Anjiyo olan SASKİ Genel Müdürü'nün ayrılık kararı

Sakarya Su Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğüne geçen yıl atanan İlyas Demirci geride bıraktığımız hafta ortaya çıkan sağlık sorunları nedeniyle anjiyo oldu ve 2 ay rapor aldı. Demirci rapor sonrasında da görevden ayrılacak..

Sakarya Su Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğüne geçen yıl atanan Dr. İlyas Demirci ortaya çıkan sağlık sorunları nedeniyle  SASKİ'deki görevini bırakma kararı aldı.. 
 Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde geride bıraktığımız hafta yapılan anjiyo sonrasında 3 damarında tıkanma tespit edilen ve stent takılan İlyas Demirci, ortaya çıkan sağlık sorunları nedeniyle 2 ay rapor aldı..
  Rapor süresince Ankara'daki evinde dinlenecek olan Demirci'nin ortaya çıkan sağlık sorunları nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile görüşerek  rapor sonrasında görevden ayrılmak istediğini söylediği belirtiliyor..
  SASKİ Genel Müdürlüğüne  geçen yıl 29 Temmuz tarihinde  getirilen  58 yaşındaki Demirci Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği Genel Sekreter görevini yürütüyor..

15 Eyl 2020 - 23:33 - Arka Kapı --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.114.569 kez ziyaret edildi.

Anket Aşı karşıtlarına soruyoruz? Neden aşı olmak istemiyorsunuz?