Şehirde bu olaylar oldu... Sakarya için Asayiş raporu

Sakarya Valiliği, şehirde meydana gelen asayiş olaylarını açıkladı.

JANDARMA BÖLGESİ

ASAYİŞ OLAYLARI :
1. İŞ KAZASI
Kaynarca-Topçu Mahallesinde, 11 Ağustos 2020 Salı günü saat:18.00 sıralarında, A. isimli işyerinde çalışan G.H.(1985’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle ayağının üstüne malzeme düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

2. İŞ KAZASI
Akyazı-Kuzuluk Mahallesinde, 11 Ağustos 2020 Salı günü saat:15.00 sıralarında, K. isimli işyerinde çalışan A.B.(1976’d.lu/K) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle el bileğinden sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

3. İŞ KAZASI
Adapazarı-Bağlar Mahallesinde, 12 Ağustos 2020 Çarşamba günü saat:09.00 sıralarında, K. isimli işyerinde çalışan Y.A.K.(1964’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle sürücülüğünü yaptığı kamyonun devrilmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

4. İŞ KAZASI
Sapanca-Akçay Mahallesinde, 12 Ağustos 2020 Çarşamba günü saat:18.30 sıralarında, hızlı tren hattı inşaatında çalışan H.Ç.(1990’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle elini malzeme arasında sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

5. İŞ KAZASI
Geyve-Südalan Mahallesinde, 12 Ağustos 2020 Çarşamba günü saat:12.00 sıralarında, V.Ö.(1954’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle araca binmek istediği esnada yere düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

6. İŞ KAZASI
Erenler-Kozluk Mahallesinde, 12 Ağustos 2020 Çarşamba günü saat:20.00 sıralarında, İ. isimli işyerinde çalışan S.U.(1980’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle elini makas ile kesmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

TRAFİK OLAYLARI 
1. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Hendek-Yeşilvadi Mahallesinde, 12 Ağustos 2020 Çarşamba günü saat:13.00 sıralarında, S.T.(1990’d.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halinde iken aynı istikamette giden E.Ç.(1975’d.lu/E) yönetimindeki araca çarpması sonucu meydana gelen kazada (7) kişi hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

2. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Hendek-Şeyhler Mahallesinde, 12 Ağustos 2020 Çarşamba günü saat:11.00 sıralarında, A.O.K.(1946’d.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağında bulunan ağaca çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

3. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Sapanca-Ünlüce Mahallesinde, 12 Ağustos 2020 Çarşamba günü saat:18.00 sıralarında, Ö.G.(1981’d.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağında bulunan elektrik direğine çarpması sonucu meydana gelen kazada (2) kişi hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

EMNİYET BÖLGESİ
Birimi : SAKARYA - ARİFİYE
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
07.08.2020 günü saat:05.00 sıralarında S.B. B. Ş. Yaş Sebze ve Meyve Halinde meydana gelen olayda halde hamal olarak çalışan Mağdur M.Ö.'in araç R.K.'ın kullandığı 54 YK ** plakalı aracın açık olan kasasından düşerek yaralandığı anlaşılmış. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
06.08.2020 günü saat:22:00 sıralarında Kemalpaşa Mahallesi Medeniyet Caddesi üzerinde alkollü araç kullandığı tespit edilen 54 ZA ** plaka sayılı araç kullanıcısı Z.K. isimli şahıs hakkında gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - AKYAZI
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
07.08.2020 günü saat 13.10 sıralarında Hastane Mahallesi Ada Caddesi üzerinde yaralamalı trafik kazası olduğu ihbarı üzerine ekipler olay yerine gönderilmiş. Kazanın sürücülüğünü O.N.A. yaptığı 54 HZ ** pakalı kamyon ile sürücülüğünü S.S.'nın yaptığı tescilsiz motosiklet arasında meydana geldiği tespit edilmiş. S.S. kaza sonucu yaralandığı için hayati tehlike kaydı ile müşahede altına alınmış. Tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - HENDEK
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
07.08.2020 günü saat 10:45 sıralarında bölge trafik ekibi tarafından Hendek Otoban Gişelerde durdurulan 41 UY ** plaka sayıllı aracın sürücüsü M.O. isimli şahsın yapılan alkol testinde 1,85 promel alkollü olduğu tespit edilmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

