Yavuz "AK Parti demokrat bir partidir"

AK Parti 7nci Olağan Sakarya İl Kongresinde seçilen İl Yönetim Kurulu Üyeleri ilk toplantısını Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un katılımıyla yaptı.

Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz katılımıyla Adapazarı Orhangazi Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya İl Yönetiminin yanı sıra İl Disiplin Kurulu Üyeleri ve Demokrasi Hakem Kurulu Üyeleri de katıldı. Toplantıda yeni il yöneticileri birbirleriyle tanıştı.

AK Partinin dört temel özelliği olduğunu dile getiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Bu özellikten biri olmazsa AK Parti ve dava hareketinde eksiklikler ortaya çıkar. Birincisi AK Parti demokrat bir partidir. Bunlarda öncelik sıralaması yapmıyorum yan yana koyuyorum. Bu memlekette millet iradesinden başka hiçbir iradeye Eyvallah demez. Milletin oyuyla seçilene sonuna kadar saygı gösterir. Milletin iktidarını milletin en önemli tercihi olarak görür ve o tercihe sonuna kadar saygı gösterir. Bizimle diğerleri arasındaki fark da budur.

Ali İhsan Yavuz reformculuğun AK Partinin ikinci özelliği olduğunu siyaset ve ekonomi alanında her dönem reformlara imza attıklarını kaydederek "AK Partinin hem ülke içindeki hem de küresel ölçekteki sıkıntılardan reform iradesiyle çıktığını belirterek Şimdi de pandemi şartları sonrasında oluşan Türkiye ve dünyanın şartlarında ortaya çıkan yeni durumdan Türkiyenin güçlü çıkması için her türlü hazırlıklar yapıldı. Yakında Cumhurbaşkanımız bunu ayrıntılarıyla kamuoyu ile paylaşacak. Siyasi hukuki ve ekonomik reform süreçlerini gerçekleştireceğiz" dedi.

Yerli ve milli olmanın AK Partinin üçüncü özelliği olduğunu savunma sanayisinde mesafe kat edildiğini Türkiyenin S-400 hava savunma sistemine sahip olduğunu dile getiren Yavuz asıl rahatsızlığın S-400lerden ziyade Türkiyenin yakın zamanda bu sistemleri üretebilecek hale gelmesi olduğunu aktardı.

Yavuz "AK Partinin Türkiye partisi olduğunu ve bunun da dördüncü özellikleri olduğunu anlatarak sözlerini şöyle sürdürdü: AK Parti milletin partisidir. AK Parti bir sınıfın zümrenin bir coğrafi bölgenin bir kesimin partisi değil Türkiyedeki 83 milyon vatandaşımızın partisidir. Hatta dünya mazlumlarının mağdurlarının partisidir. Bizim kitabımızda insanları doğulu-batılı Türk-Kürt başörtülü-baş açık şehirliler-köylüler diye ayırt etmek yazmaz. Bizim kitabımızda 83 milyonun hepsi kardeştir arkadaştır aynı milletin fertleridir. Bütün yurttaşlarımız eşit ve özgürdür. Bizim partimizde makam ve mevkiinin hiç bir önemi yoktur. Genel Başkanımızdan mahalle başkanımıza kadar her kademe aynı görev sorumluğunu taşımaktadır. Ben bugüne kadar davamızda ve partimizde görev yapan katkıda ve hizmette bulunan tüm kardeşlerime en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Teşkilatlar olarak amacımız halkımıza hizmetin en iyisini en doğru şekilde sunmaktır. Toplantı vesilesiyle sizleri de tebrik ediyor yeni dönemde yapacağınız çalışmalarda başarılar diliyorum" dedi.

İŞTE AK PARTI SAKARYA İL YÖNETIM KURULU ÜYELERI:

AHMET FAZLIOĞLU 1972 yılında Trabzonda doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Sakaryada tamamladı. Nakliye sigorta iklimlendirme sistemleri gibi muhtelif ürün ve hizmetler üzerine faaliyet gösteren işletmede ticari hayatına başlayan Fazlıoğlu Adalı Çelik şirketi kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı olarak ticari hayatına devam etmektedir.

