Ekspertiz yaptırana 1 yıl yol yardımı

İkinci el otomobil alışverişinde çok dikkatli olmak gerekiyor. Kilometre düşürme, hasarı gizleme gibi hilelere sıkı yaptırımlar getirilse de işin uzmanından yardım almakta büyük yarar var. Bu noktada işinin ehli Ekspertiz merkezleri büyük kolaylık sağlıyor.

+11
Haber albümü için resme tıklayın

Aracın her açıdan incelenmesi, yani oto ekspertiz…

İkinci el araç alırken ekspertiz raporu çok önemli...

Sakarya, bu anlamda yeni bir firmaya kavuştu. UMRAN Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezleri Türkiye'de bulunan 53 şubelik yaygın ağına bir yenisini de Sakarya'da ekledi.

Yaklaşık 10 yıldır faaliyette olan merkezin Sakarya’daki şubesi, Yeşiltepe Mah., Orhangazi Cad., 203/1 Sakarya/Erenler'de yer alıyor. 

Tarafsız, Güvenilir ve modern makine ağıyla Sakarya'da tek

Şirket çalışanlarının teknik bilgisi, geniş makine parkuru ve dinamik yönetici kadrosu ile birlikte müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan UMRAN Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezi hem Sakaryalılar hem de il dışından gelenler için güvenin adresi olarak öne çıkıyor. 

Yapmış olduğu AR-GE çalışmaları ile sektördeki kalite anlayışını biraz daha yukarıya taşımayı hedefleyen UMRAN Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezi sahip olduğu güvenilirlik ve yüksek iş ahlakıyla dikkat çekiyor. 

Tarafsızlık, Dürüstlük, Güvenirlilik, İnsana ve çevreye saygı, Müşteri ve çalışanların mutluluğu gibi özelliklerin artık bir prensip haline geldiği UMRAN Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezi Sakarya'da ekspertiz sektörünün mihenk taşı olma yolunda en büyük aday... 

Ekspertiz yaptırana yol yardımı hediye geliyor

UMRAN Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezi'nde ekspertiz yapılan araçlar TUR - ASSIST güvencesi ile bir senelik yol yardımı da hediye olarak kazanmış oluyor. Türkiye'nin neresine gidilirse gidilsin aracın şase numarasına kayıtlı olan yol yardım paketi sizi asla yolda bırakmıyor.

Araç arızası halleri dışında benzininiz dahi bitse UMRAN YOL YARDIM HİZMETLERİ 0 850 221 50 25 numaralı telefonda bir telefon kadar yakınınızda, sizden gelebilecek talebi bekliyor.  

"İkinci elde mağduriyetin önüne geçmek için varız"

Umran Oto Ekspertiz Sakarya sahibi Fatih Yılmaz "Merkezimiz, ikinci el piyasasında yaşanan mağduriyetlerin önüne geçmek için kurulmuştur. Aynı çatı altında her marka ve model araçlara bakılabildiği, bunun için gerekli tüm teknolojiyi kullanan ve hiç durmadan ekibini güncelleyip büyüten, hiçkimsenin mağdur edilmediği, alıcı ve satıcıya eşit mesafede yaklaşıp, tamamen her iki tarafa da garanti verebilen bağımsız ve tarafsız araç ekspertiz şirketidir" dedi. 

Oto Test Check-Up Nedir?

Ekspertiz kelimesi, Fransızca kökenli "expert" kelimesinin dilimize "eksper" olarak dahil edilmesiyle ortaya çıkmış bir kavramdır. Anlam olarak kısaca ifade etmek gerekirse; "Belirli bir konuda uzmanlaşmış, teknik bilgiye sahip kişi/kurum." şeklinde belirtilir.

Oto Ekspertiz kavramı da bu kavramdan yola çıkarak meydana gelmiştir. İşinde uzman kişiler tarafından, yardımcı cihazlar ve aletler kullanılarak araç ekspertizi detaylı bir şekilde yapılır. Bu işlem sonucunda aracın tüm durumu hakkında bilgi sahibi olmuş olursunuz.

Oto Ekspertiz Ne İşe Yarar?

