Yazlık'a 3 katlı ASM binası yapılacak

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Serdivan'ın yazlık bölgesine 3 katlı Aile Sağlık Merkezi ve ASHİ binası yapılacak. Yapılacak bina için 9 Temmuz'da ihaleye çıkılacak.

Sakarya Sağlık İl Müdürlüğü tarafından Serdivan Yazlık bölgesine Aile Sağlık Merkezi ve 112 ASHİ bina yapım işi için ihaleye çıkılacak.

3 katlı betornarme şeklinde yapılacak binanın ihalesi 9 Temmuz tarihinde saat 10.30'da Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda yapılacak.

İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren İmza Beyannamesi veya İmza Sirküleri.

Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi.

Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,

Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat.

İhale konusu işte idarenin onayı ile alt yüklenici çalıştırılabilir. Ancak işin tamamı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

Tüzel kişi tarafından iş deneyimi göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, ticaret ve sanayi odası/ticaret odası bünyesinde bulunan ticaret sicil memurlukları veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belge.

17 Haz 2020 - 11:45 Sakarya/ Serdivan- Sağlık --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.110.754 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.

03

Zihni - Yagmur suyu gideri olmayan yazlikta artik yuzerek giderler bu muhtesem yatirima.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 18 Haziran 08:30
02

Alp Aslan - Haber değil ihale ilanı sanki.

Vatandaşı asıl ilgilendiren nokta olan; yeni sağlık ocağının yerini yazmamışsın, yerini.

Otur sıfır, kaldın gazetecilikten git ayakkabıcı ol.

Yanıtla . 9Beğen . 0Beğenme 17 Haziran 21:34
04

Asdasdasdas - @Meraktan 01 nolu yoruma cevabı: aynı yerinde

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 18 Haziran 09:38Anket Aşı karşıtlarına soruyoruz? Neden aşı olmak istemiyorsunuz?