Sofuoğlu'nu kiracıları bu sözlerle anlattı "Lanse edildiği gibi değil"

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu’nun Pandemi döneminde kirasını ödemediği için kadın kiracısına haciz getirdiği üzerinden yapılan haberlere olayın şahidi diğer kiracılardan büyük tepki geldi. Ayşegül Kaya isimli kiracıdan kendilerinin şikayetçi olduğunu belirten diğer kiracılar “Bu yapılanlar Kenan Sofuoğlu’na itibar suikastıdır” dedi.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

NE OLMUŞTU!

AK Parti Sakarya Milletvekili, Türkiye Motosiklet Federasyonu Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu ve 5 kez Dünya Supersport Şampiyonu olan Kenan Sofuoğlu Sakarya Serdivan İlçesi İstiklal Mahallesi’nde bulunan binasında işyeri bulunan Ayşegül Kaya isimli kiracısına haciz getirdiği gerekçesiyle belli bir kesim tarafından topa tutuldu. Ulusal ve yerel basında yapılan haberlerde KOSGEB’den aldığı destekle işyeri açan Ayşegül Kaya’ya tam da Pandemi zamanında 15 bin 555 TL kira borcu için haciz getirdiği üzerinden sert eleştirilere maruz kalan Sofuoğlu’na bir eleştiride TBMM’de konuşan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’den geldi. Pandemi zamanı kadın girişimciye Sofuoğlu’nun haciz getirdiğini söyleyen Özel, “Bedavadan maaş alan milletvekili kiracısı kadına haciz götürmüş” dedi.

ŞAHİTLER ANLATTI

Belli bir kesim tarafından haksız yere itibar suikastı yapılan Milletvekili Kenan Sofuoğlu’nun diğer kiracıları tek taraflı olarak kamuoyuna yansıyan olayın gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Kamuoyundaki haber ve konuşulanların gerçeği yansıtmadığını dile getiren kiracı Selim Akburak, “Normalde ben yukarı geldikten sonra bu kadınla bazı problemler yaşadık. Binada kendi kafasına göre ruhsat olmadan kapı açıyor. Burası benim evimin giriş hanesi olmasına rağmen buralara masa, sandalye koyuyor. Ondan sonra da müşterileri oturtturuyor. Bu konuda biz rahatsızız. Bunu biz defalarca bayana söyledik. Ve bunu hep söyledikçe biz tartışma yaşadık. Benim çocuğum bu kadın yüzünden bakkala gitmeye korkar hale gelmişti” dedi. 

KAÇAK KAPI AÇTI

Akburak, “Burası benim evimin girişi, garajım. Ona ‘masa ve sandalyeleri kaldır’ değince  hep itiraz etti ve ‘oyarım', 'sen hiç birşey yapamazsın', 'git istediğin yere şikayet et' 'ben bunları buraya koyarım' tarzında bana ters tepkiler verdi. Binanın arka kısmına kaçak kapı açtı. Halen bu kaçak kapı var. Zabıta çağırdım ve işlem yaptı. Biraz daha sabrettik ama baktım bunun ötesi gelmiyor. Bir gün bir baktım bahçemde 4-5 erkek arkadaş kahvaltı yapıyor. Onlar gittikten sonra gidip tekrar uyardım. Çünkü burada benim hanımım var, çoluk çocuğumuz var. Burası bana ait birşey olmasına rağmen biz yine bu kadınla tartıştık” diye konuştu.

O TABELAYI BEN SÖKTÜRDÜM

Sürekli bağırarak kendisinin üstene gelindiğini belirten Selim Akburak, “Bayan olduğu için hep üstüme üstüme gelip beni kendine tahrik etmeye kalktı. Bunla alakalı karakolda şikayetim de var, devam eden mahkememiz de var. Bir de ‘Kenan Sofuoğlu nüfusu kullandı ve tabelamı söktürdü’ diyor. O tabelayı söktüren benim. Çünkü benim balkonuma sormadan tabelayı monte ettirdi. Balkon benim balkonum. Bana ait olan birşey. Benim iznim olmadığı halde tabela bağlatırsan bende söktürürüm.  Hatta bu tabelanın belediyede ruhsatı dahi yok. Tabelayı istemediğime dair şikayetçi oldum” dedi. 

