Remley Grup’tan yaşam dolu iki proje Serdivan’da yükseliyor!

Sosyal ve ekonomik belirsizlikler ile ilerleyen bu zorlu süreçte yatırımlarının hızını kesmeyen Remley Grup, Serdivan’a kattığı yüksek prestijli yaşam alanlarının ardından yepyeni projeleri için start verdi.

Haber albümü için resme tıklayın

Villa konutlar ile geniş ve konforlu yaşam standartlarını yepyeni bir seviyeye taşımayı hedefleyen Remley Grup, farklı ailelerin farklı ihtiyaçlarına göre şekillenen iki farklı villa konut projesini hayata geçiriyor.

Aile hayatını ve tüm ihtiyaçlarını analiz eden Remley mimarları, yüksek tavanlar, bol yeşil alanlar, balkonlar ve kış bahçeleri ile ferahlığı ve özel alanları yeniden tanımlıyor. Her villa sahibine iki arabalık kapalı otopark alanı ile ek misafir kapalı otopark alanı sağlayan projeler aynı zamanda ek depo alanları da sunuyor.

İki projeyi birbirinden ayıran ise ailelerin yaşam tercihleri. Bol misafir ağırlayan aileler için tasarlanan, daha geniş metrekareli villalar içeren ilk projenin yanı sıra ikinci Remley Grup projesi ise ailesini yeni kuran çekirdek ailelerin ihtiyaçlarına yöneliyor.

 Serdivanlı ailelere kişiselleştirilmiş villa deneyimi sunabilmek için Erken Tanışma fırsatı da sunan Remley Grup’un yeni proje sayfasını ziyaret ederek detaylı bilgi alabilir, aileniz için özel yaşam standartı beklentilerinizi iletebilir ve ön tanışma toplantısı için talepte bulunabilirsiniz.

 Remley’de Yeni Yaşamı Keşfetmek için tıklayınız.

27 May 2020 - 09:52 Sakarya/ Serdivan- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.041.608 kez ziyaret edildi.

Anket Sakarya'ya hayvanat bahçesi yapılsın mı yapılmasın mı?