AYŞE KAHRAMAN 1969 yılında Karabükte doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Karabükte tamamladı. Birçok farklı firmada muhasebe müdürü olarak mesleğini icra etti. AK Partide çeşitli kademelerde görev aldı. Evli ve iki çocuk annesidir.

BERRIN YILMAZER 1969 yılında Sapancada doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Sapancada tamamladı. Turizm alanında ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan Yılmazer TÜRSAB Doğu Marmara Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmaktadır.

CENGIZ BAKAN 1970 yılında Karasuda doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Sakaryada tamamladı. Erenler Atatürk sanayi sitesinde otomotiv yedek parça alanında ticari faaliyetlerine devam etmektedir. AK Parti Karasu İlçe teşkilatında çeşitli kademelerde görev aldı. Evli ve üç çocuk babasıdır.

CEVAT ÖZBAY 1959 yılında Sakaryada doğdu. İlk ve orta öğretim eğitimlerini Sakaryada tamamladı. Geçmiş dönemlerde AK Parti İl Yönetiminde görev aldı. Çiftçilik mesleğini icra eden Özbay evli ve iki çocuk babasıdır.

EKREM DURAN 1982 yılında Adapazarında doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Adapazarında tamamladı. Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 13 yıldır Sakaryada avukatlık yapmakta olan Duran Arabuluculuk ve İş Hukuku uzmanlık eğitimi alarak Uzman Arabulucu olarak çalışmaktadır. AK Partide İl Başkan Yardımcılıkları görevlerinde bulundu. Evli ve iki çocuk babasıdır.

ERKUT AŞOĞLU 1959 yılında Adapazarında doğdu. İlk orta lise ve üniversite öğrenimini Adapazarında aile işletmelerinde de görev yaparak tamamladı. Aile iştigali olan Konfeksiyon ve İnşaat sektöründe Gayrimenkul Geliştirme Mümessillik ve Dış Ticaret faaliyetleri yürüttü. İTÜ Sakarya Müh. Fakültesinden Makina Mühendisi olarak mezun olan Aşoğlu ardından eğitim amacıyla ABDde bulundu. Türkiyede ve ABDde birçok STK da yöneticilik yaptı kuruluşunda görev aldı. 1994 yılında RP den Meclis üyesi Belediye Bşk. Yrd. olarak aktif siyasi görev üstlendi. 2015 yılından beri İl Yönetiminde Başkan yardımcılıkları görevi yürüten Aşoğlu evli ve iki çocuk babasıdır.

ENIS AKSOY 1978 yılında Gölcükte doğdu. 1994te Adapazarı İmam Hatip Lisesinden 2005te A.Ü. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun oldu. 1997-2001 yılları arasında çeşitli yerel ve ulusal radyolarda sunucu-spiker olarak çalıştı. 2001-2010 yılları arasında reklam ajanslarında sanat yönetmenliği yaptı. Şu anda uluslararası stok ajanslara illüstratör olarak içerik üreten şirkette yönetici olarak ticari hayatına devam etmektedir.

ENVER TOK 1970 yılında Serdivanda doğdu. İlk orta ve lise öğrenimimi Sakaryada tamamladı. Daha sonra İstanbul Üniversitesi işletme bölümünden mezun oldu. AK Partide İl Başkan Yardımcılıkları görevlerinde bulundu. 1999 yılında Serdivanda teknik hırdavat ve inşaat malzemeleri üzerine bir şirkette ticari hayatına devam etmekte olan Tok evli ve dört çocuk babasıdır.