Birimi :SAKARYA - KARAPÜRÇEK
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
07.08.2020 günü saat: 18:30 sıralarında Polis Merkezimize gelerek müracaatta bulunan T.K. isimli şahıs aracıyla Karapürçek İlçe Merkezine seyir halindeyken Cumhuriyet Mahallesi Marmara Caddesi üzerinde mezarlık önünde plakasını alamadığı tepe lambası ve sirenleri çalmayan 112 Ambulans aracının karşı istikametten 4 aracı sollayarak tehlikeli vaziyette üzerine doğru geldiğini. Kendi çabaları ile kaza olmasını engellediğini, trafiği tehlikeye sokarak araç süren ambulans şoföründen davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmesi üzerine gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - KARASU
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
07.08.2020 günü saat 00.00 sıralarında haber merkezinin Jandarma ışıklarda yaralamalı trafik kazasının olduğu anonsu üzerine olay yerine gidildiğinde 81AJ** plaka sayılı araç ile 54T** plaka sayılı araçların kazaya karışmış oldukları, 81AJ** plaka sayılı aracın sürücüsünün H.Ö., 54T** plaka sayılı aracın sürücüsünün T.H. isimli şahıslar olduğu, kazada araç içerisinde yaralanan şahıs olduğu tespit edilen H.G. isimli şahsın Karasu Devlet Hastanesine ambulans unsurları ile birlikte intikal ettirildiği tespit edilmiş. Tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
08.08.2020 günü Tığcılar Mahallesinde durumundan şüphelenilerek durdurulan araç sürücüsü Şüpheli F.Ç.(E.1974) isimli şahsın aracını 1,89 promil alkollü olarak kullandığı tespit edilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
08.08.2020 günü Güneşler Merkez Mahalle Karasu Yolu Caddesi üzerinde İ.Ö.(E.1974) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan aracın direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu meydana gelen kazada Ş.Ö. ve S.B.Ö. isimli şahısların hafif şekilde yaralandığı bildirilmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
08.08.2020 günü S.H.(E.1990) isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan araç ile H.B.(K.2005) isimli şahsın sevk ve idaresindeki bisikletin çarpışması sonucu meydana gelen kaza olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ARİFİYE
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
08.08.2020 günü Arifbey Mahallesi Lale Sokak üzerinde M.B.(E.1985) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan araç ile Y.A.D.(E.2014) isimli çocuğa çarpması sonucu meydana gelen kaza olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ARİFİYE
Olay Adi :İŞ KAZASI
Olay Özeti :
08.08.2020 günü Müşteki K.C.(E.1997) isimli şahıs 1.Organize Sanayi Bölgesinde bulunan iş yerinde plastik parça keserken parmağını kestiğini olay ile ilgili kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - FERİZLİ
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
07.08.2020 günü İnönü Mahallesi Adnan Menderes Caddesi üzerinde A.E.(E.1966) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan SS ** ** plaka sayılı araca A.K.A.(E.1936) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 41 U ** plaka sayılı araç ile çarpması sonucu meydana gelen kazada T.E. isimli şahsın hafif şekilde yaralandığı bildirilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - FERİZLİ
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
07.08.2020 günü İstitklal Mahallesi Adnan Menderes Caddesi üzerinde T.K.(E.1971) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan motosiklet ile karıştığı kazada motosiklette yolcu olarak bulunan Y.Ç.(E.2001) isimli şahsın yaralandığı bildirilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - KOCAALİ
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
08.08.2020 günü Alandere Mah.Şahinbey Sok üzerinde M.E.Ö. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ND ** plaka sayılı aracın direksiyon hakimiyetini kaybederek yol kenarında bulunan elektrik direğine çarpması sonucu meydana gelen kaza olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - PAMUKOVA
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti :
08.08.2020 günü Müşteki Z.Y.(K.1958) isimli şahıs oğlu O.Y.(E.1991)'nin kayıp olduğunu, oğlunun hayatından endişe ettiğini ve bulunmasını istediğini beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - PAMUKOVA
Olay Adi :KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
08.08.2020 günü P.Y.(K.1967) isimli şahıs Yenice Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde X. note 8 marka cep telefonunu kayıp ettiğini, telefonunun bulunarak kendisine teslim edilmesini istediğini beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SAPANCA
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
08.08.2020 günü Kırkpınar Hasahpaşa Mahallesi Bağdat Caddesi üzerinde Y.E.G.(E.1998) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan motosikletin direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu bariyerlere çarparak kaza yaptığı bildirilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
1,44 promil alkollü şekilde araç kullandığı tespit edilerek Polis Merkezi Amirliğimize intikal etttirilen S.Ç. hakkında gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
Polis Merkezi Amirliğimize gelen Y.S. isimli şahıs cep telefonunu kaybettiğini beyan ederek müracaatta bulunmuştur.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
09.08.2020 günü saat:02.00 sıralarında görevlilerimizin dur ihtarına uymayan 54 TT ** plaka sayılı araç Ozanlar Mahallesi Karanfil Sokak üzerinde durdurulmuş, araç sürücüsü olan A.T.T.'ın alkollü olduğunu değerlendirilmiş, bunun üzerine olay yerine trafik ekibi istenmiş, fakat şahıs alkolmetre cihazına üflemeyi reddetmiş, Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma suçundan işlem yapılmış olup evrak ikmalen gönderilecektir. Ayrıca aynı olayda araca zarar verilmesi ile ilgili Mala Zarar Verme Suçundan tahkikat başlatılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :MALA ZARAR VERME
Olay Özeti :
Polis Merkezi Amirliğine gelen M.Ö. isimli şahıs eski damadı S.K. isimli şahsın evinin dış demir kapısına aracı ile çarparak zarar verdiğini şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu bildirmesi üzerine tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
09.08.2020 günü saat 07:50 sıralarında Yenikent ambulans yolu üzerinde yaralamalı kaza olayı ile ilgili olarak olay yerinde; 67 LF** plakalı aracın Yenikent hastanesinden şehir merkezi istikametine doğru orta röfüjde , hasarlı olduğu görülmüş, 112 ambulasın araç sürücüsünü Yenikente Devlet Hastane götürdüğü, arac sürücüsünün R.A. isimli şahıs olduğu ve şahsın hafif şekilde yaralandığı tespit edilmiştir.

