Mefkûre Okulları 21 Eylül'e hazır!

İl Milli Eğitim Müdürlüğü 21 Eylül Pazartesi günü okulların açılacağını duyurdu. Yeni normalde Mefküre Okulları'da eğitim öğretime hazır hale getirildi.

+6
Haber albümü için resme tıklayın

Erenler Mefküre Okulları 21 Eylül’de başlatılacak olan yüz yüze eğitim programı için hazır hale getirildi. Covid-19 tedbirleri kapsamında bir çok önlem alan Erenler Mefküre Anaokulu, Erenler Mefküre İlkokulu, Erenler Mefküre Orta okulu ve Erenler Mefküre Lisesi yeni eğitim öğretim yılının başlamasını bekliyor. 

Sakarya'nın en çok sınav kazandıran okulların başında gelen Özel Mefküre Okulları TV264'e kapılarını açtı. Çocuklarını nasıl eğitim yapacağın okulların müdürleri ve öğretmenleri TV264'e anlattı. 

Özel Mefküre Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Eren

, "Büyük bir eğitim yerleşkemizde bulunmaktayız. Bölgemizin özel okulları arasında eğitim hizmetlerini barındıran bir kampüs alanına sahibiz. Şu ana 25 yılı aşkın eğitim öğretim çalışmalarımızla Mefküre Okullarımız Sakarya'mızın en köklü ve tercih edilen arasında yer almakta

. Pandemi döneminde zorlu bir süreç yaşıyoruz. Eğitim yerleşmemizin en temel özelliği her okulumuzun ayrı kampüs alanlarında yer alması. Bu bize büyük bir imkan ve avantaj sağlamakta. Anaokulundan liseye kadar ayrı alanlarda." açıklamalarında bulundu. 

Özel Mefküre Yönetim Kurulu üyesi Günay Yücel, "Uzaktan eğitim programımızı Mefküre Okulları olarak başladık. 21 Eylül'de anaoku ve 1.sınıflarda yüz yüze eğitime başlamış olacağız. 8 ve 12. sınıflarda da okul kursu şeklinde eğitime başlayacağız. Öncelikle bizim kampüsümüzde 100 dersliğimiz var. Hızlı internet olarak okulumuza Metro Ethernet hattını getirdik. Burada kesinti olmadan da uzaktan eğitimi de vereceğiz. Yine kendimize özgü uzaktan eğitim programı 'Mefküre Net' hazırlattık.

Kendimize ait bir programla uzaktan eğitime başlayacağız. Biz bu sene çok iyi hazırlandık. Sakarya'da bu sürece en iyi hazırlanan ilk üç okul arasına gireceğimizi düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

ANAOKULU

İLKOKUL 

ORTAOKUL

LİSE 

18 Eyl 2020 - 15:40 Sakarya/ Erenler- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.141.111 kez ziyaret edildi.





Anket Aşı karşıtlarına soruyoruz? Neden aşı olmak istemiyorsunuz?