Aziz Duran için taziye mesajları

Eski Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirmesi sonrası taziye mesajları yayınlandı..

Büyütmek için resme tıklayın

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Vali Çetin Oktay Kaldırım, AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ve ilçelerin belediye başkanları sosyal medya hesaplarından taziye mesajı yayımladı.

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım: Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Aziz Duran’a yüce Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz: Aziz Duran başkanımız, zor bir zamanda (1994) Belediye Başkanı oldu. Depremle yerle bir olmuş şehri ayakta tutmaya çalıştı. Meşakkatli ve çetin süreçlere rağmen kalıcı, faydalı, verimli ve güzel eserler bırakmayı başardı. Eserleriyle halkımızın gönlünde hep var olacak inşallah”

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce: Tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Sakarya Büyükşehir Belediyesi eski başkanlarından Aziz Duran'a Allah'tan rahmet, sevenlerine sabırlar diliyorum. Hepimizin başı sağ olsun.

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu: Çok üzgünüz.. İcraatları ile dünümüz ve bugünümüze imzası olan, Adapazarı Belediyemizin ve Büyükşehir Belediyemizin eski başkanı Aziz Duran ağabeyimizi dâr-ı bekaya uğurlayacağız. Rabbim cennetiyle cemâliyle müşerref kılsın, sevenlerine sabır ihsan eylesin. Başımız sağolsun.

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar: Sakarya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanımız, değerli büyüğümüz, Aziz Duran’ın vefatı hepimizi derinden üzdü. Rabbim rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Ailesine, sevenlerine sabır versin. Başımız sağolsun.

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç: Bir süredir Covid 19 tedavisi gören Sakarya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanlarından Aziz Duran abimizin vefat haberini üzüntüyle öğrendim. Allah rahmet eylesin... Mekânı cennet olsun.”

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu: Şehrimize büyük hizmetleri bulunan Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı değerli büyüğümüz Sn.Aziz Duran’ın vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever: Önceki Dönem Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Aziz Duran’ın tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiğini derin bir teessürle öğrendik. Başkanımıza yüce Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Başımız sağ olsun. Mekanı cennet olsun inşallah.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ: Kendisi Satso genel sekreterliği görevindede bulunmuş, camiamıza önemli hizmetleri olmuştu.

Eski Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu: İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn Büyükşehir Belediye Başkanı olarak şehrimize önemli hizmetleri olmuş Aziz Duran’ı kaybettik. Çok üzgünüz. Eserleriyle halkımızın gönlünde var olacaktır. Rabbim mekanını cennet eylesin. Ailesine sabırlar versin. Hepimizin başı sağ olsun

İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan: “ Covid-19 nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden değerli büyüğüm, Sakarya Büyükşehir eski Belediye Başkanı Sn. Aziz Duran’ın vefatını teessürle öğrendim. Merhum Başkanımıza yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabırlar diliyorum.”
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Sakarya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanımız, değerli büyüğümüz, Aziz Duran’ın vefatı hepimizi derinden üzdü. Rabbim rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Ailesine, sevenlerine sabır versin. Başımız sağ olsun.”

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu: Büyükşehir Belediye Başkanı olarak şehrimize önemli hizmetlerde bulunmuş olan Aziz Duran’ın vefat haberini büyük bir teessürle öğrenmiş bulunmaktayım. Cenab-ı Hak mekanını cennet eylesin. Ailesine ve tüm sevenlerine sabırlar versin.

SESOB Başkanı Hasan Alişan: 15 yıllık önemli süreçte sakaryanın sorunlarını çözümünde ki gayreti azınmayacak kadar çoktur.Kendileriyle berabar çalışma fırsatını da elde ettim allah rahmet eylesin başta ailesi olmak üzere tüm Sakaryanın ve sevenlerinin başı sağolsun .

MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar: "Uzun yıllar Adapazarı Belediye Başkanı ve İlk Büyükşehir Belediye Başkanı olarak şehrimize hizmet etmiş olan Aziz Duran beyefendinin vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Merhum Belediye Başkanımıza Allah’tan rahmet, geride kalan ailesine sabır ve baş sağlığı diliyorum."