EMRE TAN 1989 yılında Serdivanda doğmuştur.  İşletme Fakültesi Mezunu olan Tan Sigorta acenteliği yapmaktadır. Ada Ak-Tan Sigorta Paix Travel Tan Otomotiv gibi firmaların kurucusudur. Sasader Yönetim Kurulu Başkanlığı SakaryaGiad Yönetim Kurulu Sayman Üyeliği ve ETD Kurucu icra kurulu üyelik görevlerine aktif olarak devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

ENES AKCAN 1980 yılında Sakaryada doğdu. Kocaeli Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olan Akcan 2002 yılından bu yana hazır giyim mağazacılık alanında ve gayrimenkul sektörlerinde ticari faaliyetlerine devam etmektedir. 2015 yılında SakaryaGİAD kurucu üyeliği 2018 yılından itibaren SATSO Meclis üyeliği görevini sürdürmektedir. Akcan evli ve iki çocuk babasıdır.

FATIH BALKANCI 1992 yılında Sakaryada doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Sakaryada tamamladı. Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. İstanbul Barosundan avukatlık ruhsatını teslim alan Balkancı Sakaryada mesleki faaliyetlerine devam etmek adına Sakarya Barosuna nakil oldu. Meslek hayatına aktif olarak Sakaryada devam etmektedir.

FATIH AKIN 1980 yılında Sakaryada doğdu. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunudur. Üç dönem AK Parti Pamukova İlçe Başkanlığı görevinde bulunmuştur. Pamukovada sigorta aracılık hizmetleri ve inşaat sektörü ile uğraşan Akın evli ve beş çocuk babasıdır.

FATMA BETÜL ÖZENÇ 1995 yılında Sakaryada doğdu. İlk Orta ve Lise eğitimini Sakaryada tamamladı. 2018 yılında Maltepe Üniversitesi İnşaat Fakültesinden mezun oldu. SUBÜ de İnşaat Mühendisliği yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

FEVZI GÜRSOY 1980 yılında Sakaryada doğdu ilk orta ve lise öğrenimini Sakaryada tamamladı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünde Yüksek lisansını tamamladı. İstanbul ve Sakarya Büyükşehir Belediyesinde çeşitli birimlerde görev yaptı. 2014 Yerel Seçimleri için memuriyetten istifa ederek orman ürünleri imalatı ve ticareti yapan kendi aile şirketlerinde yöneticilik yapan Gürsoy evli ve bir çocuk babasıdır. AK Partide İl Başkan Yardımcılıkları görevlerinde bulundu.

FIKRET KESIM 1971 yılında Hendek ilçesinde doğdu. Mali müşavir olarak ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan Kesim evli ve iki çocuk babasıdır. AK Partide İl Başkan Yardımcılıkları görevlerinde bulundu.

HARUN ŞEN 1974 yılında Erenlerde doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Sakaryada tamamladı. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunudur. İnşaat sektöründe aile şirketinin yöneticiliğini yapan Şen evli ve iki çocuk babasıdır.

HAMZA KURIŞ 1983 yılında Sakaryada doğdu. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunudur. Ahşap ve orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde çalışmakta olan Kuriş evli ve üç çocuk babasıdır.

HASAN ŞEVKI 1980 yılında Düzcede doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Düzcede tamamladı. Niğde

Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olan Şevki HBU Elektrik Enerji A.Ş YMS Elektrik Enerji A.Ş ve Petzanya LTD. ŞTİ. şirketlerinde yönetim kurulu başkanlığı olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Şevki evli ve üç çocuk babasıdır.

HASAN GUDIL 1959 yılında Sakaryada doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Erenlerde tamamladı. Erenler Bekirpaşada Meclis Üyeliği ve Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Esnaflıktan emekli olan Gudil çiftçilik mesleğini icra etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

İLHAN TÜRKSEVEN 1983 yılında Düzcede doğdu. İstanbul Üniversitesi Eczacılık fakültesinden mezun olduktan sonra Adapazarında eczacı olarak ticari faaliyetlerini sürdüren Türkseven evli ve bir çocuk babasıdır. AK Partide İl Başkan Yardımcılıkları görevlerinde bulundu.