CHP İLE TEHDİT ETTİ

Anne Nurhayat Sofuoğlu’dan yardım istediklerini, dayanma gücü kalmadıklarını, Nurhayat Sofuoğlu’nun diğer kiracılardan da gelen şikayetlerle beraber devreye girdiğini belirten Selim Akburak, “Ne kira ödüyor, ne bize huzur veriyor, ne de uyarılarımıza rağmen özel alanımızda müşteri ağırlamaktan faz geçiyordu. Anne Sofuoğlu ile bize son zamanlarda 'CHP'de tanıdıklarım var, sizi şikayet edicem, FOX TV'ye çıkartacam' tarzı tehditvari kelimeler kullanıyordu. Pandemi ile birlikte istediği ortam oluştu. Zaten bu kadın 1.5 yıldır kira ödemiyordu” diye konuştu.

PANDEMİ FIRSATÇILIĞI

Kiracı Akburak, “Kenan bey zaten pandemi sürecinde kendi kiracılarına yapabileceği her şeyin en güzelini yaptı. Yeri geldi durumu ağır olan kiracılardan bir sene kira almadığını biliyorum. Ama o Pandemiyi fırsata çevirmek istedi. Kiracı Selim Akburak desen birşey olmaz ama bir Kenan Sofuoğlu dediğin zaman bütün her yerde bir gündem oluşturabiliyorsunuz. Zaten ‘Kenan Sofuoğlu’ dedi, mecliste bile gündem oldu. Kenan bey bu kadınla yan yana gelmiş bir insan değil. Kenan bey zaten kiracılarla birebir görüşmüyor” dedi.

BİR TEK ONA MI!

Sofuoğlu ailesinin uzun zamandır Ayşegül Kaya’yı idare ettiğini belirten kiracı Akburak, “Bizzat bütün kiracılar olarak bu kadından şikayetçi olduk. Zaten ondan sonra Sofuoğlu ailesi devreye girdi. Mesele kira parası değil. Mesele bu kadın kiracının bütün özel mülke girmesi, özel mülke müşteri alması, özel mülk alanını kendi mutfağı gibi kullanması, biz kiracıların Sofuoğlu ailesinden yardım istemesidir. Kenan Sofuoğlu bütün kiracıları Pandemi zamanı idare ederken, bazılarından kira almaz iken, kira artırımı yapmaz iken bir tek bu kadına mı bunları yapıyor! Bir tek ona mı haciz getiriyor!” diye konuştu.

RESMEN İTİBAR SUİKASTI

Belli kesimin hemen itibar suikastı için harekete geciktiğini belirten Akbudak, “Pandemi, kadın kiracı, haciz, mağduriyet üzerinden Kenan Sofuoğlu’na itibar suikastı yapıyor. Bu yapılanlar gerçeği yansıtmıyor. Gelsinler bizimle de konuşsunlar. Ayrıca benim üzerine atılan darp, taciz iddiaları var. Ayşegül Kaya’nın avukattan da şikayetçi olacağım. Burada benim ismimi karalıyorlar. Hakkımı mahkemede sonuna kadar arayacağım” dedi.

ÖZELİMİZE GİRDİ

Binanın en eski kiracısı olan Yakup Atan, “Selim Akburak binaya gelmeden önce bahçenin ticari amaç kullanılması ve özel alana girilmesi sorunu vardı. Tek mülk problemimiz buydu. Bahçeye geliyorsunuz farklı insanlar var. Gereksiz eşyaların bahçeye konulması var. Sağolsun sonra Selim Akbudak kiracı olarak geldi. Amacı dışında kullanılan ne kadar eşya varsa hepsini çıkarttı. Bahçeye gereken özeni gösterdi, temizledi, toparladı. Bahçeyi güzelleştirmesi bu defa Ayşegül hanımın amacı dışında kullanmasına sebep oldu” dedi.