Birimi :SAKARYA - ARİFİYE
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
09.08.2020 günü saat:20.00 sıralarında Arifbey Mahallesi Kudüs Caddesi üzerinde 54 BK ** plakalı araç sürücüsü F.Ö.'ın F.Y.Ö. isimli çocuğu çarması neticesinde Yaralamalı Trafik Kazası meydana gelmiş. Kazada F.Y.Ö. hafif şekilde yaralanmış. .

Birimi :SAKARYA - ERENLER
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti :
09.08.2020 günü saat: 16.00 sıralarında Polis Merkezimize müracaatta bulunan F.Ç. alınan beyanında kızı olan D.Ç.’in kayıp olduğunu beyan müracaat etmesi üzerine konu hakkında hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen Cumhuriyet Başsavcılığına gönderilecektir.

Birimi :SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
08.08.2020 günü saat:16.15 sıralarında S. A. Lisesi arka sokağında meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili olarak 41 KJ** plakalı aracı kullanan Ö.F.K.'in ifadesi alınmış, tahkikat devam etmektedir.

Birimi :SAKARYA - AKYAZI
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti :
09.08.2020 Günü saat 09.00 sıralarında Polis Merkezine müracaata gelen C.B. isimli şahıs C.G. kızından haber alamadığı ile ilgili müracaatta bulunmuş. Olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - AKYAZI
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
09.08.2020 günü saat 00.45 sıralarında Yeni Mahalle Ada Cadde'sinde yapılan uygulama esnasında S.A.'nun yapılan alkol ölçümünde 123 promil alkollü olduğu tespit edilmiş. Konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi :SAKARYA - GEYVE
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA - TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
09.08.2020 günü saat 13.20 sıralarında Çiftlik Camii istikametinden Yörükler Mah. istikametine giden H.K. idaresinde ki 54 LB** plaka sayılı araç ile sola dönüş yaparken karşıdan gelen plakası olmayan motosiklet ile çarpışması sonucu tahkikata başlanmıştır.

Birimi :SAKARYA - KOCAALİ
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
09.09.2020 tarihinde saat:11.00 sıralarında K. D. Hastanesi tarafından adli vaka bildirimi yapılmış. Hastanede tedavi gören Z.T. isimli çoçuğun bisikletten düşerek dişlerini kırdığı hayati tehlikesinin olmadığı anlaşılmış. Tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - PAMUKOVA
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
08/08/2020 günü saat: 00:55 sıralarında Bölge Trafik ekiplerinin yaptıkları uygulamada sürücü S.Y. isimli şahsın 181 promil alkollü olduğu anlaşılmış ve gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
10.08.2020 günü Ü.K.(K.1970) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan araç ile A.A.(E.1936) isimli şahsın sevk ve idaresindeki bisikletin karıştığı kazada bisiklet sürücüsü şahsın hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı bildirilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :MALA ZARAR VERME
Olay Özeti :
10.08.2020 günü Müşteki M.Y.(E.1995) isimli şahıs Mithatpaşa Mah. Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde park halindeki 54 DJ ** plakalı aracına çarparak zarar veren araç sürücüsünden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmesi üzerine gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZAR:
Olay Adi :KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
10.08.2020 günü Müşteki K.K.(E.2000) isimli şahıs Karabaş Mahallesinde cep telefonunu kaybettiğini telefonunun bulunarak kendisine teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti :
10.08.2020 günü Müşteki K.U.(E.1989) isimli şahıs eşi R.U.(K.1997)' nun kayıp olduğunu eşinin hayatından endişe ettiğini ve bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
10.08.2020 günü Kemalpaşa Mahallesi 387. Sokakta A.N.(K.1993) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ADS ** plaka sayılı araç ile C.H.K. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan motosikletin karıştığı kaza olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - GEYVE