İRFAN PÜSKÜLLÜ 1966 yılında Trabzonda doğdu. Sakaryada inşaat malzemeleri üzerine bir firmanın sahibi olarak ticari faaliyetlerini sürdüren Püsküllü Hendekte Belde Başkanlığı Meclis Üyeliği ve Belediye Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Evli ve üç çocuk babasıdır.

İREM TÖMEKÇE GEZER 1990 yılında Sakaryada doğdu. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Stajını İstanbulda tamamladıktan sonra 2014 yılından bu yana Sakarya Barosuna bağlı serbest avukat olarak çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.

KADIR ALAGÖZ 1988 Karadeniz Ereğlide doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Sakaryada tamamladı. Sakaryada inşaat ve kanatlı hayvancılık sektörü üzerine faaliyette bulunan şirketlerinde yönetici olarak görev yapmaktadır.

KÜRŞAT KILIÇ 1980 yılında Ağrıda doğmuştur. Matbaa Hayvancılık Restoran gibi farklı alanlarda ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan Kılıç Sakarya Matbaacılar Derneği kurucusudur. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

KENAN IŞIKLI 1979 yılında Sakaryada doğan Işıklı aslen Elazığlıdır. 1977den bu yana baba mesleği olan mobilya ve ahşap ürünleri üzerine Serdivanda mağazacılık faaliyetlerini sürdüren Işıklı evli ve üç çocuk babasıdır. ASKON Kurucu Başkan Yardımcılığı ve DEİK Estonya İş Konseyi Üyeliği görevlerinde bulundu.

MERVE HILAL COŞAR 1984 yılında Adapazarında doğdu. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü mezunudur. Eğitim sektöründe işletme sahibi ve yöneticisi olan Coşar sürücü kursu sahibi olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir. AK Partide İl Başkan Yardımcılıkları görevlerinde bulundu. Evli ve iki çocuk annesidir.

MIHRIBAN SEZER 1992 Yılında Sakaryada doğdu. Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde eczacılık eğitimimi tamamladı. 2015 yılında Sakarya Neutec İlaç Fabrikasında bir yıl kadar mesul müdürlük yaptıktan sonra eczacı olarak işletme sahibi olan Sezer evlidir.

MUHAMMET ENSAR HALICI 1990 yılında Adapazarında doğdu. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezun olarak Sakarya Barosuna bağlı serbest avukat olarak çalışmakta olan Halıcı evlidir.

MÜKERREM KOÇ 1973 yılında Erzurumda doğdu. Sakaryada Müteahhitlik yapmakta olan Koç uzun yıllar Erzurumlular Derneğinde başkanlık görevinde bulundu.

MURAT SALIH BAŞER 1990 yılında Adapazarında doğdu. Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümünde tamamladı. 5. Olağan İl Gençlik Kolları Kongresinde Sakarya İl Gençlik Kolları başkanlığına seçildi. Başer evli ve bir çocuk babasıdır.

ÖMER ARSLAN 1968 yılında Adapazarı doğumludur. İşletme bölümü mezunu olan Arslan çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif görev almıştır. Adapazarında beyaz eşya bayiliği müteahhitlik ve spor tesisi işletmeciliği yapmakta olan Arslan evli ve üç çocuk babasıdır. SATSO Meclis Üyeliği ve AK Partide İl Başkan Yardımcılıkları görevlerinde bulundu.

PERIHAN YAYLALI 1986 yılında Erenlerde doğdu. Aslen Erzurumlu olan Yaylalı ilk orta ve lise eğitimini Erenlerde tamamladı. İstanbulda uzun yıllar dini bilimler ve Kuran ilmi üzerine aktif çalışmalarda bulunan Yaylalı ev hanımıdır.

RIZA BORA 1975 yılında Sakaryada doğdu. İlk orta ve lise eğitimimi Sakarya Akyazıda tamamladı. Aile şirketinde yönetici olarak ticari faaliyetlerine başlayan Bora bir süre Hollandada inşaat sektörü üzerine ticari faaliyetlerini sürdürdü. TÜMSİAD Hollanda Başkanlığı Genel Merkez Üyeliği ve DEİK Avrupa Konseyi Üyeliği görevlerinde bulunan Bora evli ve dört çocuk babasıdır.

