Özsoy, Yaşayan Stat Projesini tanıttı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Yaşayan Stadyum, Spor Hizmetleri, Gençlik Hizmetleri, Yurt Hizmetleri, Tesisler ve İl Müdürlüğünce yapılan tüm faaliyetler ile ilgili düzenlediği basın toplantısında Türkiye'de örnek proje ve başarılara imza attıklarını söyledi.

+6
Haber albümü için resme tıklayın

BAKAN KASAPOĞLU; "YENİ SAKARYA STADI GÜZEL BİR ÖRNEK"
81 ilin Gençlik ve Spor İl Müdürleri ile video konferans yöntemiyle bir toplantı yapan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Stadın (Yeni Sakarya Stadyum) altındaki işler bitmiş. Çok güzel olmuş. Elinize sağlık. Darısı diğer İllerin başına.Yani Staddaki ölü noktaları, bizim bu şekilde değerlendirmemiz, verimlendirmeniz mümkün oluyormuş demek ki. Güzel bir örneği Sakarya'da diyerek Yaşayan Stadyum hakkında övgü ile bahsetmişti.

YAŞAYAN STADYUMA 41 KERE MAAŞALLAH
Yeni Sakarya Stadyumu, yılda 22 gün sadece futbola değil, 365 gün tüm spor branşlarına hizmet verebilmesi için "Yaşayan Stadyum" projesi çalışmaları devam ediyor. Proje kapsamında Yeni Sakarya Stadyumunun iç kısmına Spor Lisesi (13 Derslik), 700 bin liraya 120 metre uzunluğunda Türkiye'nin en uzun Kapalı Atletizm Pisti, 22 Adet Müsabaka ve antrenman salonları (Atletizm, Bisiklet, Boks, Eskrim, Judo, Güreş, Halter, Karate, Kick Boks, Taekwon-Do ) Tüm engelli sporcuların yapabileceği spor alanları, Gençlik Merkezi, Adapazarı Gençlik ve İlçe Spor Müdürlüğü yapılırken, Stad dışına ise Uluslararası müsabakaların yapılacağı spor salonu, Cimnastik Salonu, 2 adet Halı Saha, 2 adet tenis Kortu, Voleybol salonu, basketbol salonu, Bocce Sahası, Yürüyüş Parkuru, Piknik alanları, Kaykay (Ekstrem sporlar) olmak üzere toplamda 41 tesis vatandaşların hizmetine sunulacak. Maraton ve kale arkaları tribünlerinin alt kısımlarına yapılan cep salonların dönüşümü devam ederken, yapımı tamamlanan salonlara da branşlara uygun ekipmanlar yerleştirildi. 54 branşın faaliyet göstereceği 22 salon projesini GSB Sakarya kurum ustaları ile hazırlanarak düşük maliyetle hizmete sunuluyor. Cep Salonların içerisinde giyinme odaları, antrenör odaları ve dinlenme odaları bulunurken, mescidler de kullanımına sunuldu. Stadın altındaki 3 bin araçlık otoparkta bakım ve onarımın ardından tekrar hizmete açılacak.

YURT HİZMETLERİNDE TÜRKİYE'NİN YÜKÜNÜ ÇEKTİK
Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Akyazı Yurdu, Arif Nihat Asya Yurdu, Ayşe Hümeyra Ökten Yurdu, Geyve Yurdu, Hendek Yurdu, Karasu Yurdu, Muhammet Fatih Safitürk Yurdu, Rahime Sultan Yurdu, Sabahattin Zaim Yurdu, Sakarya Yurdu ve Sapanca Yurdu'nda pandemi süreci öncesinde toplam 13519 öğrenci kalıyordu. Tüm Türkiye'ye mal olan vizyon projelerle (Mühendishane, Hukukhane, Muallimhane, Hikmethane (İlahiyat İhtisas) ve Mimarhane) öğrenciler mesleğe hazırlandı. 14 günlük sosyal izolasyon ve sağlık tedbirleri kapsamında GSB Yurtlarında misafir edilen vatandaşlar, evlerinde gibi hissettirildi. Ramazan ayında da misafirlere iftar ve sahurda ikramlarda bulunuldu. Mini konserler, doğum günü kutlamaları ve çeşitli aktivitelerle vatandaşlar, evlerine sağlıklı ve mutlu bir şekilde yollandı. Gençlik ve Spor Bakanlığı Koronavirüs kahramanları için yazılan Mektup Yarışmasında Sakarya'lı Elif Lata 13-17 Yaş kategorisinde Türkiye Birincisi oldu.

