Serdivan'da yeni nesil yaşam!

Serdivan Kemalpaşa Mahallesinde başlayan ve içerisinde kendine ait havuzu asansörü otoparkı ve kış bahçesi bulunan 19 villalık projeyle yalnızca 2 dakikalık yolculukla şehrin tüm stresinden uzak doğayla iç içe ve harika manzaralı bir yaşama kavuşmak artık mümkün.

+10
Haber albümü için resme tıklayın

Sakarya'nın parlayan yıldızı Serdivan'da yapımına başlanılan 19 villalık proje yenilikçi ve modern bir anlayışla hayata geçiriliyor.

Site içerisinde bulunmanın güven duygusunun yanı sıra komşuluk ilişkilerinin de rahatlıkla kurulabileceği projede her eve müstakil havuz en az 2 araçlık otopark geniş teras kış bahçesi gibi avantajlar öne çıkarken kaliteli malzemeyle inşa edilen binalardaki yüksek tavan geniş ve ferah bina girişleri reflekte silikon cephe ve kendi asansörüyle büyük bir konfor sunuyor.

Yeni nesil yaşam tarzını Serdivan'ın en güvenli noktalarından filizlendiren MS Özar Yapı İnşaatın projedeki en büyük hedef ise tüm beklentileri karşılamak.

Projenin tanıtımı ve satışı ile yetkili firması Pera Gayrimenkul doğru bilgi güvenilir hizmeti ve şeffaf satış süreci ile daime yanınızda.

08 Eki 2020 - 14:57 Sakarya- Güncel

medyabar.com son bir ayda 3.360.689 kez ziyaret edildi.