VİP Akedemi bursluluk sınavları başlıyor!

Üniversite hazırlıkta Sakarya’da uzman kadrosuyla Mezun Akademi - Vip Akademi Üniversiteye Hazırlık Kursu kayıtları başladı.

+6
Haber albümü için resme tıklayın

10,11,12. SINIFLAR VE MEZUNLAR İÇİN OKUL FORMATINDA DOLU DOLU ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KURSU

Üniversite hazırlıkta Sakarya’da uzman kadrosuyla Mezun Akademi - Vip Akademi Üniversiteye Hazırlık Kursu kayıtları başladı.

  “10,11,12.sınıf ve mezunlara”, bireysel koçluk sistemiyle eğitim veren Mezun Akademi, uygun fiyatları ile Vip Akademi ise kalabalık öğrenci gruplarından uzak sınıf ortamlarıyla öğrencilerin tercihi oluyor.

Çeyrek asırlık tecrübesi, alanında uzman ve deneyimli kadrosu, tam zamanlı 6 gün dolu dolu eğitim programları ile artık üniversiteye hazırlanmak çok daha kolay.

Her hafta uygulanan deneme sınavları ile kaliteli yayınları ücretsiz bir şekilde öğrencilere sunan Mezun Akademi - Vip Akademi, modern donanımlı sınıflarında her öğrenciye uygun eğitim modelleri ve diğer tüm özellikleriyle Sakarya’da Okul Formatında Özel Öğretim Kursu olarak hizmet veriyor.

Eski Reji Sokağı’ndaki yeni yüzümüzle şehrin merkezinde ulaşım kolaylığı sağlayan, 3500 m2 göz alıcı binası, 1000 m2 bahçesiyle konforlu ve okul tadında özellik taşıyor.

Birebir ilgi, soru çözümü, etüt sistemi, etkin rehberlik, ücretsiz yayın desteği ve vip sınıflarıyla, kaliteli ve en özel kursta yerinizi ayırabilir, hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

 Mezun Akademi - Vip Akademi ile bir adım önde olmak ayrıcalıktır.

27 Mar 2021 - 08:59 Sakarya/ Erenler- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.077.915 kez ziyaret edildi.

Anket Sakarya'ya hayvanat bahçesi yapılsın mı yapılmasın mı?