Ali İhsan Yavuz o gazete haberi için konuştu: "İtibar suikasti var’’

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali ihsan Yavuz bugün Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesinde tam sayfa olarak yer alan 'İyi ki varsın' başlığıyla verilen ironi haberleri itibar suikastı olarak değerlendirdi. 

Hüseyin Can İğdir
Hüseyin Can İğdir Tüm Haberleri
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Akşam Haberleri Gazetesinin o manşeti ile ilgili suç duyurusunda bulunacağını açıklayarak, “Kimsenin itibari suikasti, cellatlığında bulunma hakkı yok” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Youtube’da gazeteci Hadi Özışık’ın canlı yayınına katılarak, Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi’nin “İyi Ki Varsın Yavuz” manşeti hakkında konuştu.


 Gazetenin 15 Haziran tarihinde yayımlanan 1.sayfasının tamamında ve spor sayfasının yarısında, Ali İhsan Yavuz ile ilgili ironik bir sayfa hazırlayan gazete ile ilgili konuşan Yavuz, konu ile ilgili suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

İTİBAR SUİKASTİ

Yavuz ayrıca, gazetenin imtiyaz sahibinin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partili aktörler ile ilgili ağza alınmayacak hakaretlerde bulunan biri olduğunu ve 2  aydır kendisinin telefonlarını açmadığını söyledi. Yavuz, “Bu arkadaşlarımız aklınca ironi yapıyorlar. Mizahi bir dille yapıyorlar. Ama içeriğe baktığınızda tam bir itibar suikasti var” dedi. Yavuz ayrıca, “Biz siyasetimizi yapacağız siz gazeteciliğinizi yapacaksınız. Her türlü eleştiriyi yapma hakkınız var. Ama kimsenin kimseye hakaret etme ve itibari suikasti, cellatlığında bulunma hakkı yok” diye konuştu.

İŞTE YAVUZ’UN O CANLI YAYININDAKİ TÜM KONUŞMALARI

“SİYASETE YÖN VERMEYE ÇALIŞIYOR”
“Aslında anladım ki bugün o gazetenin o içeriğini çok fark etmiş değiliz. Bunu hazırlayanlar çok anlaşılsın istemedi. Ama bir yandan da bir takım yerlere çok güzel asistler yapalım diye uğraş verdiler. Bunu da gerçekleştirdiklerini düşünüyorum.  Akşam Haberleri Gazetesinin bir sahibi var.  Karasu’da ilçe ölçeğinde gazete işi ile uğraşırken birkaç yıl önce bu gazeteyi satın alarak bu işi yapmaya başlıyor. Ama , biz onu anlayıp tanıdıkça gazeteciliğin ötesinde çok maharetli ama bu maharetli derken ünlem işareti koymak istiyorum çünkü piyasada tanındıkça önümüze gelmeye başladı. Sayın Cumhurbaşkanımıza, partimizin genel başkanına, bakanlarına ve aktörlerine ağza alınmayacak hakaretlerle sosyal medyada beğeniler ve paylaşımlar yapmış.  İlk etapta ilişkilerimiz iyiydi ama ben bunu anlayınca kendimi bir parça geri çektim çünkü, ben hiç kimseye hakaret etmedim. Hiç kimseye ağır konuşmadım. Bir kişi hariç o da CHP’den bir kişi o kadar yalan söyledi ve liderimize hakaret etti ki ben orada aynı ile karşılık vermeyi görev ad ettim. Ama beni tanıyanlar çok iyi bilirler hakaret, sövme itham, dedikodu ve ağır cümleler yoktur. Eleştirilerde bulunulabilir bizimle ilgili bu gerçekten hakaret sınırlarına varmayacak şekilde olmalıdır. Dolayısıyla ben bu kişinin ben böyle olduğunu bilince kendimi geri çektim. Baktım biraz da siyasete yön vermeye çalışıyor. Telefonlarını bile açmamaya başladım. Bunu ilk kez söyledim. Kendisi bilir. Ben bazı şeylere üzüldüğüm için hem bu hakaretvari yaklaşımlar hem kurgusal işleri sebebiyle telefonlarını açmamaya başladım. Bir takım haberlerle oynayarak haberleri takla attırarak başlık uydur kurgulayarak insanları canını acıtmakta çok maharetli bir arkadaşımız. Bizim böyle bir gazetecilik anlayışı ile yapabileceğimiz hiçbir şey yok.”