SAVAŞ YILMAZER 1976 yılında Sakaryada doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Sakaryada tamamladı. Kafe ve restoran alanında hizmet veren işletme sahibi olarak ticari hayatına devam eden Yılmazer aynı zamanda SATSO Meclis Üyeliği görevinde bulunmaktadır.

SEHER KURAL CINANOĞLU 1969 yılında Gümüşhanede doğdu. Ev hanımı olan Cinanoğlu sosyal politikalar alanında çeşitli kurum ve kuruluşlarda görev yapmıştır. AK Partide çeşitli kademelerde görev aldı. Evli ve dört çocuk annesidir.

SERDAR ÖZDEMIR 1978 yılında Akyazıda doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Sakaryada tamamladı. Arifiye ilçesinde fotoğrafçılık üzerine ticari faaliyetlerini sürdüren Özdemir evli ve iki çocuk babasıdır.

SEVDE GIRIŞKEN 1994 yılında Sakaryada doğdu. Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. SATSO Ticareti Araştırma ve Geliştirme Komisyonu üyesi olan Girişken Beşiktaş JK Kongre üyesidir. Sakaryada 1927 yılından beri faaliyet gösteren aile şirketlerinde yönetici olarak ticaret yapmaktadır.

SINAN UYAR 1978 yılında Sakaryada doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Sakaryada tamamladı. Sakarya Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Uyar toptan bakkaliye üzerine faaliyetler gösteren aile şirketinde yönetici olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda YeniSakarya gazetesinde imtiyaz sahibi olarak görev yapmakta olan Uyar evli ve bir çocuk babasıdır.

SÜLEYMAN YILDIRIM 1978 yılında Akyazıda doğdu. İlk orta lise ve üniversite eğitimini Sakaryada tamamladı. Parke ve orman ürünleri üzerine aile şirketinde faaliyetlerini sürdüren Yıldırım firmada yöneticilik görevinde bulunmaktadır. Trabzonspor Kongre üyesi olan Yıldırım AK Partinin çeşitli kademlerinde görevlerde bulunmuştur. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

SIBEL GALIPOĞLU 1987 yılında Sakaryada doğdu. Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinden mezun olan Galipoğlu yapı denetim proje ve mühendislik alanlarında hizmet veren kendi işletmesinde ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

SELIM YILDIRIM 1993 yılında Geyvede doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Ankarada tamamladı. İstanbul Yeditepe Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. İnşaat ve müteahhitlik alanlarında aile şirketinde ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

SEMIH GÜLŞAN 1971 yılında Sakaryada doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Sakaryada tamamladı. Branda üretimi alanında hizmet veren aile şirketinde yönetici olarak ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

SERRA KOÇ 1996 yılında Sakaryada doğdu. Medipol Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Sakarya Barosuna kayıtlı olarak Serdivanda serbest avukat olarak çalışmaktadır.

ŞENOL ÇALIŞKAN 1977 yılında Sakaryada doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Sakaryada tamamladı. 1998 yılından itibaren Sakaryada süt ve gıda makineleri üretimi yapan aile şirketinde yönetici olarak iş hayatına devam etmekte olan Çalışkan evli ve üç çocuk babasıdır.

UĞUR ÇARBOĞA 1987 yılında Ağrıda doğdu. Yüksek lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde tamamlayan Çarboğa ticaret ile uğraşmaktadır. MÜSİAD Sakarya Şubesinde çeşitli görevlerde bulunan Çarboğa evli ve bir çocuk babasıdır.

ÜLKER ŞENYURT 1968 yılında Erzurumda doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Erzurumda tamamladı. 1992 yılında evlenerek Sakaryaya yerleşen Şenyurt AK Parti Adapazarı ilçesinde meclis üyeliği ve yönetim kurulu üyeliği gibi çeşitli görevlerde bulundu. Şenyurt evli ve iki çocuk annesidir.