Olay Adi :KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
10.08.2020 günü Müşteki E.Y.(E.1998) isimli şahıs Tepecikler Mah. Mehmet Akif Sokak üzerinde üniversite kimlik kartını kaybettiğini bildirmesi üzerine günün konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - HENDEK
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
10.08.2020 günü Yeni Mah. 2231. Sokak üzerinde S.A.(E.1996) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan elektirikli bisiklet ile bisiklet kullanan M.B.(E.2010) isimli çocuğa çarpışması neticesi meydana gelen kaza olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - KARASU
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
09.08.2020 günü Yalı Mahallesi Doğu Karadeniz Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan araç sürücüsü Şüpheli B.M.(E.1999) isimli şahsın 2.55 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SAPANCA
Olay Adi :İŞ KAZASI
Olay Özeti :
10.08.2020 günü Yeni Mahalle Şht A. Güner Ekici Caddesi üzerinde bulunan inşaatta Müşteki O.K.(E.1975) isimli şahıs sağ kolunun üstüne düşmesi sonucu yaralandığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SAPANCA
Olay Adi :İŞ KAZASI
Olay Özeti :
10.08.2020 günü Müşteki H.B.(E.1995) isimli şahıs iş yerinde makina oparatörü olarak çalıştığını, üretim alanında bulunan merdivenden düşerek yaralandığını, kimseden davacı veya şikayetçi olmmadığını beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
11.08.2020 günü Tepekum Mahallesi Meç Sokak üzerinde meydana gelen Şüpheli C.D.'ın karıştığı yaralamalı trafik kazası ile ilgili gerekli tahkikata başlanmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
Polis merkezine müracatta bulunan S.T. isimli şahıs telefonunun kayıp olduğunu beyan ederek müracatta bulunmuş tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti :
Polis Merkezi Amirliğimize gelen İ.Y., oğlu E.Y.ın kaybolduğunu beyanla müracaatta bulunmuş olup; tahkikata başlanmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
11.08.2020 günü Mithatpaşa 599.Nolu Sokak** A Blok **de meydana gelen yüksekten düşerek taksirle yaralama olayı ile iligili gerekli tahkikata başlanmıştır. Düşerek yaralanan O.K.'in hala tedavisi sürmekte olup hayati tehlikesi bulunmaktadır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
Polis Merkezi Amirliğimize gelen Ö.K. isimli şahıs cep telefonunu kaybettiğini beyan ederek müracaatta bulunmuş. Tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA - TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
11.08.2020 günü saat 11.08.2020 günü saat 08:00 sıralarında Karaman Mah. Sebahattin Zaim Bulvarı G. E. Civarı Adapazarı adresinde kaza yapan 34 AK ** plaka sayılı araç sürücüsü O.K. isimli şahsın 1.65 promil alkollü olduğu tespit edilmiş olup; konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
11.08.2020 günü saat 14.40 sıralarında K. Mah. Adapazarı adresinde meydana gelen Taksirle Yaralama Olayı ile ilgili olarak, L.M. isimli şahsın kullanmış olduğu 54 TY ** plaka sayılı kamyonla ile M.G. isimli şahsın kullanmış olduğu 55 ADZ ** plaka sayılı kamyon çarpışmış. Araç içinde bulunan G.G. ve İ.G. isimli şahıslar hafif şekilde yaralanmış. Tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
11/08/2020 günü Polis Merkezine gelerek müracaatta bulunan K.C. isimli şahıs alınan beyanında; Almanya' da ikamet ettiğini ve oradan almış olduğu ehliyetini kaybettiğini beyan etmiş. Tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
11.08.2020 günü saat 09.30 sıralarında Camili Mah. Ş. Cami Önünde Bulunan D. Y. Adapazarı adresinde meydana gelen Taksirle Yaralama Olayı ile ilgili olarak, H.G. isimli şahıs kullanmış olduğu 54 ZR** plaka sayılı aracıyla yoldan karşıdan karşıya geçmekte olan yaya R.Ö. isimli şahsa çarpmış, R.Ö. isimli şahıs hafif şekilde yaralanmıştır.

