arzuçe öncesi görüşmede varlar… Diyorlar ki dilekçede, ‘Sedat Peker arabamı kurşunlattırdı. Bundan dolayı dolayı hayati tehlikem var. Bizlere fenalık yapacak.’ tabi bunu benim bildiğimi kimse bilmiyor. Fakat dedim ya, ‘doğruların gözle görülmeyen orduları vardır.’ Tam vakitında yetişirler.

7 gün sonrasında da bu kadının videosu.. Artık beni seven insanoğlu çıldırırcasına bana kırgınlıklarını iletmeye başladılar, ‘tanrı aşkına sen eskiye dön, bunları biz geriye döndürelim…’ Dedim, ‘olmaz’, ‘görmüyor musunuz bir tuzak’ dedim, arzuçe verdirdiler dedim, bunu açık hedef yapmış oldular dedim, siz buna bir şey yaptığınız zaman, ‘eski hanımefendi polis memuruna bilmiyorum şu yapıldı, bilmem bu yapıldı, aslına bakarsanız daha önce de verdiği istekçede dirimsel tehlikesi varmış diye istekçe verdi’

Ve aynı şekilde JÖH Komutanı konum atıyor diyor ki, ‘Ben şuradayım, hadi gelin bakalım’ diyor. Sadece oradaki esnaflara sormuş oldum. Bu olay nedir? Esnaf arkadaşlarımız da bu vakaı araştırdılar. Evet konum dediği yerde duruyor. Ancak 40 metre ötede de bir polis otosu duruyor.

Kıymetli arkadaşlarım, özellikle de semt çocuklarına sesleniyorum, özellikle de delikanlı alemini kovalayan kardeşlerime sesleniyorum. 25 senedir sokaklarda iddiam yok, ben mafya değilim, ben kabadayı değilim, 25 sene önceden de sokaklarla ilgili iddiamı da bitirip, kendimce doğru olduğuna inandığım siyasi görüşe hizmet etmek için bir yolculuğa çıkmış arkadaşınızım, dostunuzum, kardeşinizim.

“Delikanlılığın Hangi Raconunda Var?”

Heyhat allah aşkına Fethullahçı Terör Örgütü’nün yada şu, zira birilerinin hizmetine girmiş, derin devletçilik oynayan bazı çakalların hizmetine girmiş yada onlarla beraber iş icra eden, polisin de bir kliği tarafından desteklenen bu kişilerle ilgili yine diyorum semt çocuklarına özellikle soruyorum: delikanlılığın hangi raconunda var,

Polisle beraber tuzak oluşturmak hangi raconunda var, küfür edip, kafir edip, ilerde polisi bekletip, bir şey oluşturmaya gittiklerinde Sedat Peker’in adamları, sonrasında da benim için almaya çalıştıkları bir izin var. Operasyon izni almaya çalışıyorlar. Dosyayı karşılık ettiremediler. Zira de bu tip olaylar yapıp, birkaç kişiyi vurmamızı bekliyorlar. Onlara şunu söyledim, ‘Dünyadaki en tehlikeli örgütlerle, savaşırken ömrü geçmiş bir adam, 3-5 tane çar çakaldan korkar mı? Benim zekama güvenin kardeşlerim, allah aşkına kendinizi tutun’ dedim.

Onların uyuşturucudan almış olduğu cesareti, siz yakarış ederken, namaz secdelerinizden almış olduğunızı biliyorum. Namaz kılmayanlarınızın da doğarken tanrı’a şükürler olsun diye o cesaretle doğduğunuzu da biliyorum. Sadece ne olur bir şey yapmayın, tuzak kuruyorlar. Bizi zor durumda bırakmak için… Bir taraftan vatanseverlere sesleneceksin, 10 gün içinde seni gelip alacağım, fakat 7 gün önce de tuzak kurmak için İstanbul Adliyesi’ne gidip, şikayet istekçesi vereceksin!

