Sakaryalılara sigorta müjdesi

Sakaryalı araç sahiplerine müjdeli haber Sakarya’nın en büyük Sigorta şirketi Özada Sigorta’dan geldi.

Video için play'e tıklayın

Tüm sigorta branşlarında faaliyet gösteren Özada Sigorta, 17 yıldır bireysel ve kurumsal sigortalılarına en düşük fiyat ve en kapsamlı teminat garantisi ile hizmet vermektedir.

Özada Sigorta Genel Müdürü Cüneyt Demir, yaptığı açıklamada Bazı Sigorta şirketlerinin Sakarya’da araç kullanan sürücülere kaza riski çok yüksek olan İstanbul , Ankara ve İzmir gibi büyük illerinde gibi kasko fiyat uyguladıklarını bu uygulamanın doğru olmadığını belitti.
Uygulama ile Sakaryalı araç sahipleri çok daha indirimli kasko primi ödeyecek.

Özada sigorta olarak çalıştığımız sigorta şirketlerinden araç plakası ne olursa olsun Sakarya’da ikamet eden araç sahiplerine özel fiyatlandırma yapıyoruz .
Sakaryalı araç sahiplerinin kaza riski yüksek şehirlerin sürücülerinden ayrıldığı için çok daha düşük primler ile kasko fırsatının olduğunu bilmesinde fayda var , Kasko yaptırmayı düşünen yada mevcut kasko poliçesi için fiyat araştırması yapan tüm araç sahipleri bu değişikler nedeniyle %50 ‘ye varan avantajlı olacaktır. dedi.

Uygulamanın detayları ve tüm sigorta poliçeleri hakkında bilgi almak için,
Özada Sigorta
Tel: 0264 300 1 600 Cep Tel.: 0 545 300 1 600 Whatsapp: 0532 673 11 34 web :ozadasigorta.com Semerciler Mah. Bosna Cad. Berkli Plaza Adapazarı Sakarya
Facebook : ozadasigortaltd Instagram : ozadasigorta

Özada Sigorta Türkiye’nin İlk sigorta şirketi ve 200 yıldır dünyanın en büyük sigorta şirketi Generali’nin 2019 yılı prim üretimi Türkiye birincisi ve en büyük acentesidir.

Özada Sigorta’nın Türkiye’nin ilk ve tek eğitimcilere özel online sigorta satış platformu akademikkasko.com , Yeni nesil mobil sigortacılık uygulaması DijiKasko ve Türk Re adı altında sektörel yatırımları bulunmaktadır.

01 Eki 2020 - 09:35 - Yaşam --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.248.113 kez ziyaret edildi.

Anket Sakarya'da en başarılı meslek odası birliği sizce hangisidir?