YAVUZ KORKMAZ 1975 yılında Sakaryada doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Sakaryada tamamladı. Otomotiv ve gıda sektörleri üzerine çalışan firmada ticari faaliyetlerini sürdüren Korkmaz evli ve iki çocuk babasıdır.

YUSUF ÇELIK 1990 yılında Adapazarında doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Sakaryada tamamladı.

Doğu Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunudur. Endüstriyel mutfak ve ticari buzdolapları alanında hizmet veren aile şirketinde ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Toplantı hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

26 Oca 2021 - 13:27 Sakarya/ Adapazari- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.383.878 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.

32

Ahmet Hamdi Bindirhem - Artık hiç samimi değiller kadrolar yenilensede istişare yok.Snuçta 1 kişi karar veriyr.Yrulmayın ALİ BABACAN geliyor.Gerçeklerden kpuk halkın sesini duymayan bir anlayışa büründünüz.Üretecek bir siyaset te yok.Milleti bıktırdınız.Ali ihsan bey Avukatlık yaptığınız dönemden sizleride iyi tanırız.Sizinde varmı sakaryada 3.cü kişiler ile ticaretiniz 2007-2008 lerden başlayan bir iki fakir ama şimdi çk zengin aileler.Sakaryada ne ler dönüyor herkez bunları sineye çekti.Milletin aklı ile alay ettiniz.Bir çıkın bulvara her yerde ufakbir yağmurda gölller luşuyor Belediyecilikte de çöp toplamak ve vergi almak tek hizmetiniz.Yok bal satalım, yok rizeden çay satalım.Bizde biliyruz Ekrem yüce beyin sakarya dışından neden getirilip burdan aday çıkarıldığını.Siz böyle devam edin..Biz kmşumuzun tavuğu bahçemize geçti diye kmşumuzu vuran bir milletiz.Varsa yoksa mal milletin cebinden yapılan vergi ve enfilasyn larak bir sygun yapılıyr.Bunu knuşmak yerine çözüm üretmek yerine seçimi nasıl kazanırız telaşına düştünüz.Tıpkı eski baş bakan Bin ali yıldırımı seçim kazanmak için istanbul büyük şehire aday yapmanız gibi gerçeklerden uzak bir siyaset anlayışınız var.Demkrasi sizin ağzınızda sakız olmuş.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 28 Ocak 12:07
31

Ertem - hahahhahahahahahahahahahhahahahaha

demokratmıymışlar

ahahahhahahahahahahahhahahaha

siz gidinde komedi filmi çekin demokratmış ne demokratı

millet konuşmaya korkuyor silivri soğuk diye diye

az kaldı

OYY MOYYY YOK.

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 27 Ocak 11:12
30

Bi̇lgi̇ - boş işler bunlar ne olursan ol kim olursan ol senin adın sözün geçmez boşluk doldurmak liste doldurmak için yapılmış bunlar değeriniz yok

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 27 Ocak 10:44
29

COVİT - atanmışları seçmek demokrasi mi oluyor ilkokulda hayat biligisi lisede sosyal bilgiler üniversitede bilmem ne derslerinde yazmıyor ama AKP de yazıyor herhalde bu deokrasi tarifi bu hiçmi okumadın kardeşim veya okudunda sadakat taabiyet var

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 27 Ocak 10:41
28

metink - Bu söylediklerinize kendiniz inanıyor musunuz acaba...

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 27 Ocak 10:20
27

Halkın Düşüncesi - Ak parti yolsuzluktur

Ak parti liyakatsizliktir

Ak parti kanunsuzluktur

Ak parti gericiliktir

Ak parti eğitim düşmanıdır

Ak parti mafyadır

Yanıtla . 4Beğen . 1Beğenme 27 Ocak 09:40
26

Teşkilat Dışı - Şu listelerde Cihan Saraç'ı göremedikçe kahroluyorum..:D

En azından il başkanlığına adaylığını koymasına izin verseler de ünvanlarına bir de il başkan adaylığı ünvanını ekleyebilse arkadaş.