SPOR HİZMETLERİNDE EVDE HAREKETLİLİK DÖNEMİ
"Spor Hizmetlerinde 1 yıl önce 16 İlçede 54 branşta 270 olan kulüp sayısı, bugün itibariyle 327'dir. Geçtiğimiz yıl 57 bin olan lisanslı sporcu sayısı ise bu yıl 62 bine yaklaştı. Milli sporcu sayımızda geçen yıla oranla biraz daha artış göstermiş ve 250'nin üzerine çıktı. 2019 yılında İlimizde 3 Uluslararası faaliyet, 622 ulusal faaliyet, 1939 yerel faaliyet düzenlendi. Türkiye'de adından başarıyla söz ettiren ve son 8 yılda ilk 5 içerisinde yer alan Okul Sporları Birimi önderliğinde, geçtiğimiz yıl 71 binin üzerinde öğrenciye spor yaptırıldı. Bu yıl ise pandemi nedeniyle bu rakam 29 binlerde kaldı. Sakarya'lı Sporcular Uluslararası alan geçtiğimiz yıl toplamda 85 madalya, ulusal müsabakalarda ise toplamda 649 madalya kazandı. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesi ve Yetenek Taramaları da başarıyla yapılıyor. Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi (TOHM) ve Sporcu Eğitim Merkezinde (SEM) yeni şampiyonlar, yetiştirmek için antrenmanlara başladı. Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzde Başarılı çalışmalarımızın yer aldığı video çalışması da Türkiye'de öne çıkan İller arasında gösterdi. Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını sonrasında, sporcular ve vatandaşların sağlığı için müsabakalar ve antrenmanlar iptal edilerek, tesisler kapanmak zorunda kaldı. Yeni Normale geçiş süreci 1 Haziran 2020 tarihi ile start aldı. Öncelikle bireysel sporcular, sağlık tedbirleri ve sosyal mesafe koşullarına uyarak antrenmanlarına ve çalışmalarına başladı.

GENÇLİK MERKEZİ SAYISI 3'E KATLANDI
Adapazarı Merkezinde kiralık olarak hizmet eden Gençlik Merkezi, eski İl Müdürlüğü binasının yeniden dizayn ederek Sakarya Gençlik Merkezi adıyla Gençlerin hizmetine sunuldu. Serdivan Gençlik Merkezi'nin yanına Hendek, Pamukova, Kaynarca ve Kocaali'de yeni Gençlik Merkezleri açılarak İldeki Gençlik Merkezi sayısı 6'ya çıktı. Tüm Gençlik Merkezlerine Kitap Kafe, Has Oda, Derslikler, Atölye Odaları ve İdare Odaları yapıldı. Gençlik Merkezleri içerisinde özellikle Hendek Gençlik Merkezi bütün faaliyetlerin yapıldığı (kitap kafe, sanat, spor) alanları kendi bünyesinde barındırmasıyla Ülkemizin en fonksiyonel merkezi olarak öne çıkmaktadır. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 10 bin olan üye sayısı ise bu yıl 30 bini geçti. Tüm dünyayı saran Koronavirüs salgını sonrasında Gençlik Merkezlerimizde gençlere yönelik tüm faaliyetler durduruldu. Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün desteği ile gençlik liderleri ve gönüllü gençler sağlık çalışanlarına gece-gündüz çalışıp korumalı maske yaptılar. Yeni hayata dönüş pandemi sonrasına ise Gençler için Kamp Merkezleri için kollar sıvandı. Arifiye İl Ormanı ve Pamukova Bakacak Kamp Merkezinin yanı sıra Hendek'te de Kamp Merkezi kurulması için çalışmalara başlandı.