KİRACI AKBUDAK HAKLI

Yakup Atan, “Burası özel bir mülkiyet ama o kendisinin hakkı olduğunu söyledi. Tamam binada veya işyerinde ikamet edebilir ama burası özel mülkiyete giriyor. Bu karşılıklı zıtlaşmalar sonucunda açtığı diyaloglar oluştu. Kiracı Selim Akbudak ve bu konuda sonuna kadar haklı. İşyeri sahibine ve Kenan beyle alakalı biz negatif bir şey görmedik. Kendisi zaten gelmez, gitmez, uğramaz. Ama Kenan beyle alakalı bir art niyet bir şey olduğunu düşünmüyorum” diye konuştu. 

MESELE KİRA DEĞİL 

Pandemi üzerinden Ayşegül Kaya’nın fırsatçılık yaptığına işaret eden Yakup Atan, “Bu olay Mart'tan çok çok öncesine dayanıyor. Yani Mart'ın daha da öncesi var. Pandemi de bu işe biraz kılıf gibi oldu. Pandemi ile birlikte bir kiracıya haciz gelmesi kamuoyunda her zaman tepki alır. Ama olayın aslı böyle değil. Biz kiracılar binanın arkasına müşteri girmesi, burada çöplerin olması, burada masanın olması, binanın arka tarafında mutfak tezgahının olması, kapı açılmasına tepki gösterdik. Özelimize girimsine tepki gösterdik. Zaten burada mesele kira parası değil. Sofuoğlu ailesi bütün kiracılara Pandemi de destek oldu. Mesele Pandemi üzerinden fırsatçılık ve Milletvekili Kenan Sofuoğlu’na yapılan itibar suikastıdır” dedi.

HUZURUMUZ KALMADI

2 yıldır büyük sıkıntı çektiklerini dile getiren Merve Akburak, “Ne huzurumuz kaldı, ne mutluluğumuz kaldı, ne bahçemize inebiliyoruz, ne çocuklarımızı indirebiliyoruz. Sürekli ‘ben yaparım. Ben ederim’ havasına girdi. Kendi işyeri haricinde binanın arka kısmında bulunan bahçeye müşteri almaya başladı. Bizim iyi niyetimizi sürekli kullandı. Biz bahçeyi temizledik ama o bahçeyi kendisi için kullanmaya başladı. Sürekli ‘ben buraya müşteri koyacam,ben buraya müşteri koyacağım’ demeye başladı. Bizde ev sahibimiz Milletvekili Kenan Sofuoğlu’nun annesi Nurhayat Sofuoğlu’nu araya koyduk” dedi.

ANNESİNE BAĞIRDI

Sofuoğlu’na itibar suikastı yapıldığının altını çizen Merve Akburak, “Anne Sofuoğlu’na kiracılar olarak ‘gelin siz devreye girin” dedik. En azından bizden büyük ve teyzemizdir. Kesinlikle onu da dinlemedi. Anne Sofuoğlu’na dik başlı bir şekilde sesini yükseltti, bağırdı. Sürekli, ‘ben dediğimi yapacam’ diyerek binanın arka bahçesine müşteriler oturtturdu. Koca koca adamları bizim bahçemize oturtturdu. Burası bizim özel alanımız” diye konuştu.

BANA DA SALDIRDI

Merve Akburak, “Biz burada komşularımızla, çocuklarımızla oturacağız. Kahvemizi içeceğiz. Gelsin kendisi de otursun. Annesi babası da otursun. Biz ona ‘hep birlikte kahvelerimizi içelim, sohbet edelim’ dedik. Ama dinlemedi. Masaları, sandalyeleri, mutfağını binanın ortak kullanımı olan bahçesine koydu. Sonunda mahkemelik olduk. Sonra bana saldırdı. Bana ‘ sizi biçecem,  öldürücem’ dedi. Biz de ‘elinden geleni ardına koyma’ dedim. Huzur bırakmadı” dedi.

