İş arayanlara müjde! O firma 50 personel alımı yapacak...

Koronavirüse yönelik gerekli tüm tedbirleri alarak üretimine ara vermeden devam eden Federal Elektrik firması üretim ve ihracat hedeflerindeki artış ile birlikte işgücünü desteklemek için önümüzdeki günlerde 50 kişiye daha istihdam sağlayacağını açıkladı.

Haber albümü için resme tıklayın

Arifiye Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firma, montaj bölümünde çalışmak üzere tecrübeli veya tecrübesiz lise mezunu adayları bünyesine katmak istiyor.

Firma iş başvurularını kariyer.net üzerinden yapacak.

İŞ BAŞVURUSU AŞAĞIDAKİ LİNK ÜZERİNDEN YAPILMAKTADIR

https://bit.ly/3nEGQz6


Federal Elektrik İnsan Kaynakları Sorumlusu: “Korona döneminde olduğumuz için insanlar en çok ne tedbir alındığını merak ediyorlar. O nedenle bu konuya değinmek istiyorum. Korona başladığından beri detaylı hijyen ve sosyal mesafe kurallarını uygulayarak üretime devam ediyoruz. Önlemler arasında; girişte ateş kontrolü ve şüpheli bir vaka olması durumunda içeri alınmaması, 1.5m sosyal mesafe kuralı, temizlik görevlilerinin arttırılması, servislerde tek kişilik oturma düzeni, yemekhanede yoğunluğun olmaması için saat bazında ayarlama yapılması gibi birçok tedbir yer alıyor.
Federal Elektrik olarak Ülkemize ve Sakarya’mıza katkı sağlamaya devam ediyoruz. Üretim hedeflerimizi arttırmamıza katkı sağlayacak çalışma arkadaşlarımızı aramızda görmek istiyoruz' ifadelerini kullandı.

23 Kas 2020 - 16:14 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.377.497 kez ziyaret edildi.

Anket Koronavirüs aşısı olacak mısınız?