GENÇLİK MERKEZLERİNDE NELER YAPILIYOR
Gençlik Merkezleri Akademilerde; Dil Eğitim Atölyesi, Kişisel Gelişim Atölyesi, İnavasyon Atölyesi, Değerler Atölyesi, Dini Bilimler Atölyesi ve Sosyal Bilimler Atölyesinde gençler kendilerini geliştirme imkanı bulacaklar. Kişisel Gelişim Kulübü (Diksiyon, Tiyatro), Müzik Kulübü (Ney, Gitar, Bağlama, Keman), Spor Kulübü (Tenis, Bisiklet ile Doğaya Sür, Doğa yürüyüşü), Güzel Sanatlar Kulübü (Ebru, Hat, Kaligrafi, Karakalem, Tezhip) ve Dil Kulübü (İngilizce, Arapça, Osmanlıca, Almanca, İşaret Dili) faaliyetleri ile gençler, spor ve sosyo-kültür alanda yeni dönemde de kulüp faaliyetlerine devam edecekler. Merkezim Her Yerde, Gençlerin İyilik Ağacı, Kitap Okuma Halkaları, Sosyal Uyumu ve Gençlik Katılım, Değerlerimize uygun, Edepli Mizah Karikatür Eğitimi ve Kod Adı 2023 Eğitiminin yer aldığı projeler ile birlikte, Şehirler ve Kültürler ile gençlik kampları yapılmaktadır.

YENİ TESİSLER AÇILIRKEN, 63 TESİSE DE BAKIM VE ONARIM YAPILDI
Sakarya Yüzme Havuzu bahçesine 2 adet Tenis Kortu ve Sakarya Kız Yurduna 1 adet Tenis Kortu yapıldı. Amatör futbolun yükünü çeken Erenler Atatürk Stadının tribünü ve giyinme odaları yenilendi. Erenler'deki 2. Sahanın Sentetik zeminli saha yapımı devam ediyor. Sakarya Spor Salonu bahçesine alanında ilk ve tek olan Geleneksel Okçuluk Çadırı yapılarak hizmete açıldı. Yine Erenler'de bulunan Cemal Kamacı Spor Salonu'nu baştan aşağı yenileyerek hizmete açıldı. Serdivan Sapanca Gölü kıyısında bulunan Kano-Kürek tesisleri baştan aşağıya yenilendi. Pamukova Stadının zemini yenilendi ve tribün yapıldı., Hendek Servetiye Sentetik Çim Saha'ya 500 kişilik tribün yapıldı. Atatürk Spor Kompleksinde bakım ve onarımı yapıldı. Kompleks içinde yer alan Okul Sporları Birimi yenilendi. Taraklı Sentetik zeminli futbol sahasına tribün yaparken, Taraklı Spor Salonu da baştan aşağıya yenilendi. Kaynarca Spor Salonu tamamen yenilendi. 16 İlçede toplam 63 tesislerimizin bakım ve onarımı yapıldı.

SAKARYA'DA SPOR ALT YAPISINI OLUŞTURMAK
Sakarya'yı 2050 yılına taşıyacak spor alt yapısını oluşturmak adına Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, yine Türkiye'ye örnek olacak projelerle adından bahsediyor. Yeni Tesisler olarak Büyük tribünlü Spor Salonu (Akyazı, Pamukova ve Sapanca), Antrenman Salonları (Adapazarı- Hendek- Pamukova-Sapanca-Serdivan-Söğütlü), Futbol Sahaları (Geyve-Karapürçek), Yenikent Spor Kompleksi (Uluslararası Standartlara Uygun 30 Adet Bocce Sahası, Voleybol, Basketbol, Tenis Kortu, Yürüyüş Parkurları, 2 Adet Antrenman Salonu, Açık Yüzme Havuzu), Bocce Sahaları (Tüm İlçelerde), Açık Yüzme Havuzu (Tüm İlçelerde), Kapalı Yüzme Havuzu (Akyazı-Geyve) Tenis Kortları (1 Kapalı, 2 Açık Serdivan) Tüm İlçelere), Gençlik Merkezleri (Adapazarı- Arifiye, Yenikent, Erenler, Akyazı, Geyve, Karasu, Sapanca) ve Kamp Alanı (Arifiye İl Ormanı, Bakacak, Hendek)

12 Haz 2020 - 15:58 Sakarya/ Adapazari- Spor --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.204.507 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.