Ben aslına bakarsan bunların beyinsiz bulunduğunu biliyordum da bunları yönlendirdiğini zannedenlerde de hiç beyin olmadığını anlamış oldum. Ben bu yolları yemem oğlum… ancak şunu da söyleyeyim, yapmış olduğu telsiz hitabıyla, 15 Temmuz gecesi darbenin tersine dönmesini elde eden bir müdürün yönettiği İstanbul’da, ‘FETÖ’cü polisler var’ demek, kendisine saygısızlık olacağı için böyle bir şey demiyorum. Ancak benim anlattığım bu olayların doğru olduğu da, bir tek bir direktifle, bir dakikalık araştırmayla anlaşılabilir. Bu açıklama yapılmadan önce bu arzuçe verilmiş mi? Gündüz Akkuş isminde kişi ne yapmış, hangi polislerle dilekçeyi vermeden önce görüşmüş? Bunlar çok kolay tespit edilecek şeyler.. Ortada bir gerçek var.

Ve bunun ötesinde bir tane kuaför kardeşimizi traş yapmak için emniyete getirtiyorlar. Normalinde kuaförler kapalı olduğu için bir kişiyi alıp getiriyorlar. Çocuk oradaki mevzuşmayı duyuyor. Oradaki birkaç polis mevzuşurken, ‘kesin bunlara saldırı yaptırır, bizler de bunları paketleyeceğiz’ diyor. Hani bunun delikanlılığı… Devlet yetkilisi tuzak kurar mı? Böyle Devlet yetkilisi olur mu?

Ya öbür taraf.. ‘delikanlıyım, 10 güne kadar bir adam gelecek şey meydana getirecek…’ Lan bırak… Siz çoluk çocuksunuz. Lan kan görseniz bayılırsınız siz sahtekarlar… ama polisle ortaklaşa iş yapmış olup, delikanlılık aleminde geziyorsunuz. Ulan çakalsınız, siz çakal… Delikanlılığın raconlarında bu şekilde bir şey yok. Bunları öğrenemeyeceğim zannettiniz değil mi?

Önümüzdeki günlerde yayınlayacağım videoda Fethullahçılıktan cezaevine girmiş olan bir çakma gazeteci, yine Fethullahçılıktan cezaevinden çıkmış çakma bir kanaat önderi, ayrıca da benim yanımda uzun seneler kaldığını söyleyen, itiraflarda bulunan sözde benim adamım, bunlarla ilgili açıklamalarda bulunacağım.”

# SEDAT PEKER İLE İLİŞKİLİ:

09 May 2020 - 14:42 Sakarya- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.503.957 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.

03

Zafer Caliskan - Ne kadar masum ana okulu çocuğu kadar kime güvenip.mitingler yaptın astin kestin üniversite tahsili yapacakmış nerede karadağca Sedat Saçan emekli oldu rahata erdin.unutmadik eski halini

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 19:52
02

Sakaryalııı - dolapta pekmez yala yala bitmez

ayşecik cik cik cik

fatmacık cık cık cık

sen bu oyundan çık .İlk okul seviyesinde algı operasyonu yapınca en azından sizi çocukluk yıllarınıza götürecek tekerleme yazayım dedim.

Yanıtla . 5Beğen . 1Beğenme 10 Mayıs 06:30
01

Vatan Sever - Ben şahsen sedat Pekerin kişiliğine güvenen bir insanım ağzından çıkan sözlerinin arkasında duran adam gibi adam olduğunu da ifade ediyorum üç beş tane it havladı diye geri duracağına da sanmıyorum zalimin karşısında dik duran mazlumun yanında kardeş gibi olan dır sedat Peker Rabbim sağlık sıhhat versin yolun açık olsun reis

Yanıtla . 0Beğen . 8Beğenme 09 Mayıs 21:14Anket Koronavirüs aşısı olacak mısınız?