Yakın dostu Süleyman Soylu'yu devreye sokmak hiç aklına gelmedi mi acaba..:/

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 27 Ocak 09:03
25

Fasl - İlahi Ali İhsan. Sen beni guldurdun Allah da seni guldursun

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 27 Ocak 07:58
24

Mahoni̇ - AKP İLK İKİ DÖNEM DEMOKRAT PARTİ GÖRÜNÜMÜNDE İDİ. SONRASINDA İSE. BAAS PARTİSİ. DEMOKRASİNİN TEMEL TAŞLARI YASAMA, YÜRÜTME ve YARGIDIR. MİLLİ EĞİTİM VE HUKUK YOK EDİLDİ. ÜLKENİN TÜM DEĞERLERİ İPOTEK ALTINA SOKULDU.

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 27 Ocak 06:25
23

Ssss - Listede ne ararsan var.kürkcü dükkanı mubarek.zenginler sofrası.soran olursa rant degil dava adamlari hepsi..

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 27 Ocak 01:42
22

Hacı - Sayın vekil hala insanları güldürebilecek parodiler üretebiliyorsun.seni taktir etmemek mümkün değil.

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 27 Ocak 01:38
21

Kemal - Yemin ediyorum hem iktitardan hem muhalefetten sıkıldım artık bir vatandaş olarak daha yeni simalar görmek istiyorum ne büyük pastalar yiyolarki koltukları bırakmıyolar

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 26 Ocak 23:26
20

Ayna - Hiç birşey olmasa bile mutlaka birşeyler olmuştur sözü benim hala hafızamda duruyor..eee nasıl olacak halkın iradesine saygı??istanbul seçimini iptal ettirmek için gecesini gündüzüne katan sen değilmiydin Ali İhsan bey???

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 26 Ocak 23:13
14

Ciddi - Demokrasi bin olduğu yerde tek aday olmaz alternatif olur zoraki olanı yaz atama ile olmaz sizinkisi taabiyet sadakat tek adam haklıdır doğrudur

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 26 Ocak 21:50
12

Cahil - Siz bana din ile refaha ulaşmış bir toplum gösterin bende size devrim ile geri kalmış bir toplum göstereyim.che guavera.

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 26 Ocak 21:04
11

Ali Yılmaz - Demokratikmi Erdoğan’ın Ağzına bakıyorsunuz !

Yanıtla . 9Beğen . 0Beğenme 26 Ocak 20:58
10

Karasulular - Demokratikmi guldurme bir kişinin ağzına bakiyonuz sc.dese yapmayacaksınız.

Yanıtla . 6Beğen . 2Beğenme 26 Ocak 19:41
08

Merak Ettigim - Akp nin secimi kaybedecegini hemen hemen herkez gorebiliyor ama en cok merak ettigim ilimizin oy oranini daha cok merak ediyorum yuzde kaclarda olacak ???

Yanıtla . 9Beğen . 2Beğenme 26 Ocak 19:19
07

Vatandaş - Eleştirmenin bir işe yaramadığı, ilgili yerlere ulaşmadığı, ulaşsa da dikkate alınmadığı bir dönemde yaşıyoruz. Parti içi demokrasinin olmadığı yerde adalet olmaz. Milletvekili merkez tarafından seçiliyor. Sonra da yanlışa yanlış doğruya doğru diyemiyor. İradesini, vicdanını bir nevi teslim ediyor. Karşıt bir yorum yapsa sen kimsin, seni buraya ben getirdim deyip susturulabiliyor. Daha adaletli günlere kavuşmak dileğiyle iyi günler.

Yanıtla . 9Beğen . 1Beğenme 26 Ocak 17:54
06

Beka - Akp.

2002 de ANKARADA DOĞDU..