51

Suskun - Arif Özsoy u övenlere söylüyorum bir menfaat ilişkiniz mi oldu? Bu adamın yaptığı haksızlıklar mobing vb durumları hala görüp neden susuyorsunuz. Güvenlik görevlisin den aşçısına hizmetlisinden büro personellerin kadar ettiği hakaret ve zulümlere hala susuyormusunuz sürmediği kimse kalmadı herkesin ailesinin zora düşürdü herkese diyorum bunu kendi şube müdürü cumhurbaşkanına ve tüm işçi çalışanlara hakaret etmedi mi sizi işe alanında Allah belasını versin diye size kadro vereninde Allah belasını versin. Bakın belki T.C tarihinde bir ilktir gençlik spor il müdürünün arabasına baltalı saldırı üstü ört bas edildi herkes herşeyin farkına varsın. Düşmanında olsa mazlum haksızlığa uğrayanın yanında olucaksın babanda olsa zalim karşısında durucaksın. Demem o ki bu adamın karakteri herşeyi ortada yapılan haksızşar hala neden ses bulmuyor

Yanıtla . 9Beğen . 2Beğenme 14 Haziran 14:46
50

Hendek Cbk - Verecek hesapları olmadığını sanan insanlıktan bir haber yaşayan böyle kişilere prim vermeye bayılıyorsunuz

Yanıtla . 2Beğen . 1Beğenme 14 Haziran 14:44
45

Yok Rumuz - kusura bakmayın da şu Maşallah sözünü şekilden şekile sokmaya bayılıyorsunuz. ne Türkçe ne de Arapça değil bu MAAŞALLAH. Türkçede Maşallah, Arapçada (MâşâeAllah) şeklinde yazılır. yemin ederim dinimizi de böyle şekilden şekile sokarak beter ettiniz. bi bitin artık ya. ayrıca Türkiye'nin yükünü çekmek ne demek? YÜK müydü onca iş? YÜKse, yük olarak görmeyenler gelsin, kullandığımız kelimelere dikkat edelim; iyi iş yaparken böyle saçma sapan konuşup batırmayalım.

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 13 Haziran 13:15
33

Pamukova Spor - Çok güzel olmus elinize sağlık. Ancak ilçelerimizde de ciddi spor tesisi ihtiyacı var. Ilceler için de benzer bir çalışma başlatılırsa guzel olur. Pamukova bu konuda malesef cok zor durumda.

Yanıtla . 3Beğen . 2Beğenme 13 Haziran 00:27
32

5454 - Geçenlerde bir arkadaşımı stadyumdaki bisiklet alanına bıraktım eski halini de biliyordum atletizm alanını da gördüm eski il müdürlüğünü gördüm göz için hastaneye gittiğimde Tanımam etmem yapanı da müdürünü de ıvırını da zıvırını da gördüğüm kadarıyla 20 yıl sonra mantıklı işler yapan birileri var bu kadar

Yanıtla . 6Beğen . 9Beğenme 13 Haziran 00:08
31

Spor Bittiyor - 68 pılaka araç hangi ilde sahil kenarında görüntü verdi kiralık olan araç devletin parasıyla ödeniyor ilgili yetkili neden tatile bu araç ile giti haktan adaletten ayrılmayan Antrenöre ve personele hakaret eden müdür bey neden araçı tatile gönderdi hangi müdür araçta resim çektirdi

