Bilirkişi raporu için bekleyen market deposunun enkazı yine alev aldı.!

Şehrin her yerinden görülebilen büyüklükteki bir yangınla kullanılamaz hale gelen Essen Marketler Zinciri'ne ait ana depoda neredeyse her 2 günde bir yeni bir yangın başlıyor

Video için play'e tıklayın

24 Ağustos'ta çıkan yangınla kül olan Essen Merketler Zinciri'ne ait ana deponun bulunduğu arsada bugün yeniden alevler yükseldi. 

Çevredeki vatandaşlar tarafından www.medyabar.com WhatsApp ihbar hattına gönderilen görüntülerde yangından arda kalan yanmış yağ ve kimyasal maddelerin nedeni bilinmeyen bir nedenle yeniden tutuştuğu görüldü. 

Videoyu ulaştıran vatandaşlar yangın sonrası halen temizlik yapılmamasına tepki gösterirken "Yanan deponun artıkları hem koku yayıyor hemde buralar sivrisinek yuvasına döndü. Yangından arda kalan ürünlerin arasında ne var bilmiyoruz ama özellikle sıcak günlerde balkona çıkmak neredeyse imkansızlaşıyor. Bununla birlikte sivrisineklerde bu yangın sonrası artış gösterdi. Bu arsadan geldiklerini sanıyoruz" dedi.

Harabeye dönen arsada çıkan yangın ihbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekiplerince söndürüldü. Gelen şikayetlerde bu yangınların her iki günde bir gerçekleştiği ve itfaiye tarafından söndürüldüğü belirtildi.

  Market yetkilileri ise yangın sonrasında enkaza bilirkişi inceleme nedeniyle müdahale edemediklerini söyleyerek 'Bilirkişi incelemesini bekliyoruz. Bu nedenle enkaza müdahale edemiyoruz, kaldıramıyoruz, Ancak bilirkişi incelemesi sonrasında enkazı kaldırabileceğiz' dedi..

10 Eyl 2020 - 13:57 Sakarya- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.141.111 kez ziyaret edildi.

Anket Aşı karşıtlarına soruyoruz? Neden aşı olmak istemiyorsunuz?