Birimi :SAKARYA - ERENLER
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
10.08.2020 günü Saat: 00.30 sıralarında Küpçüler Mahallesi Hatip Sokak üzerinde meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili olarak olayın mağduru G.C. alınan beyanında; 54BM** plaka sayılı aracın kasıtlı olarak kendisine çarparak sürüklediğini beyan etmiştir. 54BM** plaka sayılı aracı kullanan şahsın tespitine yönelik olarak çalışmalarımız devam etmektedir. Tahkikat devam etmektedir.

Birimi :SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
11.08.2020 günü saat:14:00 sıralarında Arabacıalanı Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde M.Ö. isimli şahsın sek ve idaresinde bulunan 06 BHZ ** plaka sayılı araçla, Şüpheli K.A. isimli şahsın sevk ve idaresindeki 41 LU ** plaka sayılı aracın çarpışması neticesinde meydana gelen kazada taraflar hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi :SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
K.T.B. isimli şahıs 11.08.2020 günü saat:01.48 sıralarında Kemalpaşa Mahallesi Medeniyet Bulvarı üzerinde sevk ve idaresindeki 20 AZA** plaka sayılı aracı ile seyir halinde iken trafik polisi ekiplerinin durdurduğunu alkolmetreyi üflediğinde 1.51 promil alkol çıktığını beyan etmiştir. Tahkikata başlanmıştır.