Yanıtla . 11Beğen . 1Beğenme 13 Haziran 00:07
46

Güngör G. - @Spor Bittiyor 31 nolu yoruma cevabı: 68 aksaray plakasi. Kurumun aksaray plakalı aracı mi varmış. Şu aracın bi resmini Atin da bizde görelim :)))

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 14 Haziran 10:22
29

Adalııı - Bir Sakarya sevdalısı olarak hayretle okuyorum yorumları, az çok herkes çoluğunu çocuğunu götürüp getiriyordu rutubetli pis bakımsız yerlere, stad beton yığınıydı sadece maçtan maça kullanılan bir yatırımdı. Yapılan çalışmalar Sakarya nın hasret kaldığı işler modern ve çok zevkli seçimler kim nasıl yapıyorsa Allah razı olsun umarım daha iyileri yapılır. Yapmayın, küçük hesaplar için memleketin faydasının önüne geçmeyin arkadaşlar. Yazıktır vebaldir

Yanıtla . 9Beğen . 6Beğenme 12 Haziran 23:55
27

Ali Yıldız - Arif Özsoy ve ekibinin göreve başladıkları günden itibaren Sakarya için yaptıkları hizmet açıkça gözükmektedir. İşini düzgün yapan, her zaman takip eden müdür bey Sakarya için bir şanstır. Oturduğu yerden klavye üstünden karalama politikası yapmaya çalışanlar Sakarya'nın spor alanında gelişmesini istemeyen niyeti kötü insanlardır. İşlerini düzgün yapan elemanlarda taktirin en büyüğünü hak etmektedir.

Yanıtla . 8Beğen . 8Beğenme 12 Haziran 23:39
24

Adapazarı, Arifiye Ilç - Müdür beye bir soralım Arifiye ve Adapazarı spor ilçe müdürünü çok aradınmı adamın kibiri ve havasından geçilmiyor önüne gelene hakaret ediyor ilçe müdürü bir oda yaptırmış duyduğumuza göre Eli bin harcanmış kul hakı müdür bey kul hakı gergin anlın secdeye gidiyor yaptığın israf bu ilçe müdürü vekaletn bakıyor tekrar kendi işine gönder spor servisine Adapazarı ve Arifiye ilçe siyasetçileri ilçenize bu vekil müdür zarar veriyor adı Adem aka

Bir işten anlasa gam yemiyeceğiz

Yanıtla . 13Beğen . 4Beğenme 12 Haziran 23:33
42

Arda - @Adapazarı, Arifiye Ilç 24 nolu yoruma cevabı: ADEM AKA iş bilmez iş ten anlamaz sadece çalışanları birbirine düşürür .Müdür yalakası . iş bilmemesini yalakalıkla kapatıyor. karaktersiz .kişiliksiz sen ilçe müd vekili değil memur olacak kapasite yok Adam ın zaten memuriyet kadrosu başka il de .Burada görevendirme çalışıyor .Bizim SAKARYA lı bir tane kadrolu memur kalmadımı buna verdiler vekaleti .

Yanıtla . 7Beğen . 2Beğenme 13 Haziran 09:14
23

Sakarya Spor Nereye - Müdür beye soruyorum göreve geldiğinde bu zaman kadar kaç kere antraman salonuna giderek sporcuların sorunlarıyla ilgilendi spor salonu yapıyorsun içinde sporcu yok

Her fırsata sporcuya antrenöre hakaret ve küfür eden bu müdür spora yakışmıyor

Yanıtla . 6Beğen . 4Beğenme 12 Haziran 23:25
43

A.ö - @Sakarya Spor Nereye 23 nolu yoruma cevabı: bütün bunları nerden çıkarıp uyduryorsun bilinmez ama kesin önyargılı bir...............olduğun besbelli ayıp sana

Yanıtla . 1Beğen . 4Beğenme 13 Haziran 10:39
35

A.ö - @Sakarya Spor Nereye 23 nolu yoruma cevabı: asla böle bişi yapmaz iftira atmayın ayıptır günahtır sakarya spor nereye diye yorum yapan yalancı!