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "15 yıl boyunca masum Anadolu'nun saf çocuğu Sakarya’nın Büyükşehir Belediye Başkanlığını yapan kıymetli dostum Aziz Duran Hakk’a yürüdü. Hizmetleri kendisi için sadaka-i cariye olur İnşallah. Yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet, makamı âlî olsun."

Sakarya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Zeki Toçoğlu: İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn Büyükşehir Belediye Başkanı olarak şehrimize önemli hizmetleri olmuş Aziz Duran’ı kaybettik. Çok üzgünüz. Eserleriyle halkımızın gönlünde var olacaktır. Rabbim mekanını cennet eylesin. Ailesine sabırlar versin. Hepimizin başı sağ olsun

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, "Kıymetli dostum, dava arkadaşım Aziz Duran beyefendi emanetini sahibine teslim etmiş. Birlikte güzel hizmetler yaptık. Gayretine, samimiyetine, dava adamlığına hüsn-ü şehadet ederiz. Ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Rüstem Keleş, "“Biz Allah içiniz ve elbette yine O’na döneceğiz” Ağabeyim, dava arkadaşım ve başkanım Aziz Duran vefat etti. Hüzünlüyüm. Sakarya’mıza yaptığı hizmetler ve özellikle SAKVA’ya verdiği destek O’nun en büyük şahidi olacaktır. Rabbimizin sonsuz rahmetine emanet ol başkanım.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ: Sakarya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı ve SATSO Geçmiş Dönem Genel Sekreteri Sn. Aziz Duran'a Allah'tan rahmet ailesine yakınlarına ve Sakaryalılara başsağlığı dilerim.

Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, "Beraber yol yürüdüğümüz, iyiliğine ve güzelliğine şahitlik ettiğimiz değerli büyüğümüz eski Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Aziz Duran'ın vefatı bizi derinden üzdü. Merhum Aziz ağabeye Cenab-ı Allah'tan rahmet, ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyorum Mekânı cennet olsun"

Adapazarı eski Belediye Başkanı Erkal Etçioğlu, "1993-1996 yılları arasında Agdaş ve belediye bünyesinde birlikte çalıştığım Adapazarı ve SSB eski Başkanlarından Sayın Aziz Duran’ın vefat haberini üzüntüyle öğrendim. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Yakınlarına başsağlığı diliyorum."

AK Parti MKYK Üyesi Mustafa Ataş, "Sakarya eski Belediye Başkanımız (1994) Aziz Duran ağabeyimizin vefatını derin bir üzüntü içinde öğrendim. Allah rahmeti ile muamele eylesin,Mekanı cennet olsun. Ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Başımız sağolsun.

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, "Sakaryamızın önceki dönem Belediye Başkanlarından değerli Ağabeyimiz Aziz Duran’a Allah'tan rahmet, sevenlerine baş sağlığı diliyorum. Başımız sağ olsun. Mekanı cennet olsun."

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, "1994’ te başlayan “ Hizmet Belediyeciliğinin “ önderlerinden, Sakarya eski Belediye Başkanımız Aziz DURAN ağabeyimize Rabbim rahmet etsin. Mekanı cennet olsun. İnşallah Ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum."

SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, "Şehrimizin büyük emektarlarından Aziz Duran Rahmet-i Rahmân'a kavuştu. Allah'tan rahmet diliyorum. Sakarya'nın başı sağ olsun. 1994'ten itibaren üç dönem Adapazarı ve Sakarya BŞ Belediyesi başkanlıklarını deruhte etti Geriye güzel hizmetler bıraktı Mekânı cennet olsun"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıerolu, "Sakarya Büyükşehir Eski Belediye Başkanımız Sayın Aziz Duran'a Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum Mekânı cennet olsun."

Saadet Partisi GİK Üyesi Mustafa Tuncer, "1994 Yılı Adapazarı belediye seçimleri için Refah Partisi bayrakları asıyorduk direklere.Oy verecek yaşta değil ama gönül verecek çağda idik. Aziz Duran beye Allah Rahmet eylesin. Tüm ailesine sabırlar dilerim.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, "Sakarya Büyükşehir Eski Belediye Başkanımız Sayın Aziz Duran'a Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum Mekânı cennet olsun."

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, "Sakarya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Aziz Duran’ın vefat haberini büyük bir teessür ile öğrenmiş bulunmaktayım. Başkanımıza Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanı cennet, makamı âli olsun."