Birimi :SAKARYA - KAYNARCA
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
11.08.2020 günü saat 20:30 sıralarında Konak Mahallesi Sakarya Caddesi Y. K. Yolu kavşağında 54 VH** plaka sayılı motosiklet sürücüsü C.D. isimli şahıs motosikleti kaydırmak suretiyle kaza yapmış ve hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış. Tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SAPANCA
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
11/08/2020 günü ismi kayıtlı M.A. yönetimindeki 34 LG** plaka sayılı araç gelen Kırkpınar Hasanpaşa Mah. İstasyon Caddesinde tek taraflı kazaya yapmış. Kazada yaralanan şahıs Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiş olup; tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
12.08.2020 günü Müşteki V.K.(E.1989) isimli şahıs Maltepe Mah. Çamlı Sokak üzerinde Samsung Marka cep telefonunu kayıp ettiğini, telefonunun bulunarak kendisine teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti :
12.08.2020 günü Cumhuriyet Mahallesi Kavaklar Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan araç sürücüsü Şüpheli C.Y.(E.1991) isimli şahsın 1,63 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :MALA ZARAR VERME
Olay Özeti :
12.08.2020 günü Müşteki F.A.(E.1983) isimli şahıs aracına 54 EM ** plakalı aracın çarparak zarar verdiğini olay ile ilgili araç sürücüsünden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :İŞ KAZASI
Olay Özeti :
11.08.2020 günü O.i. E. Mahallesinde meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki R.K.(K.1970) isimli şahıs üzerine malzeme düşmesi sonucu hafif şekilde yaralandığını, tedbir amaçlı hastaneye giderek tedavi olduğunu, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını belirtmesi üzerine konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ERENLER
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti :
12.08.2020 günü Müşteki D.K.(K.1988) isimli şahıs annesi olan H.U.(K.1964)’nın kayıp olduğunu, annesinin hayatından endişe ettiğini ve bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - HENDEK
Olay Adi :KAYIP EŞYA
Olay Özeti :
slim edilmesini istediğini beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - KARAPÜRÇEK
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
12.08.2020 günü İ.B.(E.2000) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 80 AAF ** plakalı araç ile T.B.(E.1988) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 06 EY ** plakalı aracın karıştığı kazada T.B., H.B. ve F.B. isimli şahısların yaralandıkları bildirilmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - KARASU
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
11.08.2020 günü Kuzuluk Malallesi Kızılcık Caddesinde A.B.(K.1983) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 JFD ** plaka sayılı araç ile O.K.(E.1991) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 06 CAJ ** plaka sayılı aracın karıştığı kaza olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - KARASU
Olay Adi :İŞ KAZASI
Olay Özeti :
12.08.2020 günü Müşteki V.A.(E.1968) isimli şahıs Kabakoz mahallesinde bulunan işyerinde forkliftin ön tarafında bulunan demirin ayağının üzerine gelmesi sonucu hafif şekilde yaralandığını, olay ile ilgili kimseden şikayetinin olmadığını beyan etmesi üzerine konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - PAMUKOVA
Olay Adi :İŞ KAZASI
Olay Özeti :
12.08.2020 günü M.E.K.(E.1999) isimli şahıs kendisinin kargoda kurye olarak çalıştığını, E. Mahallesinde kargo dağıttığı esnada ayağının kayması sonucu yere düşerek yaralandığını olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SAPANCA
Olay Adi :İŞ KAZASI
Olay Özeti :
12.08.2020 günü Kırkpınar T. Mahallesi Şehit Cevdet Koç Caddesi üzerinde bulunan iş yerinde Müşteki E.İ.(E.1974) isimli şahıs iş yerinde yürürken ayağının takılması sonucu yere düşerek yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SÖĞÜTLÜ
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :
12.08.2020 günü Orta Mahalle Atatürk Caddesinde H.Y.(E.1975) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 AAY ** plaka sayılı araç ile İ.D.(E.1970) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 BE ** plaka sayalı Motosikletin karıştığı kazada G.Ç. isimli şahsın hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı bildirilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

13 Ağu 2020 - 17:45 Sakarya- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.247.199 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.
Anket Sakaryaspor'un yüzde 49 hissesinin satılmasını destekliyor musunuz?