Kazımpaşa Ortaokulu için ihale

Serdivan'da bulunan Kazımpaşa Ortaokulu için İl Milli eğitim Müdürlüğü tarafından güçlendirme ve onarım çalışması yapılabilmesi için ihaleye çıkılıyor.

İl Milli eğitim Müdürlüğü tarafından Serdivan Kazımpaşa Ortaokulu Güçlendirme ve Onarım işi için ihale yapılacak.

9 Haziran saat 11.00'da İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde açık ihale usulü ile yapılacak.

İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren İmza Beyannamesi veya İmza Sirküleri.

Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi.

Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,

Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat.

İhale konusu işte idarenin onayı ile alt yüklenici çalıştırılabilir. Ancak işin tamamı alt yüklenicilere yaptırılamaz. İstekliler, ihale konusu yapım işinde alt yüklenicilere yaptırmayı düşündükleri işlere ait listeyi teklif ekinde vereceklerdir.

Tüzel kişi tarafından iş deneyimi göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, ticaret ve sanayi odası/ticaret odası bünyesinde bulunan ticaret sicil memurlukları veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belge.

23 May 2020 - 10:40 Sakarya/ Serdivan- Eğitim --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.923.796 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.

02

Fizikçi - güçlendirme yapmakla kendi kendinizi kandırırsınız. Uyan sakarya depremde en güvenli yer biziz zemin yumuşak zemin devrilme ve batırma ihtimali var yumuşak zemin deprem kuvettini emer. taban alanı geniş yüksek olmayan saçaksız binalar yapalım. 50 metre temele 70 metre daire olmaz yazık bize okul ile alakası yok.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 23 Mayıs 23:23
01

Ahali - Yazın ihale kışın çalışma.

Yazık öğrencilere de gidecekleri okula da

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 23 Mayıs 19:53Anket Covid-19 vakalarının arttığı Sakarya'da sizce ne yapılmalı!