20.Dönem Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, "Sakarya’ya hizmetleriyle unutulmaz ve eskimez Belediye Başkanlarımızdan, Dava ve Gönül İnsanı Aziz Duran kardeşimize Allah rahmet etsin Makamını sevenleriyle Cennet eylesin! Elfatiha"

DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, "Sayın Aziz Duran’ın vefat haberini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Merhuma rahmet, sevenlerine sabır diliyorum. Başımız sağolsun.

SUBÜ Rektörü Dr. Mehmet Sarıbıyık, "Sakarya Büyükşehir Belediyesi eski başkanlarımızdan Aziz Duran’ın vefat haberini üzüntüyle öğrendim. Şehrimize zor günlerde güzel hizmetleri geçmiş kıymetli bir insandı. Rabbim mekanını cennet eylesin. Geride kalanlara sabırlar dilerim..."

# AZİZ DURAN HAYATINI KAYBETTİ! İLE İLİŞKİLİ:

22 Kas 2020 - 14:17 Sakarya/ Adapazari- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.436.528 kez ziyaret edildi.Manzaralı,Havuzlu,Eşyalı ve Kiracılı 1+1 Daire

EN ÇOK TALEP GÖREN SİTELERDEN 1+1 850 TL NET KİRA GETİRİLİ SATILIK DAİRE DAİRE ÖZELLİKLERİ >1+1 50 m2 >Eşyalı , Doğalgaz Kombi mevcut >1 yıllık...

0(264) 273 54 50 MARS GAYRİ̇MENKUL

SERDİVAN'DA SATILIK TRİPLEKS

220 M2 arsa üzerine temel 85 m2 3 kat tripleks bahçe içi müstakil konut. Granit yerden ısıtma 4+1 bağımsız mutfak 2 banyo, ayrı giyinme odası, kiler,...

TURSAT GAYRİMENKUL

ERENLER'DE SATILIK TRİPLEKS

Erenler Bağlar Mahallesi Gökay Villaları Sitesi'nde 170 m2, 4 + 1 tripleks. 2 banyo, her katta tuvalet. Bahçeler bağımsız. Kendine ait garajlı, doğal...

TURSAT GAYRİMENKUL

GÖL MANZARALI ARSA

Sapanca İlmiye Mahallesi'nde 10+10 imarlı 6 dönüm arsa 4 milyon TL.

TURSAT GAYRİMENKUL

INFINITE CONCEPT

‘Enerjiniz güneşten, daireniz bizden’ sloganıyla yapılan INFINITE CONCEPT Serdivan, iki alışveriş merkezi arasında 25 bin m2 alanda 36 daireden oluşan...

TURSAT GAYRİMENKUL

Tekeler Mahallesi'nde Satılık dubleks

Tekeler Mahallesi’nde Boğaziçi Koleji karşısında site içi 138 m2 3+1 dubleks. Amerikan mutfak, 2 tuvalet, bir banyo. Önünde kendine ait bahçe.

TURSAT GAYRİMENKUL

Adapazarı merkez satılık bina

Adapazarı Orta Mahalle Mahmud’un fırınının arkasında 3 artı teras katı olan bina komple satılık. 160 m2 arsa üzerinde her katı 98 m2 olan 2+1 daireler...

TURSAT GAYRİMENKUL

Sapanca'da satılık daire

Sapanca merkezde sahile yürüme mesafesinde 3+1 daire satılık. 117 m2 iskanı alınmış sıfır daire 375.000TL.

TURSAT GAYRİMENKUL

INFINITE CONCEPT

‘Enerjiniz güneşten, daireniz bizden’ sloganıyla yapılan INFINITE CONCEPT Serdivan, iki alışveriş merkezi arasında 25 bin m2 alanda 36 daireden oluşan...

TURSAT GAYRİMENKUL

Akyüz Gold Serdivan

Serdivan’da iki AVM arasında merkeze yakın mesafede konumlanmış 18 daire, iki ana giriş ile birlikte site içerisinde yeraltı otoparkına sahip rezidans...

0530 6553183 TURSAT GAYRİMENKUL


Anket Olaganüstü kongre kararı alan Sakaryaspor'da sizce başkan kim olsun?