Özada Sigorta'dan 17. kuruluş yıl dönümü nedeniyle kasko kampanyası!

Sakarya’nın ulusal sigorta markası Özada Sigorta kuruluşunun 17’inci yılı nedeniyle Sakaryalı araç sahiplerini sevindiren bir kasko kampanyası başlattı.

Haber albümü için resme tıklayın

Özada Sigorta 1000 araç sahibi için çalıştığı sigorta şirketlerinin özel teminatla toplu bir fiyat aldığını duyurdu.

Özada Sigorta Genel Müdürü Cüneyt Demir “ 17.inci kuruluş yılımız nedeniyle Sakaryalı araç sahiplerine pandemi koşullarının tüm zorluklarında sevindirici bir haber vermenin mutluluğu yaşıyoruz. Yetkili olduğumuz sigorta şirketlerinden tüm araç sahipleri için teminatları standart olan tüm riskleri kapsayan özel bir kasko poliçesi için sadece 1000 kişinin yararlanacağı şekilde bir sigorta teklifi talep ettik. Araç sahiplerine fiyat ve teminat olarak daha iyisini sunmamız imkansızdı. Sigorta şirketlerinin genel merkezlerinden 17.’inci kuruluş yılımıza özel destek alarak en fazla teminatı en uygun primlerle sunduğumuz Kasko kampanyasının detaylarını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Şimdiden kampanyadan yararlanarak ciddi anlamda kazanç elde eden araç sahiplerini tebrik ediyorum’ dedi.

Sakarya’daki 1000 Araç Sahibine Müjdeli haber 17. Yaşını kutlayan Özada Sigorta’dan geldi.

1000 ARAÇ SAHİBİNE ÖZEL TOPLU KASKO İNDİRİMİ

Marka Model Fark Etmez

Şirket Şahış Fark Etmez

Araç Kasko Bedeli 250.000 TL’ye Kadar Otomobiller

GÜNLÜK 3 TL Kasko öde

Araç Kasko Bedeli 500.000 TL’ye Kadar Otomobiller

GÜNLÜK 5 TL Kasko Öde

Dünya’nın En Büyük Sigorta Şirketlerinin Özada Sigorta aracılığı ile kampanyalı fiyatlardan başlayan Kasko poliçelerine vade farksız 12 taksit ödeme imkanı sunuluyor.

Kampanyalı 1000 Araç Kasko Poliçesi İçin Sunulan

Standart Teminatlar ve Hizmetler

Aracın Yanması – Aracın Çalınması – Aracın Çarpışması – Deprem – Sel Su Baskını – Dolu – Fırtına – Yanlış Akaryakıt Dolumu – Sigara vb Maddeler ile oluşan Hasarlar – Artı Kiralık Hizmeti (60 Gün) - Kemirgen Hayvanların Vereceği zararlar- Yıldırım Düşmesi – Yanardağ Püskürmesi- Duman – Kar Ağırlığı- İnfilak –Terör- Grev –Lokavt- Halk Hareketleri – Hukuksal Koruma – Araç İçinde Bulunan Kişisel Eşyalar –Anahtar ve Kilit sistemi değişimi – Anahtarın Ele Geçirilmesi Sonucu Hırsızlık – Ferdi KazaCam Kırılması – İMM 3. Kişilere verilen Zararlar 500.000 TL– Araç Bakım- Aile Koruma Paketi Çekici- 7/24 Yol Yardım- Lastik Değişimi – Benzin Bitmesi Yardım – Yol Kenarı Acil Onarım –Jant Temizleme – Far Temizleme Lastik Parlatma- Motor Temizleme – Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme – Boyasız Göçük Düzeltme – Plastik Tampon Tamiri – 26 Nokta Araç Mekanik Check-Up – Araç içi Ozon Temizliği – 7/24 Tamirci Hattı Danışma – Araç İkinci Görüş Hizmeti – Hasarsızlık Koruma – Mekanik Arıza Sonucu Kiralık Araç – Ses ve Görüntülü Cihazlar Teminatı- Sıfır Araç Klozu ( Bayi Çıkışlı Araçlar ) –Araç Tamir Vale Hizmeti – Plaka Ruhsat Kaybı Masrafları - Kaza Sonucu Konaklama hizmeti - Yılda 3 Kez İç Dış Araç Yıkama Hizmeti - Aksesuar Teminatı

Kampanyalı Kasko poliçelerinde servis, parça ve sürücü kısıtlaması yoktur.

Kiralık araç firmaları , Otomobil ve Kamyonet dışındaki tüm araçlar kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyadan Yararlanmak için Hemen Araç Ruhsatınızla başvuru yapabilirsiniz!

ÖZADA SİGORTA

17.yıl Kampanya Kasko Hattı : 0264 300 1 600

17.yıl Kampanya Kasko Hattı : 0 545 300 1 600

17.yıl Kampanya Kasko Whatsapp : 0 532 673 1 134

ozadasigorta.com

Semerciler Mah. Bosna Cad. Berkli Plaza Adapazarı Sakarya

Facebook : ozadasigortaltd   Instagram : ozadasigorta

09 Mar 2021 - 09:59 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.077.915 kez ziyaret edildi.

Anket Sakarya'ya hayvanat bahçesi yapılsın mı yapılmasın mı?