PANDEMİYİ FIRSATA ÇEVİRMEK İSTEDİ

Milletvekili Kenan Sofuoğlu’nun çok sayıda kiracısı olduğunu anımsatan Merve Akburak, “ Kenan Sofuoğlu övmek gibi olmasın. Pandemi de kiracılarına fazla fazla destek oldu. Kira artırımı yapmadı. 3-4 ay Pandemi de kira almadı. Herkes kendisine teşekkür etti. Ama Ayşegül Kaya bu olayı fırsata çevirdi. Sofuoğlu, işyerini açarken kendisine destek oldu. Hibe destek yaptı kendisine, çünkü işyerini KOSKEB ile açtığı için ‘destek olayım’ dedi. 10 bin TL yardımda bulundu. Ama bunu bile suiistimal etti. Kiraya gelince de 4-5 ay kirasını ödemiyordu. Kiralarla Sofuoğlu değil danışmanı ve avukatı ilgileniyor. Annesi Nurhayat Sofuoğlu ona yardımcı oldu ama o bu Pandemi işini fırsata çevirmek istedi. Biz hepimiz hakkımızı arayacağız” diye konuştu.

01 Şub 2021 - 15:22 Sakarya- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.151.749 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.

49

Hll - Kenan'ı vekil koltuğunu boş yere işgal ettiği için eleştiriyorum genelde. Ancak bu konuda asla haksızlık yapacağını düşünmüyorum. Bu işletmenin iş yapmadan nasıl ayakta durabildiğini merak ediyordum, kira ödemeyince olabiliyormuş demek ki. Şöyle olmuş olabilir, işletmeci pamdemidende yararlanıp baskın çıkmaya çalışmıştır, Nurhayat teyzede biraz atarlıdır damarına basınca iş çığrından çıkıp kadın inatlaşmasına dönmüştür.

Yanıtla . 8Beğen . 3Beğenme 02 Şubat 14:04
48

Teşkilat Dışı - Kimse kusura bakmasın,

Suç Kenan Sofuoğlu'ndadır..

Sen Tayyip Erdoğan'ı sevmek yerine sövmezsen,

İnsanlarla arana duvar örmezsen,

Vekillik sıfatını ve haklarını, yüksek mevkilerle olan yakın ilişkilerini kullanmazsan,

Önünde el pençe divan durdurması gerekenleri rahatta bekletirsen,

İstanbul yerine Sakarya'da yaşarsan, halkın arasında oturup çiçekçide çay simit yersen,

İstanbul'a değilde Sakarya 'ya yatırım yaparsan böyle olur Kenan abi..

Sen de kazandığın paranın hakkını verecek olan İstanbul'da yaşayıp oralara yatırım yapıp, mülklerini hukuk büroları aracılığıyla kiraya verseydin o zaman bu cahil insanlarla muhatap olmak zorunda kalmazdın..

O zaman Kral olurdun,

Herkes de arkandan Adam die bahsederdi..