Yanıtla . 0Beğen . 3Beğenme 13 Haziran 04:21
22

Recep - Eğer proje hayata geçer ve bitirilirse Sakarya kazanır. Ayrıca neredeyse tüm spor branşları alanında çalışmaların yapılması gençlermiz için büyük bir nimet. Birde ulaşım sorunu çözülürse harika olur.

Yanıtla . 5Beğen . 2Beğenme 12 Haziran 23:24
20

Sporcu - Müdürü öven kişilere sesleniyorum personeli ve Antrenörlerle toplantı yaparak hakaret edip argo kelvinler kullanan müdür beyi eleştiren velilere küfür eden sporculara asalaklar diyen bu müdür değilmi Bu tamir ve yapı işlerinden çıkarı olduğu için yapıyor basını asaleti gelmesi için davet edip iş yapıyor gösteren bu müdüre artık biri dur desin

Yanıtla . 12Beğen . 3Beğenme 12 Haziran 23:22
44

A.ö - @Sporcu 20 nolu yoruma cevabı: sen de çok yalancısın çıkıp bir tanesi dedin ban küfür etttii seni alnından öpeceğim ama yalancı ve iftiracıysan yuh sana yazık sana kazık ssana sporcu

Yanıtla . 1Beğen . 2Beğenme 13 Haziran 10:40
36

A.ö - @Sporcu 20 nolu yoruma cevabı: ya ayıptır be hani yaptığı olumlu ve çalışkan işleri görmesek tamam da bu iftira kampanyanızdan ne çıkarınız var anlamadık yaaaaaaaaaaaaaaaa

Yanıtla . 3Beğen . 6Beğenme 13 Haziran 04:22
19

Aydın Dağ - Sadece yapmacık tahsis yapmakla bu iş olmaz Allah aşkına oraya gidenler bir sorsaydı tribün altına yapılan salonlarda bir tane cam yok bu sporcular nasıl sağlıklı çalışma yapacak

Müdür bey soruyorum Lütfü Yaman spor salonuna daha bir çivi çakılmadı nedeni doğrudan tahmin yapamadımı

Bu müdür siyasetçilerin gözünü boyur herkesi tehdit edip personele hakaret etmekle bu iş olmaz

Yanıtla . 8Beğen . 5Beğenme 12 Haziran 23:17
37

A.ö - @Aydın Dağ 19 nolu yoruma cevabı: alaksı yok adam zehir gibi çalışıyor kıskananlar çatlıyor

Yanıtla . 1Beğen . 4Beğenme 13 Haziran 04:23
34

Dolaylıtahminci - @Aydın Dağ 19 nolu yoruma cevabı: Doğrudan tahmin ne arar la bazarda? Tahmin değildir o, öyle olsa duramazsın:)))

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 13 Haziran 02:37
30

Boş Konuşma Çalış - @Aydın Dağ 19 nolu yoruma cevabı: Tahmin etmek önemli tabi işin büyük kısmı tahmin edilerek yapılıyor:) Tahminler tutmuş ki spor alanında yapılan çalışmalar mükemmel?

Yanıtla . 2Beğen . 2Beğenme 13 Haziran 00:05
26

Ünsal - @Aydın Dağ 19 nolu yoruma cevabı: Doğrudan tahmin mi :)

Yanıtla . 1Beğen . 2Beğenme 12 Haziran 23:37
25

Maliyeci54 - @Aydın Dağ 19 nolu yoruma cevabı: doğrudan tahmin önemli tabi. ya ne kadar boşsunuz. doğrudan temin dediğimiz devlet kurumlarının harcama yöntemlerinden biridir. bütün kurumlar işlerinin sayısal olarak yüzde doksanını doğrudan teminle yapar. parasal limiti kurtarmayan işler ise ihale ile yapılır. lütfü yaman ı komple tamir edeceklerse doğrudan temin limitini aşar ihale yapılması gerekir. ihalede zaman alır. gel sana bir mevzuat kitabı vereyim oku. hiçbir şey öğrenmezsen doğrudan TAHMİN yazmamayı öğrenirsin. imza : maliyeci

