Araç sahiplerine büyük indirim

Araç sahiplerine müjdeli haber Sakarya’nın en büyük sigorta şirketi Özada Sigorta’dan geldi.

Video için play'e tıklayın

“PRİM DESTEKLİ SİGORTA” UYGULAMASI BAŞLADI''
Tüm sigorta branşlarında faaliyet gösteren Özada Sigorta, 17 yıldır bireysel ve kurumsal sigortalılarına en düşük fiyat ve en kapsamlı teminat garantisi ile hizmet vermektedir.

Özada Sigorta Genel Müdürü Cüneyt Demir, yaptığı açıklamada pandemi koşulları nedeniyle araç kullanımının son 1 yıl içinde ciddi oranda azaldığını belirterek; "Son aylarda araç kullanımı %40 oranında düşüş gösterdi. Bu nedenle Özada Sigorta olarak ‘Prim Destekli Sigorta ‘ uygulaması başlattık. Kasko poliçelerinde %50 prim desteği ile indirim uyguluyoruz. Kasko yaptırmayı düşünen ancak yüksek fiyatlar nedeniyle yaptıramayan ya da yeni poliçesi için araştırma yapan araç sahiplerinin mutlaka prim desteğinden yararlanmasını öneriyoruz." dedi.

Özada Sigorta Genel Müdürü Cüneyt Demir, uygulamanın eylül ayı itibarıyla başladığını, kampanyadan yararlanan araç sahiplerinin pandemi koşullarında çok daha uygun primler ile kasko yaptırabileceklerini belirtti.

Sigortada poliçelerinde Koronavirüs desteklerinden yararlanmak ve tüm sigorta poliçeleri hakkında bilgi almak için,


Tel: 0264 300 1 600 Cep Tel: 0545 300 1 600 Whatsapp: 0532 673 11 34
Web :www.ozadasigorta.com
Semerciler Mah. Bosna Cad. Berkli Plaza Adapazarı Sakarya
Facebook : ozadasigortaltd Instagram : ozadasigorta

ÖZADA SİGORTA 

Özada Sigorta Türkiye’nin İlk sigorta şirketi ve 200 yıldır dünyanın en büyük sigorta şirketi Generali’nin 2019 yılı prim üretimi Türkiye birincisi ve en büyük acentesidir.

Özada Sigorta’nın Türkiye’nin ilk ve tek eğitimcilere özel online sigorta satış platformu akademikkasko.com , Yeni nesil mobil sigortacılık uygulaması DijiKasko ve Türk Re adı altında sektörel yatırımları bulunmaktadır.

01 Eki 2020 - 09:35 - Yaşam --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.778.672 kez ziyaret edildi.

Anket İlerleyen hayatınızda memleketinize (köyünüze) yerleşmek gibi bir planınız var mı?