Yanıtla . 3Beğen . 2Beğenme 02 Şubat 13:36
46

İnsan - dünya yansa 3 satır yazı bu haberi bu kadar neden uzattınız ki

Yanıtla . 3Beğen . 5Beğenme 02 Şubat 11:55
41

Bozkurt - Kenan Sofuoğlu paralı askerleri yalakaları devrede

Yanıtla . 2Beğen . 17Beğenme 02 Şubat 11:25
45

Kenan54fan - @Bozkurt 41 nolu yoruma cevabı: kenan sofuoğlu yanlış yapıyor

audi a8L altına çekecekti bir şoför birde eskort koruma

gezecekti

para var şöhret var nam var kime ne

çalışmışım kazanmışım havasınıda atarım keyfinide sürerim

kime ne yardım varsada yaparim

çalışırken zorluk çeker bedel öderken kimse yoktu yanında

şimdi sefasını sürerken kime ne

Yanıtla . 16Beğen . 2Beğenme 02 Şubat 11:46
44

Kenan54fan - @Bozkurt 41 nolu yoruma cevabı: çok şükür

doğrunun adamların yanında yürüdük

ne kimsenin adamı nede tetikçisi olduk

nede kimseyi yaladık

Doğruyu doğruları savunmak şereftir

bunu olmauanlar anlamaz

Yanıtla . 16Beğen . 1Beğenme 02 Şubat 11:41
42

Ömer - @Bozkurt 41 nolu yoruma cevabı: Çok doğru dedin

Yanıtla . 1Beğen . 8Beğenme 02 Şubat 11:30
40

Kenan54fan - yorumlara bakıyorumda

kenan sofuoğlu yla ilgili bir haber çıksada giydirsek diye bekleyen çok

sizi gidi çapsiz sinsiler

ha gayret azdaha zorlayın kapısına dayanacaksınız dicem

ama aklıma çakma isimle yorum yapanlar geliyor :))

sırf muhalefet çekemmezlik haset başka bişe yok buna eminim

Yanıtla . 19Beğen . 3Beğenme 02 Şubat 10:55
39

Yeşilsiyah5454 - Zaten o dükkanı açarken kosgeb den destekleme aldın verilen parayı hiç ettin. Bezan bütün gün hiç müşterin olmadı zetan müşteride gelmedi de hadi neyse. Site toplantısı yapanlar çay kahve faslı yaptı, akşamları saz, ud, gitar çaldılar bildiğin çöpçatan yeriydi orası. e normaldir kira ödeyememesi. Taşıma suyla değirmen dönmez AYŞOO

Yanıtla . 0Beğen . 3Beğenme 02 Şubat 10:32
37

Kafkas_boksör - SPORCU CAMİASI ŞAMPİYONLUKLARDA ÇOK GÜZEL PARALAR KAZANIR

MİLYONLAR GEÇER ELİNE SPONSORLARDA CABASI PARA VERMEDEN

HUBLOTLAR ROLEXLER BMW MERCEDESLER.,

KARETE ŞAMPİYONU ERKAN, ESKİ BOKSÖR CEMAL KAMACI , TOPRAK RAZGATLIOĞLU

VS. SAKARYALI MİLLİ GURURLARIMIZ BİLİRLER.

YANİ SOFUOĞLUNUN MAL VARLIĞINI MİLLETVEKİLİ KİMLİĞİNE BAĞLAMAYIN..BOŞ YERE

SPORCU BAŞARILIYSA ÇOK GÜZEL PARALAR KAZANIR..

Yanıtla . 4Beğen . 1Beğenme 02 Şubat 10:04
36

Kenan54 Fan - kenan sofuoğlu ndan kimseye zarar gelmez .

Yanıtla . 20Beğen . 2Beğenme 02 Şubat 09:26
35

Kenan54 Fan - bahsi geçen bayan kenan sofuoğluna saldırmak nemalanmak için

malum partinin şefkatli kollarında

Yanıtla . 17Beğen . 4Beğenme 02 Şubat 09:25
31

Kenan54 Fan - sayin özgür özel bey önce

meclise hiç gitmeden evde hasta yatağında vekil maaşı alan eski genel başkanına baksın

bedavadan vekil maaşı alan

Yanıtla . 21Beğen . 4Beğenme 02 Şubat 09:18
30

Kenan54 Fan - Selim kardeşimi tanırım on numara adamdır

konusundada haklıdır Yalan konuşmaz

Yanıtla . 19Beğen . 3Beğenme 02 Şubat 09:17
47

Kenan54fan - @Kenan54 Fan 30 nolu yoruma cevabı: :))))

bizne 11 sene içerde yattık diye yorum atanlari gördük gülgül öldük

rahat ol bizim delikanlılığımızı sınamaya senin gb yetmez

Yanıtla . 10Beğen . 0Beğenme 02 Şubat 11:56
43

Aventador Kenan - @Kenan54 Fan 30 nolu yoruma cevabı: Kenanın paralı askeri ezik dikkatli yaz klavye delikanlısı seni