“ELEŞTİRİYE TAHAMMÜL EDEMEYEN İNSANLAR DEĞİLİZ”
Siyasi görüşü farklı olan ama yüreğine insafınıza güvendiğimiz her gün bizi eleştiren gazeteciler var. Ve bizim onlarla sorunumuz yok. Eleştiri olmalıdır. Biz o eleştirilerden kendimize pay biçmemiz gerekir. Bunu da yapıyoruz. O açıdan eleştiriye tahammül edemediğimiz insanlar olmadığımızı altını çizmek isterim. Bu arkadaşlara biz CHP’li İYİ Partili olmasınlar demiyoruz. Onlar ne CHP ve İYİ Partilidir ama bu arkadaşlar can yakmak istediklerinde CHP ve İYİ Parti unsurlarını da sokarak benim üzerime oynadıkları gibi can yakmayı beceriyorlar. Mesela bana şu anda atılan bir iddianame var. Açılan dava var. Bu davanın sonucunu bilmiyorum. Cumhurbaşkanımızın avukatlarına aktarılan meseleler de var ben henüz onu konuşmadım. Birkaç aydır bu arkadaşın yaklaşımı sebebiyle kulak kabarttım ve elime bir sürü şey geçti. Ve ben bunu ilgili yerlerle yeri geldiği zaman paylaşacağım. Bu yaklaşımlar hoşuma gitmediği için 2 aydır bu kişinin telefonunu açmıyorum. Çünkü hem benimle ilgili hem de partimizin liderine yaptıklarını gördüm”

“İÇERİĞE BAKTIĞINIZDA TAM BİR İTİBAR SUİKASTİ VAR”


“Beni önceki akşam bir canlı yayın için bir gazeteci arkadaşımız davet etti. Orada ben Ahmet Hamdi Nayır Valimizi yolcu etmek için gittiğimde kendisine ‘Çok güzel zaman geçirdik. Sakarya’ya geldiniz gidiyorsunuz. Sakarya ile ilgili paylaşmak istediğiniz özel bir şey var mı’ dedim.
 Valimiz de ‘Ben Sakarya’yı çok güzel buldum. Ama hal böyleyken Sakarya’da güzellikler hiç paylaşılmıyor bunu görüyorum. Başta basın olmak üzere güzelliklerin paylaşılmadığı bir yer olarak gördüm’ dedi.
 Bende  katıldığım o canlı yayında bunu naklettim.
 Dedim ki ‘Arkadaşlar eleştirin zorlayın ama bazı güzellikleri de ortaya koyun. Hayata dâhil ne kadar güzel şeyler oluyor ki bazen ben kimin paylaştığına bile bakmadan sosyal medyamda RT’liyorum. Güzellikleri paylaşmamızda fayda var’. Bunun üzerine de dedim ki, ‘Aynı zamanda bazı arkadaşları tenzih ediyorum ama bir arkadaşımız mesela böyle takla attırmaları seviyor. Geçen benimle ilgili de yaptı. Bir kurgusal tarzı var. Bu da hoş değil. Bu arkadaşlarımızın da bunu yapmaması lazım’ dedim canlı yayında. Bunu dediğimde tahrik oldular. Ve benimle ilgili kocaman sayfa yaptılar. O sayfada benim dışımda kimse yok. Ve yine spor kısmında da yarım sayfa benim dışımda kimse yok. Bu arkadaşlarımız aklınca ironi yapıyorlar. Mizahi bir dille yapıyorlar. Ama içeriğe baktığınızda tam bir itibar suikasti var. Ben bugün hukukçu arkadaşlarıma da incelettim ve Sakarya’da gazeteci arkadaşlarım birçoğu aradı, bizim partili olan ve olmayan arkadaşlarımıza kadar hepsi Sakarya Sakarya olalı böyle bir gazetecilik örneği görmedi diyorlar.”

