Mefkure kurslarında 25 yıllık başarı geleneği bu yıl da bozulmadı

Sakaryanın çeyrek asırlık üniversite ve YKS hazırlık kurumu Mefkure Kurslarında bu yıl rekor başarı geldi. YKS'de 21 tıp ve 22 hukuk gibi yüksek kazandırma başarısı gösterdi..

Haber albümü için resme tıklayın

Sakaryamızda çeyrek asırdır eğitim veren    üniversite ve lgs sınavlarına hazırlık kurumu mefkure kurslarında bu yılda rekor başarı geldi.
21 tıp ve 22 hukukla önemli bölümlerde yüksek kazandırma başarısı gösterdi. 55 mimarlık , 11 psikoloji ve rehberlik, 124 siyasal bilgiler, 80 sağlık bölümleri, 76 fen edebiyat,  19 ilahiyat gibi bazı bölümler yanında  toplamda 640 gibi rekor sayıda öğrencisini üniversite kazandırdı.
         
 Mefkure kursları kurucusu Ahmet Sakarya ''Bu başarımızdaki etkenin   kurumsal ve yenilikçi olmamız, alanında uzman ve  deneyimli öğretmen  kadromuz, kaliteli ve bol doküman, kendimize has eğitim modelimiz ,  etkin rehberlik hizmetleri ve herkese eşit ilgi göstermemizdir' dedi  Sakarya '' Mefkure kursları olarak Yeni cami sokağında Sayısal,  Eşit Ağırlık, VIP ve LGS şubelerimizle hizmete devam etmek olup ayrıca Sakarya’da ilk kütüphane binasını hizmete sunmuş bulunmaktayız. Üniversite ve LGS sınavlarına hazırlanmak isteyen öğrencilerimizi kurslarımıza bekliyoruz.'dedi..

01 Eyl 2020 - 16:48 Sakarya/ Adapazari- Eğitim --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.041.608 kez ziyaret edildi.

Anket Aşı karşıtlarına soruyoruz? Neden aşı olmak istemiyorsunuz?