Şehrin yeni prestij bölgesi ile tanışın

Yeni nesil prestijli yaşam projelerinin mimarı Remley Grup, Serdivan’da tüm şehre hakim 40.000m² alanda, yaşam standartlarını yepyeni bir seviyeye taşıyan 5 yeni projeden oluşan R-Zone bölgesiyle şehrin siluetini değiştirmeye hazırlanıyor.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

R-Zone bölgesinin ilk projesi olarak geçtiğimiz günlerde lansmanı yapılan “Remley Yaşam” villalarının, bir aylık süreçte %70 oranında satışının tamamlanması, Sakaryalıların bölgeye ve nitelikli projelere olan ilgisini kanıtlar nitelikte.

Etaplar halinde sunulacak olan R-Zone bölgesinde tüm projeleri birbirine bağlayan en önemli değerler, R-Zone sakinlerinin özel dış alan ve bahçelerine sahip yaşam alanları ile yüksek standartları arayan ailelerin bir araya geldiği güvenli ve kaliteli yeni nesil mahalle anlayışı.

10 yıldır hizmet ettiği Serdivan’a üst düzey mimari eserler kazandırmayı amaçlayan Remley Grup, R-Zone için düzenlediği mimari yarışma ile Serdivan’ı Türkiye’nin prestijli yaşam bölgelerinden biri haline getirmeyi amaçlıyor. Kazanan tasarımın R-Zone’da hayata geçirileceği bu yarışma ile Türkiye’nin en ünlü mimari ofislerinin tasarımları Serdivan’da hayat bulacak.

Remley Grup’un R-Zone bölgesi ve bölgenin ilk etabı olan ‘Remley Yaşam’ villaları hakkında detaylı bilgiyi, Remley Grup’un websitesinden edinebilirsiniz.

(Website yazısı www.remleygrup.com adresinde yönlendirir.)

 

21 Kas 2020 - 21:13 - Yaşam --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.459.699 kez ziyaret edildi.

Anket Olağanüstü kongre kararı alan Sakaryaspor'da kongre yapılsın mı?