Ekspertiz işlemi sonucunda tüm detayları ile birlikte aracın durumu hakkında bilgiler toplanır. Bu bilgiler işlerinde profesyonel, uzman kadromuz tarafından, bağımsız ve tarafsız bir şekilde yorumlanır ve rapor haline getirilir.

Bu raporda aracın anlık durumu hakkında detaylı bilgilendirmeler, yönlendirmeler mevcuttur. Araç Ekspertiz işlemi bir Oto Check-Up işlemidir. Aracı detaylı olarak görür ve tanırsınız. Bu sayede yapmanız gereken önemli işlemleri bilir, bir çok maddi ve manevi kayıplardan kendinizi korumuş olursunuz.

Neden Ekspertiz Yaptırmalıyım?

Araç alım - satım işlemlerinde sıklıkla tercih edilen Oto Expertiz işlemini yaptırmak büyük bir öneme sahiptir. İlan sayfalarında rahatlıkla görülebileceği üzere, çoğu araçta "hatasız, boyasız, kazasız" gibi ifadelere sıklıkla yer verilmektedir. Bunların detayını ve doğruluğunu öğrenmek için En İyi Oto Expertiz hizmetinden yararlanmalısınız.

İkinci el araç alım işlemleri sırasında çok daha farklı akıl oyunları da yapıldığı zamanlar oluyor. Dikkat edilmesi gereken nokta ise, ekspertiz hizmetinin öneminin farkına varmak ve kendinizi garantiye alarak size TSE-HYB Belgeli, Garantili, Kaşeli, İmzalı resmi bir ekspertiz raporu sunan Ekspertiz Merkezlerimize aracınızı getirmenizdir.

Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır?

Bir aracı satın almaya karar verdikten sonra ilk yapacağınız işlem detaylı oto ekspertiz hizmeti almak olmalıdır. En uygun fiyatlı oto ekspertiz işlemi için ekspertiz merkezlerimize gelebilirsiniz. Ekonomik Oto Ekspertiz paketlerimizin içerisinde; aracın detaylı oto ekspertizini yapmak, bütün problemlerini en ince ayrıntısına kadar incelemek ve bildirmek gibi bir çok önemli detay yer almaktadır.

Bu sayede satın alacağınız araç hakkında detaylı bilgiye sahip olur, tasarrufunuzu ve pazarlığınızı buna göre yaparsınız. İşlem sonucunda da, bir çok yükten kurtulur; kendinizi garantiye alır, içiniz rahat bir şekilde ticaretinizi gerçekleştirirsiniz.

Araç Expertiz merkezlerimizde tüm kontroller bir çok teknolojik cihazla yapılmakta olup, elektronik ortamda, ustaların yönlendirmeleriyle yorumlanır. Test süreçlerimiz aşama aşama ilerlemektedir.

Oto Expertiz işleminde araç öncelikle yanal kayma, fren, el freni, süspansiyon testlerine tabi tutulur. Bu işlemlerin ardından mekanik kontroller sırasıyla gerçekleştirilmeye başlanır ve boya, değişen durumu da kontrol edilmeye başlanır. Aynı anda kaporta ve mekanik kontrolleri yapılan araçla alanında uzman en az 5 personel bakmaktadır. Bu sırada yardımcı personeller tarafından lastik diş derinlikleri, basınçları, araç iç kontrolleri, aydınlatma lambaları ve diğer tüm ince detaylar incelenir.

İşlemler tamamlandığında araç lift yardımıyla kaldırılır ve alt kontrolleri sağlanır. Tüm detaylarıyla oto ekspertiz işlemi burada tamamlandığında, test cihazları araca bağlanarak elektronik ortamda aracın beyinleri kontrol edilir ve varsa arızalar tespit edilir.

İşlem sonucunda ortaya çıkan bilgiler doğrultusunda araç Dyno testine alınır ve motor gücü, beygir gücü gibi tüm performans değerleri burada ölçülür. Aracın genel durumu, performansı, şanzıman hakkında bilgileri ve diğer detayları bu işlem sırasında tespit edilir.

31 Eki 2020 - 17:00 Sakarya/ Erenler- Teknoloji --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.327.126 kez ziyaret edildi.

Anket Sakarya'da en başarılı meslek odası birliği sizce hangisidir?