Yanıtla . 4Beğen . 5Beğenme 12 Haziran 23:34
21

Ünsal - @Aydın Dağ 19 nolu yoruma cevabı: Doğrudan tahmin mi :) komik olmayın taktir edin bence

Yanıtla . 3Beğen . 3Beğenme 12 Haziran 23:23
16

Halim - Yorumları okuyorumda bakıyorum hayatı boyunca kendinden söz ettirecek bir yararlı hamlesi olmayan zavallı bir grup insancıklar yazmışta ,yazmış meyva veren ağaç taşlanır misali vicdanıyla hareket eden doğru yapılan işler takdir edilmeli bence başarılı işler sebep olandan ve emeği geçenlerde Allah razı olsun

Yanıtla . 8Beğen . 2Beğenme 12 Haziran 22:38
11

siyaset üstü müdürrrrr - içim acıyarak okudum bu haberi, bütün gazeteciler oraya toplanmış ama asıl sorulması gereken soruyu soran yok tabi yaşayan stad çöktüğünde haber yapmamanızdan belliydi bir Allahın kulu soramamış devlet kurumu nasıl olurda böyle yemek verebilir ama doğrudan temincileri alperenle uğur sagolsun değil mi arif bey pardon siyaset üstü adam

Yanıtla . 5Beğen . 3Beğenme 12 Haziran 21:38
38

A.ö - @siyaset üstü müdürrrrr 11 nolu yoruma cevabı: müdür adamdır hmde adam gibi adamkıskanmayın eşi daha gelmedi sakaryaya

Yanıtla . 1Beğen . 2Beğenme 13 Haziran 04:24
28

Veli Can - @siyaset üstü müdürrrrr 11 nolu yoruma cevabı: Müdürü bu kadar takip edene kadar keşke mesainizde çalışabilseniz sizde devlete faydalı olurdunuz.

Yanıtla . 4Beğen . 2Beğenme 12 Haziran 23:47
12

S.s.s - @siyaset üstü müdürrrrr 11 nolu yoruma cevabı: Alperenleri .. Topçuoğlu nu ihya etti ..kurumdaki herkez biliyorda insanları bezdirip korkutmuş.. usulsüzlük diyelim dahası konuşulur..giderken hesabını verecek mutlaka adalete..doğrudan temin işi var..nerden baksan iki ucu boklu değnek..birde sırf bu işlerini takip eden elemanı var sırf yorumlara cevap veren taklacı kuşu..

Yanıtla . 5Beğen . 2Beğenme 12 Haziran 22:01
10

Arda - Salla ARİF salla . Kendi personeline spor kafilelerine araç vermeyin yurtların gezilerine verin diye talimat veren sen değilmisin ,bir de spor a çok önem veriyormuş gibi davranıyorsun ya çalışananı na mobing yapan aşağılayan ,emekli olan adamını tekrardan şöfür olarak işe alan , CİHAT SANCAK ın projelerinin üzerine yatan bütün işi hep aynı firmaya veren müdür bey onları da anlatsaydınız bugün .Bunların hesabını ALLAH soracak .

Yanıtla . 13Beğen . 3Beğenme 12 Haziran 21:03
48

Adapazar54 - @Arda 10 nolu yoruma cevabı: Ustam çok doğru tespit etmişsin. Helal olsun

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 14 Haziran 14:02
40

A.ö - @Arda 10 nolu yoruma cevabı: yanılıyorsun adam çalışıyor aynen de çalışıyor kıskananlarda çatlıyor

Yanıtla . 0Beğen . 2Beğenme 13 Haziran 04:26
15

Hendekli Sporsever - @Arda 10 nolu yoruma cevabı: Sakarya son 25 senede görmediği hizmeti gördü hem eski tesisler komple elden geçti hemde bir çok yeni tesisin yapımına başlandı.