Yanıtla . 1Beğen . 10Beğenme 02 Şubat 11:32
28

Araştır - Tbmm internet sitesine girip, Kenan Sofuoğlu sayfasına bakınız. Sayın vekilimizin, Sakarys için hangi çalışmalarda bulunmuş göreceksiniz

Yanıtla . 6Beğen . 2Beğenme 02 Şubat 09:02
32

Kenan54 Fan - @Araştır 28 nolu yoruma cevabı: sende bir araştır kasetle giden bir genel başkan vardı

evde hasta yatarak vekil maaşı aldını :))

Yanıtla . 11Beğen . 4Beğenme 02 Şubat 09:20
24

Ahde Vefa - Kenan sofuoğlu kardeşim kadar başınıza taş düssün inşaAllah. Acaba kenan sofuoğlu olmasa siz kime atıp tutacaksınız ya. Bırakın bu kardeşimiz de duygularını paylaşsın. İçindekilerini döksün. Taş olsa onun yerine çatlar be. Alınteri ile kazanıyor ve harcıyor. Ne acılarını paylaşıyorsunuz ne sevinçlerini. Sizler nasıl bir kalp ve vicdan taşıyorsunuz acaba. Onun yaşadığı acıların kacını sizler ve bizler yaşadık acaba???? Ona rağmen o hiç isyan etmedi biliyormusunuz hep Rabbine duya ile ilticada bulundu. Sabretti gözyaşlarını içine akıttı. Hem de kalbi gözyaşlarını. Onun karşılığında ne oldu peki biliyormusunuz. Rabbimizin rızai ilahiyesine mazhar oldu. Sonuç mu sonuç ortada o yine bir şekilde kişiliğinden ödün vermeden Rabbine hakiki kulu olmak için yaşyor ve ömrü olduğu müddetçe de yaşamaya devam edecek. Yine her zaman garibin yetimin mazlumun yanında durmaya zalimin de karşısında olmaya.. Allah gani gani razı olsun kardeşim senden..

Yanıtla . 7Beğen . 4Beğenme 02 Şubat 08:09
33

Kenan54 Fan - @Ahde Vefa 24 nolu yoruma cevabı: kenan sofuoğlun dan zarar gelmez

mayası sağlamdır

Yanıtla . 14Beğen . 0Beğenme 02 Şubat 09:21
23

Abdullah - Sakarya nın en utanılacak kişilerinden biridir kendisi. İnsan sonradan görme olmayacak kardeşim.

Yanıtla . 4Beğen . 10Beğenme 02 Şubat 03:58
34

Kenan54 Fan - @Abdullah 23 nolu yoruma cevabı: sakaryada olupya kenan sofuoğlu için bu yorumu yapabiliyorsan

asıl utanmaz sensin

Yanıtla . 16Beğen . 2Beğenme 02 Şubat 09:22
22

Haziroğlu - Ben hiç bir partinin taraftarı olmadım Sadece SAKARYA SPOR Kenan bey henüz vekil olmamıştı kendisinden Karaman da bir aile için yardım teklifinde bulundum Ailenin evinde elektrik doğal gaz kesik oturmaya sandalye yok 3 tane bayan evladı var dı ailenin Kenan bey o zamanın parası 17. Bin TL yardım yaptı ev eşyası ve ailenin borçlarını vs her şeyi ödedi. ALLAH hesap sorar KORK O MAHKEMEDEN HAKİMİN KENDİSİ ŞAHİTTİR.