2016 DA föte ile EVLİLİĞI SON BULDU.

2002 DEN 2019 KADAR ILK KURUCULARI OLAN

A.GÜL.DAVUTOĞLU.BABACAN BIR ÇOK EVLADINI

EN SON DAMADINI VE BÜLENT ARINCI EVDEN KOVDU....

ŞİMDİ ESKI DÜŞMANLARI bahçeli ve topal öŕdek

Perinçekle Beraber yaşıyorlar.

2019 da YEREL SEÇIMLERDE YERLE YEKSAN OLDU.YIKILMAZ DENILEN ISTANBULDA YIKILDI.

HAFTANIN 2 GÜNÜ SARAYDA ANKARADA.

HAFTANIN 5 GÜNÜ HUBER,VAHDETTIN KÖŞKLERINDE ISTANBULDA İKAMET EDER.

Akp 2023 DE ABBAS YOLCU .HES KODU ALMIŞTIR.

Yanıtla . 13Beğen . 4Beğenme 26 Ocak 17:46
19

Bekacı Kolpa - @Beka 06 nolu yoruma cevabı: Yakup....eline veririm..dikkat et..yazdıklarına

Yanıtla . 0Beğen . 2Beğenme 26 Ocak 22:56
18

Bekacı Kolpa - @Beka 06 nolu yoruma cevabı: Hoşttttrt.

Sana kakma aşı lazım

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 26 Ocak 22:49
17

Bekacı Kolpa - @Beka 06 nolu yoruma cevabı: Düdüklü tencere..

Hangısi yanliş .

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 26 Ocak 22:47
13

Yakup Ç Rei̇s. - @Beka 06 nolu yoruma cevabı: Sen hangi provakatörün evladının.

Yanıtla . 1Beğen . 2Beğenme 26 Ocak 21:44
09

Beka - @Beka 06 nolu yoruma cevabı: HATINIZ PALAVRA

YALAN DOLAN.

HANİ MARKETLERDE FIYATLARI DENETLIYORDUNUZ.HANI NERDE ZABITALARINIZ.

SAHTEKARLIK DİZ BOYU

Yanıtla . 4Beğen . 1Beğenme 26 Ocak 19:28
05

OFLU - SEN BU SÖYLEDİĞİNE İNANIYORMUSUN. ZERRE KADAR ADALET VEYA DEMOKRASİ VARMI...ONCA EMEĞİ İÇ ET... REİSİN GAYRETLERİYLE NASILSA YÜRÜYOR. BİR DE TOPRAĞIN ALTI VAR ALİ İHSAN BEY...ORADA HER ŞEYİ GÖREN VE BİLEN HÜKMEDECEK...

Yanıtla . 8Beğen . 0Beğenme 26 Ocak 16:10
02

Sakaryaspor - Bütün iş adamlarını sakarya spora desteklerini bekliyoruz özellikle sakaryanın önde gelen KURİŞ AİLESİ.

Yanıtla . 6Beğen . 7Beğenme 26 Ocak 13:49
03

Sakaryali - @Sakaryaspor 02 nolu yoruma cevabı: Cok beklersin....

Yanıtla . 11Beğen . 0Beğenme 26 Ocak 14:55
01

Sucu - Yıllar önceki il başkanlığı seçimlerinde senin rakibin olup seçilen Davut TERZİOĞLU da aynı şeyi söylüyor.akp demokratiktir.isteyen aday olabilir.sonra alaşağı edilir.

Yanıtla . 14Beğen . 0Beğenme 26 Ocak 13:40
04

sakarya - @Sucu 01 nolu yoruma cevabı: EVET DAVUT TERZİOĞLU İL BAŞKANI SEÇİLMİŞTİ.LAKİN SONRA DEMOKRATİK SİYASET AL AŞAĞI EDİP YAVUZU İL BAŞKANI YAPMIŞLARDI.

Yanıtla . 8Beğen . 0Beğenme 26 Ocak 15:45Anket Virüste vaka sayısının azalması için Sakarya'ya giriş ve çıkışlar kısıtlama getirilsin mi?