Yanıtla . 4Beğen . 5Beğenme 12 Haziran 22:35
06

Tespit Gibi Tespit - SuperBowl devre arasındaki gibi konserler ve sahne sanatları yapta görelim yaşayan stadyumu

Yanıtla . 5Beğen . 1Beğenme 12 Haziran 19:47
05

Vatandaş - Gülsem mi, ağlasam mı yarabbim, belediye başkanı olmak ister yakında, ahh ahh şu basın sevdanızda bizi bitirdi.

Yanıtla . 6Beğen . 2Beğenme 12 Haziran 19:06
13

S.s.s - @Vatandaş 05 nolu yoruma cevabı: Zaten öyle ama çıta daha yüksek Davutoğlu nün yaninda olacakmış..vekil adayı.. akp den değil yalnız.. Davutoğlu desem..

Yanıtla . 4Beğen . 3Beğenme 12 Haziran 22:04
04

Sakarya - Sayın Özsoyun özgeçmişini inceledim. Beni yanlış anlamasın ama bir insan bu kadar farklı görevlerde nasıl çalışır? Spor ve gençlik ile uzaktan yakından alakası olmadığı halde burada işi nedir? Bir ak partiliyim ama aklima liyakat geliyor hemen. Özgeçmişi bir okursanız beni o kadar iyi anlayacaksınız ki.

Yanıtla . 10Beğen . 5Beğenme 12 Haziran 18:18
07

A.ö - @Sakarya 04 nolu yoruma cevabı: Seni özgeçmişi neden bu kafdar çok ilgilendiriyor bilinmez ama bu adamı Sakaryay 1969 yılından bun yana gelmiş geçmiş en mükemmel ve muhteşem bir insan onun kyk yurtkarındaki hizmetlerini İlçeler arası açık saha ve kapalı salomn çalışmalarını Gençlil hizmetleri salonlarıyla neler yaptığımızdan haberiniz yok.neymiş geçmişi?napmış Doğu Perinçek gibi Aponun koluna girip pozmu vermiş?Adam adam gigbi de adam ve işini Allah rızası için mükemmel yapıyor::Kendisine minnettarız İşte Ramazan ayı boyunca saü yurtlarında özellikle Afirkalı öğrenciler evlat gibi baktı adam daha ne yapsın Sakaryalı?

Yanıtla . 6Beğen . 9Beğenme 12 Haziran 19:55
03

Adapazar54 - Yürü be işini biliyon müdür uyut milletii.

Yanıtla . 11Beğen . 4Beğenme 12 Haziran 17:12
08

A.ö - @Adapazar54 03 nolu yoruma cevabı: Adapazar 54 be kardeşim neden bu kadar zalimsiniz Sakaryamıza bugüne dek böylesine çalışkan ne bir müdür geldi nede kimse!Gördük E.Ç leride Gördük Sakaryalı S.K leride naptılar söle hangi eseri bıraktılar?Onun için bilip bilmeden sallama Adam Allah rızası için çalışıyor ve müğkemmel de işler imza atıyor ama sen ve senin gibilerde burdan klavyeden sallıyorlar ama nafilesiniz!

Yanıtla . 6Beğen . 8Beğenme 12 Haziran 20:04
02

Çekirdekçi Tayfa! - Stadın altında nerede kapalı otopark var?

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 12 Haziran 16:48
14

hendekli - @Çekirdekçi Tayfa! 02 nolu yoruma cevabı: 3000 araçlık otopark var altında ama aktif değil. malum eski çok iş yapan büyük proje adamları iki tane çizgi çizip 3 tane ampul takamadıkları için otopark yıllardır kapalıydı 2 km yoldan yürüyüp geliyorduk. şimdi bir kısım klavye delikanlılarda arif in arkasından sallıyor. Ampul takamıyordunuz tesisinize ampul. karanlıkta oturuyordunuz unuttunuz o günleri.

Yanıtla . 2Beğen . 3Beğenme 12 Haziran 22:31
01

kenan krc - Arif Özsoy Müdürüm SAKARYAiçin bir şans

Yanıtla . 6Beğen . 15Beğenme 12 Haziran 16:44Anket Sakarya'da en başarılı meslek odası birliği sizce hangisidir?