“BU ARKADAŞIMIZ BUNU ÖNCEDEN PLANLAMIŞ”
Güzelleme yapılırken kasıt çok önemlidir. Hukukta kasıt önemlidir. Sizin kastınıza göre ceza belirler. Burada kasıt bizi. Orada öyle tabirler var ki. Onu iyi okuyanlar anlar ki orada bize iftira var, bize hakaret var, bizim itibarımızı sarsma var. Ben sosyal medya hesabımda biz yine daha müspet yaklaşım sergileyelim ve şöyle diyelim açıkçası gazetemizin bana gösterdiği bu ilgiye teşekkür ederim ama, sanki biraz fazla “ben” olmuş. Muhtemelen yılın gazetecilik ödülüne de talipler diye bir tweet attım. Bu gazete işin doğrusu şu. Gazetecilik anlamında çok iyi olduklarını düşünüyorlar ve Sakarya’da canını yakamayacakları kimsenin olmadığı gibi bir anlayışları var bu arkadaşların. Bunu bütün Sakarya biliyor. Bu sefer de benzer bir örnek ortaya koyarak rüştlerini ispat etmeye çalıştılar burada da ünlem koyma ihtiyacı hissediyorum. Bakınız saat 01.00’de İsmail Saymaz tweet atıyor. Bir yerel  gazetenin haberini gece saat 01.00’de İsmail Saymaz twitini alıntılayarak atacak normal mi? Yeniçağ ve Cumhuriyet gibi gazeteler anında haberleştiriyorlar. İYİ Parti ve CHP unsurları özel hazırlanmış gibi anında harekete geçti. Bu arkadaşımız bunu önceden planlamış bir takım yerleri bilgilendirmiş. CHP ve İYİ Parti ve ona yakın yerleri harekete geçirmeye çalışmış ve böylece, ‘Sen misin bizim telefonlarımızı açmayan. Sen misin bazı yerlerde bu Mustafa Sarı’ya dikkat etmemiz lazım gelir diyen. Sen misin Bizim Cumhurbaşkanımıza hakaret eden bir adamın bizim indimizde yeri olmamalıdır diyen. Senin canını öyle bir yakarız ki…’ diyerek hazırladıkları bir sayfa var ortada.  Ama bu sayfa benim canımı yakmadı. Ben çok mutlu oldum. Şundan dolayı. Zira bu arkadaşın bu hali ortaya çıkmalıydı. En çarpıcı şekilde çıkmasına vesile olmuşum anlaşılan. Bu anlamda üzülmedim hatta mutlu oldum.”

Özışık canlı yayında Yavuz’a, “Bu manşet Yerel gazetelerin siyasi baskı isyanı yayılıyor diye yansıdı” sorusunu sordu. Yavuz ise şöyle cevapladı:

Bu işte onların ortaya çıkardığı kurgu. Haberi yapan kişi İsmail Erken. Kendisi Cüneyt Özdemir’e  bağlanmış. Bu soruyu sormuşlar. Ben bu haberi ilk gördüğümde ve içeriğini okuduğumda canları sağ olsun dedim. Şimdi soruyorum baskı nasıl olabilir? Bana örnek verebilir misiniz? Benim telefonumu 2 ay açmamam baskı ise eyvallah ama baskı sanırım bu değil. Mustafa Sarı’nın Sayın Cumhurbaşkanımızın üzerine hakaret içeren paylaşımlar var. AK Partili aktörlerle ilgili bir takım şeyler var. Bir kısmı bugün elime geçti. Tüylerim diken diken oldu. Bakınız dilime yakışmayan paylaşımlar var. Ben hayâ ediyorum. Hakaretin ötesinde çok çirkin ve basit diller kullanılmış. Ben onları kullanmak istemiyorum. Mesela bir metin okuyayım. Bu arkadaş bunları sosyal medyada paylaşmış. Diyor ki, “Biz bir siyasal sistem değişikliğine değil koca bir ülkenin tapusunun kumar masasına sürülmesine hayır diyoruz. Bugün o kumar masasına oturup evet deme cüreti gösterenler oyunda dağıtılan kartları gördüklerinde şanslarına küsüp rest demesi seçenekleri olamayacak. Dahası masadaki başkan babalarının kağıt her defasında full as gelecek. Zira bu bir kumar ve bir mafya babası sizi donunuza kadar soyana kadar o masadan kalmayacak. Ben en ılımlısını okudum. Diğerlerini hayâm müsaade etmedi. İlgili avukat arkadaşlarıma ve Cumhurbaşkanımızın avukatları ile de paylaşacağım.

“CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIM”Bu yayın ile ilgili dava dilekçesini avukatım hazırladı bende ilave ettim. Yarın Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağım. Yazıyı iyi okuyun. Ben yine özelden benimle paylaşılan gazetecilerin adını saklayarak Sakarya’daki gazetecilerin yazmış oldukları mesajları size atayım. Bütün mesele insanların ne algıladığı ne anladığı. Ceza hukuku açısından da takdir edecek olan mahkemedir. Takdir etmeyebilir ama arkasından bir tazminat davasını da inşallah açacağım. Biz açalım hukuki yolu deneyelim. Mahkemeler ret edebilir kabul edebilir o yargının işidir. Ben epey zamandır karar verdim bu ve benzeri konularda görüyorsak suç unsuru mahkeme açalım istiyoruz. Bu hakkımız arama girişimidir. Bugün gazeteci arkadaşlar diyor ki Sakarya tarihinde çok şey yaşanmıştır ama böyle bir gazetecilik örneği yaşanmamıştır. Bakınız haber de yorum olmaz derler. Haberin güncel olması gerekir. 2010’lu yılların atıflarında ve imalarında bulunmuşlar ve oradan sanki bana iftira atan ve hakaret eden üslup içinde yazıyı hazırlamışlar. Bu yazıyı İsmail Erken tertemiz bir genç kardeşimiz. Mustafa Sarı’yı ayırıyorum. O gazetede çalışan güzel insanlar var. Mustafa Sarı’yı şöyle dahil ediyorum. Güzel kardeşim biz siyasetimizi yapacağız siz gazeteciliğinizi yapacaksınız. Her türlü eleştiriyi yapma hakkınız var. Ama kimsenin kimseye hakaret etme ve itibari suikasti, cellatlığında bulunma hakkı yok. Ben dolayısıyla bu kardeşlerimi bu yönü ile bir kez daha uyarmak istedim

15 Haz 2020 - 22:36 Sakarya/ Adapazari- Siyaset --- Okunma

Muhabir Hüseyin Can İğdir

medyabar.com son bir ayda 3.127.575 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.

31

Ali Şakar - Ali şakar ismimle sahte hesap açılarak Ali İhsan yavuz hakkında gerçek dışı yorumlar yapılmış. Yapılan bu yorumlarla alakam yoktur. Vekilime benim partimi en iyi şekilde temsil ettiğine inanıyorum 10 yıldır arkasından yürüdüğüm gibi sonuna kadar da arkadından yürüyecek kadar güveniyorum . Benim ismimle yorum yapanlar eğer bu olayı düzeltmezse hakkında mahkemeye başvuru yapacağım

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 17 Haziran 19:15
30

Vatandaş memet - Olmayan bir özelliğe nasil suikast düzenlenir vekil bey

.

Yanıtla . 11Beğen . 1Beğenme 16 Haziran 15:39
26

Cumhur Bogaz - Karasu gibi bir ilçede kendi çapında gazetecilik yapan biri kendi ilinde gazete alıp gazetecilik yapamamazmi illaki sizin emrinizde bir işadamı olacak sayın vekilim

Yanıtla . 18Beğen . 3Beğenme 16 Haziran 12:26
25

Astala Vista - Bence herkes mesleğini yapsın Gazetecilik önemli bir meslektir. Basın özgürlüğü diye birşey vardır. Yıllardır yapamadığını Yapmaya çalışıp eline yüzüne bulaştıran Sakarya'ya hiçe sayan bir vekil olarak Ankara da Kal Sen Sakarya'ya gelme Senin için mevki makam önemli çünkü Sayın Ali Ihsan Yavuz bey.

