Almanca biliyorsanız bu haber tam size göre!

İlk kez Sakarya'da kurulduktan sonra bir çok ilde açtığı ofisleri ile bölgenin en güçlü çağrı merkezi haline gelen TeleTek Medya, Almanca bilen yeni çalışma arkadaşları arıyor...

Adapazarı, İzmit, Ankara, Zonguldak Merkez, Kdz.Ereğli ve Samsun ofislerimizde görevlendirilmek üzere iyi derecede Almanca bilen bay bayan takım arkadaşları aramaktayız.

Dolgun maaş + Yüksek Prim Başvurular İçin Her Gün 10.00 - 20.00 arası 0 262 270 02 02 - 0539 202 10 01 telefonu arayarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz...

Yada dilerseniz TeleTek Medya Online Başvuru ile bilgilerinizi bırakır bizim siz aramamızı tercih edebilirsiniz. 

ONLİNE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Biz Kimiz?


TeleTek Medya 2011 yılında Sakarya şehrinde Çağrı merkezi alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

2011 yılından beri, %100 bağımsız sermayemizle, süreç ve karar alma yönetiminde hızlı ve sonuç odaklı anlayışa sahip, yüksek düzeyde eğitim ve deneyim sahibi takımımızla, değer kattıklarımızın başarı hikayelerinde pay sahibi olabilmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

TeleTek Medya kurulduğu günden bugüne, Almanya'nın kendi alanında en önemli markaları ile işbirliği yapmayı, onlara verdiği hizmetler ile kalitelerine, vizyonlarına ve hedeflerine, ölçülebilir değerler katmayı kendine ilke edinmiştir. Bilgi güvenliğini, yüksek teknoloji santral, ses kayıt ve raporlama çözümlerini, yüksek kalite insan kaynağı ve yönetim sistemlerini markasının bölünmez parçaları olarak kabul etmiş, kendisi ve müşterileri için daha iyisine sahip olmak adına yatırım yapmaktan kaçınmamıştır ve bu anlayışından hiç bir zaman vazgeçmeyecektir.

Müşteri odaklı verdiğimiz profesyonel hizmetler sayesinde, TeleTek Medya, Kocaeli, Sakarya ,Ankara, Zonguldak ve Ereğli, Samsun lokasyonlarında ekibi ile müşterilerine katma değerli çağrı merkezi hizmetleri sunmaktadır. TeleTek Medya, müşterilerini her daim memnun etmek için yaptığı çalışmalarının ödülünü, önemli markaların tercihi olmakla almıştır ve almaktadır. TeleTek Medya, Türkiye’nin Genç, Yenilikçi, Renkli ve Zeki çağrı merkezi olarak imzasını attığı projelerle müşterilerine katmadeğer yaratmaya ve müşterilerinin vazgeçilmez bir iş ortağı olmak için aralıksız çalışmaya ve katma değer üretmeye devam edecektir.

16 Ara 2020 - 09:00 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.077.915 kez ziyaret edildi.

Anket Sakarya'ya hayvanat bahçesi yapılsın mı yapılmasın mı?