Yanıtla . 12Beğen . 0Beğenme 02 Şubat 02:41
21

Bur - Cok malda sıkıntı allah insana yiyebilicegi kadar mal mülk versin

Yanıtla . 7Beğen . 1Beğenme 02 Şubat 00:41
50

Kenan54 Fan - @Bur 21 nolu yoruma cevabı: mal mülkte sıkıntı yokta

bul mal mülkte gözü olan lar sıkıntı

bütün mesle bu başkasının çalışıp kazandığında gözü olmak

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 02 Şubat 17:17
19

54 - Ya bu adamı bile bu ülke millet vekili yaptı ilk fotoğrafları belliydi bacak bacak üstüne atmış emir erlerim yazık yazık

Yanıtla . 12Beğen . 16Beğenme 02 Şubat 00:04
25

Siğortacı - @54 19 nolu yoruma cevabı: Aman ne büyük suç ?senimi yapsaydılar ezik

Yanıtla . 4Beğen . 4Beğenme 02 Şubat 08:22
18

Otv Siz Lamborgini - Kenan Sofuoğlu’na kimse itibar süikasti yapamaz. Özünde iyi bir insan ve ailedir. Fakat mütevazi görüntünün altındaki yüksek ego’num ortaya çıkmasına engel olamamaktadır. Kenan vekilimiz medyabar düzeyinde haber olabilmektedir. Yazıl Allah şuur versin. lamborgini araba (ÖTV’siz), huböot saat kayboldu, senatör vekil, emir erlerim, 50 kiracı ve bu işi chpli kiracı yaptı. Millette yedi tabi

Yanıtla . 12Beğen . 19Beğenme 01 Şubat 23:11
29

Kenan54 Fan - @Otv Siz Lamborgini 18 nolu yoruma cevabı: lavuk o araba satıldı yardıma ihtiyacı olanlara dağıtıldı

ne diyorsun sen

kenan sofuoğlu her yaptığını gazeteyemi verecek

boş boş konuş laf olsun işte

bir kenan sofuoğlu nu yiyemedinizyaa

Yanıtla . 14Beğen . 0Beğenme 02 Şubat 09:13
26

Siğortacı - @Otv Siz Lamborgini 18 nolu yoruma cevabı: Ya rumuzun bile kıskançlık heves hayatında göremeyeceğin tüm herşeyi yazmışsın calış senin olsun diyeceğim de olmaaaz

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 02 Şubat 08:27
17

Yüzde 30 - Ben AKP nedeniyle sayın milletvekiline biraz uzağım yanlız kiracısı kirasını günü geldiği zaman ödemeli eğer ödeyemiyorsa derhal kiraladığı mülkü boşaltıp anahtarı mal sahibine teslim etmeli dünyada kural böyle

Yanıtla . 13Beğen . 2Beğenme 01 Şubat 20:52
16

Kanadı Kırık - Hangi vekil bir kadını darp ettirip kendini rezil eder ayrıca adam Lamborghini ile geziyor muhtemelen o kadından aldığı kira o aracın bir haftalık yakıt parasıdır ancak, bende itibar suikasti olduğunu düşünüyorum

Yanıtla . 11Beğen . 1Beğenme 01 Şubat 20:29
38

Simiramis - @Kanadı Kırık 16 nolu yoruma cevabı: Dünyanın en boş insanı seni troll

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Şubat 10:14
27

Delice54 - @Kanadı Kırık 16 nolu yoruma cevabı: Hastasınız arkadaşım... İnsanlar hakkında konuşurken lütfen, bakın lütfen diyorum biraz olsun araştırma yapın. Benim amacım burada Kenan Sofuoğlu haklıdır veya kiracısı haklıdır demek değildir. Sayın 54 ilk milletvekili olduğunda meclise o lüks arabasıyla gitti ki insanlar bu arabayı milletvekili maaşıyla aldığını düşünmesin diye. Adamın 5 dünya şampiyonluğu var, her şampiyonlukta Türk Bayrağı'nı dalgalandırdı ve Sakarya şehrini spor camiasında tekrar markalaştırdı. Kısacası ''ARAŞTIR'', çamur atayım izi kalsın yapmayın...