Yanıtla . 19Beğen . 2Beğenme 16 Haziran 12:10
24

Ali sakar - Söz konusu gazetenin her ay devletten ilan reklami icin kaç para aldigini niye söylemedin?

Yanıtla . 5Beğen . 2Beğenme 16 Haziran 11:30
23

Ali sakar - Ilk etapda iliskin iyiymiş. Bu sözü itiraf etmekden utanmadinmi

Yanıtla . 11Beğen . 0Beğenme 16 Haziran 11:29
22

Ali Sakar - Ben akpartiliyim. Kisiligini bilmem,seni tanimam ama sen siyasi olarak akpsrtinin yüzkarasısın !.

Suçlu gibi kendini niye savunuyorsun. Avukat olacaksin birde..

Abisinin CHP ilçe bsk de yeter. Lafi ne uzatıyorsun

Yanıtla . 8Beğen . 2Beğenme 16 Haziran 11:27
20

Halil Çetin - Zatı muhteremlerin alışmış olduğu düzen, yandaş ihalelerinde oluşturulan havuz medyasının övgüleridir. Eleştiri hiciv kendilerini maalesef kasıyor. İTİBARDAN tasarruf olmaz diye diye önce tasarrufu sonra da İTİBARİ kaybettiler.

Yanıtla . 20Beğen . 1Beğenme 16 Haziran 10:10
18

Alp Aslan - Yorumlara bakınca amaçlananın gerçekleşmiş olduğu görünüyor.

1- O ildeki birkaç gazeteyi ele geçir,

2- Gazateyi ele geçirirken Cumhur düşmanı akrabanı sahibi yap,

3- Hedef belirle,

4- Önce çaktırmadan eleştiri yap, karşı taraf harekete geçince saldır,

5- İftiranı at,

6- Sonra olayı kendi haline bırak ve böylece çerçevesi küçük olanları kendine çekersin.

Yanıtla . 6Beğen . 2Beğenme 16 Haziran 10:06
17

Korkut - İyiki varsın yavuz ; full asıda öğrenmişsin, zamanın dolmuş istikamet SAKARYA ,ANKARA yaramadı , yakışmadı sana

Yanıtla . 13Beğen . 3Beğenme 16 Haziran 09:02
16

Baskonus54 - siz o itibari kaybedeli çok oldu sayın vekil, başınız gözünüz allaha emanet

Yanıtla . 36Beğen . 3Beğenme 16 Haziran 08:57
15

Vatandaş - Hep bi düşman var hep sizi çekemeyenler var bide dış güçler deseydiniz tam olacaktı

Yanıtla . 36Beğen . 2Beğenme 16 Haziran 08:53
14

MURAT - İtibarına güvenip halkın önüne çıkmaya korkan gazeteciler.itibar yoklamasını itibar sahibi insanlardan üzerinden yapar.Acizlik burada vekilin değil gazetecinindir.

Yanıtla . 4Beğen . 25Beğenme 16 Haziran 08:13
12

Mahoni - Ben Sakarya doğumlu değilim ama Sakaryalıyım. İlk geldiğimde cennete geldim sandım. Allah buraya her türlü güzelliği vermiş. Bir şeyi eksik bırakmış insanları çok fena. Mafia, şeytan üçgeni, tarikat başkenti, adına bir çok iltifat yapılmış. İmam dan cekik, motorcudan vekil çıkaran Dünyada örneği olmayan bir kent. Eleştireni içeri atarlar bu ülkede. Hiç bir şey yapmadan oturduğum yerde %70 oy alsam ne yapardım acaba?

Yanıtla . 20Beğen . 9Beğenme 16 Haziran 07:53
21

T. - @Mahoni 12 nolu yoruma cevabı: Allah'ın hiç bir işi eksik yada noksan olmaz boş yorum yazacaksın diye bilmeden sallama kullardan olanı Allaha bağlama.He birde beğenmiyorsan git o zaman silah zoruyla kalmıyorsun sanırım özgürsün.

