51 metrekare için 780 bin TL'ye ihaleye çıkılıyor!

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde ki 10 hastanede bulunan yiyecek ve içecek otomat alanlarını 3 yıllığına yaklaşık 780 bin TL Muhammen bedel ile kiraya veriyor.

Haber albümü için resme tıklayın

İşte Sağlık Müdürlüğü'nün ilan ettiği o ihale ve şartları...

Müdürlüğümüze bağlı 10 Sağlık Tesisimizin 51 m2 kısımlarının İçecek ve Yiyecek Otomatları İçin Kiraya Verilmesi İhalesine katılabilmek için, isteklilerin;
1) Muhtarlıktan veya Nüfus Müdürlüğünden onaylı ikametgâh belgesini,
2) Gerçek Kişilerin T.C Kimlik Numaralı Nüfus Cüzdan Fotokopileri (Gerçek kişilerin katılımında kesinlikle vekâlet ile ihaleye katılamaz, gerçek kişinin kendisi ihaleye katılmak zorundadır.) .) Esnaf ve Sanatkârlar Odasından ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış Sicil Tasdiknamesi veya Gazetesi,
3) Tüzel Kişilerin ise Vergi kimlik numarası veya Vergi Levhası Fotokopilerini,
4) Geçici teminatı yatırdıklarına dair makbuz veya Bankalardan alınacak süresiz Geçici Teminat Mektubu (Teminatı nakit yatıracak olan isteklilerin ihale saatinden önce Sakarya Halk Bankası Adapazarı şubesindeki, TR47 0001 2009 5850 0005 0001 78  IBAN nolu hesaba yatırmaları şarttır.)
5) Şartnamenin satın alındığına dair makbuz.
6) Tüzel kişilerinin yukarıda belirtilen şartlardan ayrı olarak İdare Merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret veya Sanayi Odasından  ihalenin, yapıldığı yıl içinde alınmış Sicil Kayıt Belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş imza sirkülerinin veya noter onaylı vekâletname ve vekâletnameye ait imza beyannamesi,
7) İsteklilerin iş deneyim belgesi olarak,  ihale ilk ilan tarihinden itibaren geriye doğru son 5 (Beş) yıl içinde kesintisiz 1 yıllık süre ile otomat kiralama veya kantin alanı işletme işini  sözleşmeli olarak yaptığına dair (sözleşme imzaladığı kurumdan alınan belge veya sözleşme nüshası)  belgeyi resmi kamu kurumlan veya özel sektörden alarak vermeleri gerekir.
8) İlgili Oda veya mesleki kuruluş gibi kurumlardan alınmış Oda Kayıt Belgesi (Otomat veya Kantin İşletmeciliği) veya Resmi Kurum ve Kuruluşlardan alınmış Otomat veya Kantin işletmeciliği vb. belgesini vermeleri gerekir
9) Sabıka kaydı. (Yüz Kızartıcı suçtan hüküm giymemiş olmak, Taksirli suçlar ile tescil edilmiş hükümler hariç olmak üzere hapis veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla kasıt ve nitelik zimmet, irtikâp, rüşvet, dolandırıcılık, sahtecilik, dolaylı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref haysiyet kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlarda fesat karıştırma, devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunanlar ve kamu haklarından yoksun bırakılanlar,  terör örgütlerine iltibas ve iltisakı olanlar.)
10 )2886 sayılı Devlet İhale Kanununa göre yapılacak olan ihalelere girmekten yasaklı olmamak. (EKAP tan İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından kontrol edilecektir.)
11) 2886 sayılı kanunun Komisyonların ihaleyi yapıp yapmamakta serbest olması başlıklı 29.maddesine istinaden; ‘Komisyonlar gerekçesini belirtmek suretiyle ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir’.
12)  İhaleye katılacak olanların 100,00.-TL. Şartname ücretini yatırmaları zorunludur.
             2886 SAYILI YASANIN 17.ve18 maddesi gereği İLANEN DUYURULUR.

14 Eki 2020 - 11:11 - Güncel

medyabar.com son bir ayda 3.411.132 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.

03

Osman - Bu iş yüzde yüz karlı!! çünkü para atıyorum karşılığında hiç bir şey alamıyorum.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 15 Ekim 11:07
02

Hakki - SONRA VATANDAŞ 2 LİRALIK PİSKÜVETE 1O LİRA ÖDER.AMA OLSUN

Yanıtla . 3Beğen . 2Beğenme 14 Ekim 17:21