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 02 Şubat 08:50
20

54 - @Kanadı Kırık 16 nolu yoruma cevabı: Doğru tüm halkın o arabada parası var

Yanıtla . 3Beğen . 14Beğenme 02 Şubat 00:12
15

Nuri Özdemir - Ayşeğül kaya chp’nin oyuncağı oldun haczide kaldırsınlar bari vekilden alamadığını onlarmı verdi laa şantajcı ailen seni odaya kapamış polis cağırmış bunu senin evinde kaldığın kişiye anlatmışsın o kişi benim eşime anlatmış

Yanıtla . 13Beğen . 4Beğenme 01 Şubat 20:04
14

Karabürçekli Reşat - Ben ayşeğül kayanın 4 yıl öncesini biliyorum kadın daha öncede açtığı işyerinden insanlara kendisini darp ettirip mahkemelik oldu anlaşılan buradada olay çıkartıp dayak istedide olmayınca basına gitti vekilden para sızdırmak istedi

Yanıtla . 12Beğen . 6Beğenme 01 Şubat 19:52
12

Fatih Karasu - Kenan sofuoğlu diye yazılır ADAM diye okunur boş laf yapanlara duyurulur boş yapmayın

Yanıtla . 20Beğen . 18Beğenme 01 Şubat 18:58
11

rumuzsuz - medyabar aklama haber şirketi iftiharla bize sunmuş.

Yanıtla . 18Beğen . 14Beğenme 01 Şubat 18:13
10

Bir dost .... - Kardeşim senin memleketinde ali ihsan bey ve kutsal ekibi varken kimse başka işle uğraşamaz sen onları eleştir önce..

Yanıtla . 11Beğen . 2Beğenme 01 Şubat 17:07
09

Ömer - Kenan vekilimiz bunlarla oyalanıyor işte Vekilimiz!!!

Yanıtla . 12Beğen . 15Beğenme 01 Şubat 17:01
08

Bir dost .... - Walla yazık adamı ulusal'a resmen malzeme yaptınız bunun altında bilinçli bir operasyon var bence böyle düşüyorum ama tek bildiğim yakından tanıdığım bir insan bu duruma düşürülmesi de ayrıca bizi üzdü ama sunu iyi öğrendim bir insanı isteyince adam isteyince yalan yapabiliyorsunuz helal olsun..

Yanıtla . 15Beğen . 0Beğenme 01 Şubat 17:00
13

Bilirkişi - @laz ziya 07 nolu yoruma cevabı: Doğruluk parayla olmaz bunu size öğretmedilerse yanlış yetiştirilmişsinizdir.

Yanıtla . 4Beğen . 1Beğenme 01 Şubat 19:48
06

Bir Dost .... - Burda tek suçlu kenan bey yahu arkadaş bu basını arada ziyaret etmen gerek yoksa bu tip kazalar çok olur... ?

Yanıtla . 8Beğen . 4Beğenme 01 Şubat 16:35
05

Kepçe Kulak - Habercilik böyle olmalı araştırıp kaynağından bilgi alınmalı kulaktan duymakla olmaz hüseyin cumalı zaten adamın hasıdır he bu haberi yaptı diye değil vekilede sırası gelince sapanca üstünden salladını okumuştuk burda tarafsiz haber yapmıştır

Yanıtla . 9Beğen . 2Beğenme 01 Şubat 16:21
03

Ada - Birde sakarya milletvekili olarak sakaryaya hizmeti ile ilgili bir haber ne zaman çıkacak merakla beklemedeyiz....?????????

Yanıtla . 23Beğen . 6Beğenme 01 Şubat 16:09
02

Meraklı - Burada bir çelişki yokmu acaba,Sofuoğlu'nun avukatının soyadıda akburak değilmiydi.Benmi yanılıyorum

Yanıtla . 1Beğen . 9Beğenme 01 Şubat 15:43
04

Birbilen - @Meraklı 02 nolu yoruma cevabı: VAY ARKADAŞ AKRABASI AVUKATI OLAMIYOMU

Yanıtla . 7Beğen . 2Beğenme 01 Şubat 16:20Anket Aşı karşıtlarına soruyoruz? Neden aşı olmak istemiyorsunuz?