Yanıtla . 1Beğen . 5Beğenme 16 Haziran 11:01
11

Laz Ziya - Bir sey yoksada kesinlikle bir sey var diyorum...bu aciklamadan baska ne üretiniz sayin vekil..?

Yanıtla . 24Beğen . 2Beğenme 16 Haziran 06:46
10

Bir dost - Bak bunu hiç düşünmemiştim,itibar suikastligi önemli bir konu;)

Yanıtla . 21Beğen . 1Beğenme 16 Haziran 05:30
09

Kasap - 2002 yılından beri ak partiye oy veren biri olarak diyorumki ali ihsan yavuz birdaha aday yapılırsa asla ve kat a oyumu ak partiye vermem yaptığı konuşmalar la sakaryamizi rezil etti bir yararini göremedim

Yanıtla . 20Beğen . 4Beğenme 16 Haziran 03:17
08

Eski Hasta Partili - O gazeteci varya ;Recep Yesilin, Tavukcu AHMETin ve dahi İşadamı ve siyasetçi has partili çaycının dostu Osnan Ibaraham Binbaşın has mı has adamı. Ali İhsan Beye duyrulur

Yanıtla . 5Beğen . 2Beğenme 16 Haziran 02:22
06

Sakaryali - ilginç olan şu bu milletvekili özel güçlere sahip heralde neden bahsediyor birisi anlatırsa sevinirim.Olmayan birşey suikast edilemez sanırım.Kendisi Türkiyenin en büyük köyünün milletvekili.Sakarya köyümüze zerre kadar bir faydası olmuş mu ömrü boyunca merak ediyor insan.Nyse bu dünyada hukuk bu adamlardan hesap soramıyor ama ALLAH cc hesabını en ağır şekilde soracak.Öyle kaypak gibi sormaz ALLAH.Zengin fakir,güçlü güçsüz ayırmaz.Onun dayısı bunun partiden tanıdığı vara bakmaz.Çok değil yakındır sizi bulacak olan azap

Yanıtla . 21Beğen . 3Beğenme 16 Haziran 01:03
05

SEDAT DAGKESEN - :))))) DEMEKKI SIZI OVSELER BILE KENDI KENDINIZE ACABAAAAA DIYORSUNUZ :)))) IRONI ZANNEDIYORSUNUZ DIMI ? NE ACI...

Yanıtla . 23Beğen . 3Beğenme 16 Haziran 00:57
04

SEDAT DAGKESEN - ELESTIRILERDEN FAYDA CIKARTMAK YERINE "" ELESTIRILERE CEVAP VERMEYI DENESEN ? "" ALI IHSAN BEYEFENDi ???

TANK PALET KONUSUNDA BIR ESTIN GURLEDIN AMA ICRAAT YOK...

ALI IHSAN YAVUZ BEN BURADAN SADECE 1 SORU SORDUM VE SEN BU SORUMA BILE CEVAP VEREMEDIN !!!!

TANK PALET FABRIKASI OZELLESENE KADAR YIL : 1995 YILINDA FIRTINA OBUS PROJESINE BASLANDI ! 2003 YILINDAN 2018 YILINA

KADAAAAARRRRR ANADOLU AJANSI - AHABER - BILHASSA TRT de OVDUNUZ

https://www.youtube.com/watch?v=HctfuEYj5ic ( MERAK EDEN YOUTUBEDEN BAKSIN !!! ))

VE SAYIN KILICTAROGLU NA ( ASLINDA HIC SEVMEZDIM AMA ADAM VALLAHIDE

BILLAHIDE DOGRU

SOYLUYORDU ! ) KARSI TANK PALETI SIYASETTE BIR SILAH YAPIP "" FIRTINA OBUSLER

VARYAAA FIRTINA OBUSLER SAKARYADA URETILIYOR DIYE MALZEME YAPAN SIZDINIZ !!!

SONRA, TANK PALET FABRIKASINI OKUTMA ZAMANI GELDI NE OLDUYSA "" TANK PALET

FABRIKASI ZATEN 2003 YILINDAN BERI ATIL VAZIYETTEYDI DEDINIZ !!! "" MADEM BU

FABRIKA ATIL VAZIYETTEYDIDE ORADA CALISAN ISCIYE MEMURA SUBAY ASTSUBAYA

UZMAN CAVUSA NEDEN BEDAVADAN MAAS VERDINIZ ???? BU FABRIKA ATIL VAZIYETTE

ISE BEN BU FABRIKAYI CALISTIRMAM KAPATIRIM !!! NEDEN CALISTIRDINIZ OZAMAN ???

BEN BU FABRIKADA 20 YIL CALISMIS BIRI OLARAK SOYLUYORUM CATIIIIIIRRRRRR

CATIIIIIRRRR URETTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKKKKKK.....

200 DERECE SICAK PRESLERDE LASTIK SILIKON DUMANINI CEKE CEKE

CALISTIM.KOLLARIMDA O PRESLERIN YANIK IZLERI HALEN DURUYOR !!!

281 TANE FIRTINA OBUSU GOKTEN

ZEMBILLEMI INDI ?

YADA DIYANET BASKANIMI OKUDU UFLEDI INDIRDI ?????

ALLAH ASKINA HICBIR SAKARYALI BUNU HICMI MERAK ETMEDI ? yada MERAK ETMIYOR ?

ALI IHSAN YAVUZ SANA HAKKIMIN ZERRESINI HELAL ETMIYORUM CATIIIR CATIR CIKSIN !!!

Yanıtla . 25Beğen . 4Beğenme 16 Haziran 00:56
29

Gökhan Bayrak - @SEDAT DAGKESEN 04 nolu yoruma cevabı: Vah sedat senin bu haline gerçekten içim acıdı,zavallıcak lastik slikondan çıkan dumanı solumuş,filanca derecede sıcakta kolları yanmış gerçekten bu emeklerinin karşılığını devlet sana maaşını tazminatını ödememiş tüh.Ulan vıcık bedavamı çalıştın,adama soru sormuşta cevabını almamış sen kimsin de sana cevap verecek bi ara alamanyadan:)geldiğin zaman çık karşısına ağzına ne geliyorsa söyle korkma seni yemez tabi medeni cesaretin varsa.Bende sana bir soru sormuştum bu fabrikayı koç grubu alsaydı aynı tepkiyi verirmisin diye hani şu gezi parkı olaylarını organize eden vs.Bu arada savunma sanayii sadece topla tüfekle olmuyor,sana çok acı gelsede Türk savunma sanayiinde gelinen nokta senin için ne ifade ediyor bilmem ama sizin basın sözcüsü faik öztrak'ın içine sindiremediği Selçuk Bayraktar'ı izle memleketinle gurur duy

Yanıtla . 3Beğen . 2Beğenme 16 Haziran 14:15
07

Org. Kurufasulye - @SEDAT DAGKESEN 04 nolu yoruma cevabı: Merdivene ters binen birini öven Sedatı kim ciddiye alır ki?

Yanıtla . 5Beğen . 9Beğenme 16 Haziran 02:13
03

Muti - Milletvekilimize yapılan bu suikasti şiddetle kınıyoruz. Şehrimizi bir şey olmamışsada birşey olmuş diyerek ulusal basında göğsümüzü kabartıp Sakarya spora 2.5 trilyon verildi deyip sonra pardon diyecek kadar erdemli olan yüce insana bu yapılan insani değildir.

Yanıtla . 47Beğen . 7Beğenme 15 Haziran 23:36
02

Şahin Karaosman - Hep eleştirdiğimiz ali ihsan yavuz bu konuda haklı

Yanıtla . 8Beğen . 34Beğenme 15 Haziran 23:32
01

Bilimkurgu - Yeni kadın doğum ve çocuk hastanesi??? Bence en büyük itibar kaybı. Karar alınıp ilan edildiğinde doğan çocuklar okul öncesi eğitimini tamamladı, bire gidiyorlar.

Yanıtla . 55Beğen . 2Beğenme 15 Haziran 23:05Anket Aşı karşıtlarına soruyoruz? Neden aşı olmak istemiyorsunuz?